İçeriğe Yönlendir

Cee'd Şanzımandan Gelen Yağ

Murat Öngür

Recommended Posts

Murat Öngür

Merhabalar

Yaklaşık 3 2 aydır şanzımandan çok az miktarda yağ geliyor normakl araç yatarken bir şey yok , ama hareket edip park ettiğimde çok az 10 15 bilemedin 20 damla kadar yağ  akıtıyor yere ,

geri vites müşürü değişti ( orj o an bulamadım yan sanayi taktık )  sonrasında sanki daha fazla akmaya başladı çözemedim durumu , tekrar bkaılacak çarşamba ama sizinde fikrinizi alayım dedim.

Araç daha 69 binde alttan darbe almadı hor kullanılmadı ( benden başka kullanan yok)

tşk ler

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Yatarken gelmeyip hareket sonrası gelince üstteki havalandırma geliyor benim aklıma. Yağ miktarı fazla olabilir mi?

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Murat Öngür
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Yatarken gelmeyip hareket sonrası gelince üstteki havalandırma geliyor benim aklıma. Yağ miktarı fazla olabilir mi?

Yok hocam hiç değişmedi eklenmedi şanzımana 

Yorum bağlantısı
Murat Öngür

En son yan sanayi musur ile değişmişti yine yağ sızdırdı bu sefer orj parça ile değiştirdik inş artık akıtmaz.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Murat Öngür yazdı:

En son yan sanayi musur ile değişmişti yine yağ sızdırdı bu sefer orj parça ile değiştirdik inş artık akıtmaz.

Üstten yağ atma nadir olur. Ya sıkışık trafikte uzun süre kullanım ya da bir süre seri araç kullanımı. Yoksa üstten atacağını sanmam. Kronik bir sorun değilse. 

Yorum bağlantısı
Murat Öngür
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Üstten yağ atma nadir olur. Ya sıkışık trafikte uzun süre kullanım ya da bir süre seri araç kullanımı. Yoksa üstten atacağını sanmam. Kronik bir sorun değilse. 

Şuan için sorun giderildi umarım olmaz bir daha yine musurden yan sanayi ! Orj ile değiştirildi ligde araç çalıştırılarak birinci vitesde çalıştırıldı sıkıntı yok. Umarım bir daha olmaz. Yorumlarınıza tşkler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...