İçeriğe Yönlendir

Otomatik Bagaj Açma

İsmail Avcı

Recommended Posts

İsmail Avcı

2012 tiguanima otomatik bagaj acma yaptirmak istiyorum ,bati karadenizde kim yapar bilginiz varmi .arastirdim biraz ama bisey bulamadim

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Golf VI da pistonların bağlı olduğu topuzlar ters takılıp yapılabiliyordu. Tiguanda öyle bir olay var mı? Anahtarda bagaj açma tuşu mevcut mu?

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
Golf VI da pistonların bağlı olduğu topuzlar ters takılıp yapılabiliyordu. Tiguanda öyle bir olay var mı? Anahtarda bagaj açma tuşu mevcut mu?
Anahtarda acma bagaj tusu var.yaylarla degilde butonlu birsey dusunuyorum fiyati cok abarti degilse .yayla yapilanlar uzun vadede sorun cikartabilir
Yorum bağlantısı
Ramazan Turan

Slamstop var, benim Superb için sordum 3750 lira dedi 👀

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
Slamstop var, benim Superb için sordum 3750 lira dedi [emoji102]
Ben de bugun 3750 fiyat aldim direk vazgectim suan. Abarti bi rakam ,daha uygun bi fiyat arayacaz
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Aliexpresste hazır kitler satılıyor. Alıp montaj yapılabilir. Daha uyguna gelir ancak montaj için teknik bilgi ve beceri gerekir.

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
Aliexpresste hazır kitler satılıyor. Alıp montaj yapılabilir. Daha uyguna gelir ancak montaj için teknik bilgi ve beceri gerekir.
Bi vatandas vidyo cekmis toplam 70 lira malzemeler diyor,ama benim yapabilecegim seyler degil isciligi
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

Bende benim araç için bakmıştım ancak montaj videolarını seyrettikten sonra altından kalkabileceğim bir sistem olmadığına karar verdim :) 

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
Bende benim araç için bakmıştım ancak montaj videolarını seyrettikten sonra altından kalkabileceğim bir sistem olmadığına karar verdim [emoji4] 
Simdi bazi yerler bu sistemi yapiyoruz diye reklam yapiyo onlarda fiyat cok fazla ,burda saglam bi kaporta ve elektrikci biyer var ona gidecem bakalim ne diyecek ,daha once yapti mi hic bilgim yok ,goruselim bakalim bi
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
İsmail Avcı yazdı:

Simdi bazi yerler bu sistemi yapiyoruz diye reklam yapiyo onlarda fiyat cok fazla ,burda saglam bi kaporta ve elektrikci biyer var ona gidecem bakalim ne diyecek ,daha once yapti mi hic bilgim yok ,goruselim bakalim bi

Esasında İsmail bey olay biraz yerle alakalı internette ki fiyatlar gerçekten yüksek haklısınız. Şu sıralama var izlediğim montaj videolarında amortisörler değişiyor motor montajı sonra merkezi kilit sistemine bağlantı ve içerideki bagaj açma tuşuna bağlantı. Yüksek fiyat isterlerse değmez 

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
Esasında İsmail bey olay biraz yerle alakalı internette ki fiyatlar gerçekten yüksek haklısınız. Şu sıralama var izlediğim montaj videolarında amortisörler değişiyor motor montajı sonra merkezi kilit sistemine bağlantı ve içerideki bagaj açma tuşuna bağlantı. Yüksek fiyat isterlerse değmez 

Aynen malzeme hadi 150 tl olsun hadi bi saat sursun ,bi saatlik isciligi hadi 200 tl olsun 350 ..ederi derim belki ama 3750 nedir ya .

Amortisor degisirse biraz daha maliyet yukselir tabii

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
İsmail Avcı yazdı:
Sinan Akgöl yazdı:

Aynen malzeme hadi 150 tl olsun hadi bi saat sursun ,bi saatlik isciligi hadi 200 tl olsun 350 ..ederi derim belki ama 3750 nedir ya

Kitler bir tik daha fazla esasında 150tlden yaylı sistem sökülüp komple bir sistem yerleştiriliyor. 300 dolar gibi bir fiyat var aracınız için oda alibaba sitesinde. 

