İçeriğe Yönlendir

Mondeo IV - Uzaktan Kumanda Çip Seçimi

Kutay Çelikk

Recommended Posts

Kutay Çelikk

Arkadaşlar merhaba. 2009 Ford Mondeo aracımın 3tuş uzaktan kumandasının çipine bozuk dediler ve 200 lira para istediler. Aliexpres de 20 lira ancak seçenek çıkıyor hangisini almalıyım bilgisi olan var mıdır ? Şimdiden teşekkür ediyorum ...

Seçenekler şu şekilde 

1: 433Mhz 4D60

2: 433mhz 4d63 40bit

3: 433mhz 4d63 80bit

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Focus 2 için yedek anahtar alayım dedim bende işin içinden çıkamadım, takipteyim konuyu.

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Aliespres den alacağınız anahtarlar gelince de zaten anahtarcıya gidip immo key yüklenmesi gerekecek veya eskisinden klonlama yapılacak

Anahtarcıya gidip, yaptırmak daha mantıklı şu durumda, hatta sustalı değilse sustalıya da çevirebilirsiniz. 

Yorum bağlantısı
Kutay Çelikk

Bugün anahtarımın çipini Ankara Beştaşlı Anahtarda tamir ettirdim. Pil ve tamire 40 lira para verdim ve sorunum çözüldü. Aliekspresten alacağım çipide sordum 4d63 80bit olması gerekiyormuş. Onun siparişini de verdim alacak arkadaşlar sorumuzun cevabı bulunmuştur. Kopyalamayada 40 lira istiyor bilginiz olsun.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Alişan YILMAZ
Kutay Çelikk yazdı:

Bugün anahtarımın çipini Ankara Beştaşlı Anahtarda tamir ettirdim. Pil ve tamire 40 lira para verdim ve sorunum çözüldü. Aliekspresten alacağım çipide sordum 4d63 80bit olması gerekiyormuş. Onun siparişini de verdim alacak arkadaşlar sorumuzun cevabı bulunmuştur. Kopyalamayada 40 lira istiyor bilginiz olsun.

Çok geç gördüm yine her zamanki gibi siz çözümü bulmuşsunuz hocam :D

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Akar Akbalık

Merhaba arkadaşlar.aranızda yeniyim.araca yedek anahtar yaptırayım dedim.anahtarcıya gittim.adam 2 saat uğraştı aracın anahtarını kodlayama dı.2 cihazı var dı denedi  kodu bulamadı.bildiginiz ford mondeodan anlayan iyi bir anahtarcı var mı ankara içi ayrıca uygun yapacak.

Yorum bağlantısı
Akar Akbalık

hallettim anahtar işini çok şükür.gerçekten işin ehli olunca fazla sürmedi

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...