İçeriğe Yönlendir

Peugeot 307 2005 XR Otomatik ,Kumanda Anahtar Sorunu

Emre Demir

Recommended Posts

Emre Demir
(düzenlendi)

Arkadaşlar anahtar sıfır pili 1 günde bitiriyor , içini açıp temizledim fırçaladım yine aynı.

Çözüm hakkında önerisi olan yahut daha önce başına gelenlerin tecrübelerine ihtiyacım var.

Saygılarımla , iyi forumlar.

tarihinde Emre Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

Ben ilk okuduğumda tuşlar ile takılı kalıyor vs gibi ilgili bir sorun olarak düşündüm ancak sorun iç kısımdaki board gibi. Pil yuvası vs aracın akü boşaltması gibi bir yerinde elektrik kaçağı var buda pili bitiriyor gibi Emre bey.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Demir
Sinan Akgöl yazdı:

Ben ilk okuduğumda tuşlar ile takılı kalıyor vs gibi ilgili bir sorun olarak düşündüm ancak sorun iç kısımdaki board gibi. Pil yuvası vs aracın akü boşaltması gibi bir yerinde elektrik kaçağı var buda pili bitiriyor gibi Emre bey.

Hocam bi yerde kaçak var ama çözemedim , tuşlar basılı değil, basılı kalsa camlar komple kapanır yada açılır , tuşa bastığım zaman .

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

Anahtar genelde düşme vs kaynaklı yada sivi teması oldu ise sizdeki sorun oluşuyor. Siz ilk yazdığınızda tuş diye tahmin ettim zatende anahtar dış değiştirdim demişsiniz diğer seçenekler bildiklerim bunlar. Ama elektrik konusunda bilgili forum üyelerimiz elbet yardımcı olacaktır

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...