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
150 lira olarak bahsettiğiniz malzeme nedir?
Yeni tarihli bi vidyoda izledim isimlerini bilmiyorum tabii ama galiba bizim arabada o zimbirtilar pahali
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
İsmail Avcı yazdı:

Aynen malzeme hadi 150 tl olsun hadi bi saat sursun ,bi saatlik isciligi hadi 200 tl olsun 350 ..ederi derim belki ama 3750 nedir ya .

Amortisor degisirse biraz daha maliyet yukselir tabii

Kumandadan Bagaj açma kapama çok elzem birşey olsaydı merkezi kilit, alarm veya park sensörü gibi erişilebilir fiyatlarda olurdu. Otomatik park gibi Keyfe keder bir özellik olduğu için adamlar tutturduğu fiyatı istiyorlar.  Piyasa meselesi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Anahtarda acma bagaj tusu var.yaylarla degilde butonlu birsey dusunuyorum fiyati cok abarti degilse .yayla yapilanlar uzun vadede sorun cikartabilir
Bahsettigim olayda yay yok. Piston sanirim biraz uzun kaliyor ve ilk hareketi veriyor dedigim sekilde.
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Guzelmis .tiguana ne uyar acaba arastirmaya devam .fikir iyiymis cok sagolun
Yorum bağlantısı
Ahmet Çalışkan
İsmail Avcı yazdı:

Guzelmis .tiguana ne uyar acaba arastirmaya devam .fikir iyiymis cok sagolun

Videoyu izleyene kadar bahsettiğiniz olayı anlamamıştım, şimdi anladım :) ya çok net değil mi yandaki o 2 hidrolik mi piston mu neyse onlar sağlıyor işte açılışı. O 2 parçanın montajı bu kadar pahalı olmasa gerek ya. Baya abartmışlar gerçekten.

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
Videoyu izleyene kadar bahsettiğiniz olayı anlamamıştım, şimdi anladım [emoji4] ya çok net değil mi yandaki o 2 hidrolik mi piston mu neyse onlar sağlıyor işte açılışı. O 2 parçanın montajı bu kadar pahalı olmasa gerek ya. Baya abartmışlar gerçekten.
Benim dedigim biraz daha gelismis hali aslinda tusla kapanmasini da saglamak istiyorum ama bu da yeter
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Bu sistemi mevcut amortisörlerin basıncını arttırarak veya yeni bir basıncı yüksek amortisör ile yapabilirsin. Kapanmasa da fiyat olarak gayet makul bir uygulama.

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
Bu sistemi mevcut amortisörlerin basıncını arttırarak veya yeni bir basıncı yüksek amortisör ile yapabilirsin. Kapanmasa da fiyat olarak gayet makul bir uygulama.
Himm uzerindeki amortisorun gucu nasil artirilabilir acaba
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
İsmail Avcı yazdı:
Metin Uzunoğlu yazdı:

Himm uzerindeki amortisorun gucu nasil artirilabilir acaba

Sanayide amortisör yapan yerler var, sıfırdan amortisör yapıyor kaldıracağı yüke göre basıncı ayarlıyorlar. Mevcut kapağın ağırlığına bakarak (gönül ister ki tartarak) basıncı ayarlıyorlar. bu işi deneme yanılma yolu ile bile yapabiliyorlar. Forumda Mondeo MK4 konularında vardı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ramazan Turan
Metin Uzunoğlu yazdı:

Sanayide amortisör yapan yerler var, sıfırdan amortisör yapıyor kaldıracağı yüke göre basıncı ayarlıyorlar. Mevcut kapağın ağırlığına bakarak (gönül ister ki tartarak) basıncı ayarlıyorlar. bu işi deneme yanılma yolu ile bile yapabiliyorlar. Forumda Mondeo MK4 konularında vardı.

Ben Superb için bunu görüşebilirim, teşekürler. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ahmet Çalışkan

Ben bugün böyle bişey gördüm. O işi görür mü bilmiyorum ama "otomatik bagaj açma yayı 50 TL" yazmışlar.

Fotoğraf açıklaması yok.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...