İçeriğe Yönlendir

558000 km deki Connect..

Murat Kırçal

Recommended Posts

Uğur Kamil
Servet Aydın yazdı:

Hiçbir motor için şu kadar km gider denemez. Bakım ve kullanım stili ömürü direk belirler 

Aynen öyle abi.
Aynı motoru 150 bin km görmeden kucağına alanıda gördüm düzensiz bakımdan dolayı(yakın tanıdık). 

2-3 tane daha 400 bin cıvarını görenlerle sohbet etmiştim, rutin bakımlar dışında ciddi bir masraf yapmamışlardı motora.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ben de kalitesiz yakıt ve yağ sebebiyle 250 binde bitmiş 1,6 tdci gördüm.

Yorum bağlantısı
Abdullah Aladı

117 bin de km yağ ve filtre değişimi yapılmamış Fiesta gelmişti servise çekici üstünde motor kilitlenmiş dediler çıkan yağ asfalttaki sakız gibiydi. Hacı amca yağı da mı değişiyor bunun ben mazot koyup bindim hep dedi.

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
Abdullah Aladı yazdı:

117 bin de km yağ ve filtre değişimi yapılmamış Fiesta gelmişti servise çekici üstünde motor kilitlenmiş dediler çıkan yağ asfalttaki sakız gibiydi. Hacı amca yağı da mı değişiyor bunun ben mazot koyup bindim hep dedi.

100bin km yağ değişmeden gidiyor yani sorunsuz , desene heryıl boşa 500 tl harcıyoruz araca :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Abdullah Aladı
100bin km yağ değişmeden gidiyor yani sorunsuz , desene heryıl boşa 500 tl harcıyoruz araca [emoji3]

Hacı amcaya kimse söylememiş [emoji4]
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Murat Kırçal
Mehmet Ozyurek yazdı:

Demekki 75 likler 1 milyon km yi görecek.. 

Abi yeni buldum 2006 model 90 ps, hiç sıkıntı olmadan 910000 km yapmış milyona az kalmış..

Yorum bağlantısı
Cihat Eyüboğlu
Murat Kırçal yazdı:

Abi yeni buldum 2006 model 90 ps, hiç sıkıntı olmadan 910000 km yapmış milyona az kalmış..

videonun tamamını izledim. oğluyla ınstagramdan yazıştık. yakıtı sürekli shell den aldıklarını, yağ olarakta mobil 1 kullandıklarını söyledi.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Murat Kırçal yazdı:

tozlu garaj satışından sonra ben videolarına ikna olmuyorum

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...