İçeriğe Yönlendir

Erken Rezervasyon Ne Zaman Başlıyor?

Ali Darbaz

Recommended Posts

Fatih Evcin
Alptuğ Özcan yazdı:

1 yasında çocuk var. Kum plaj önemli hale geliyor dolayısıyla 

o zaman benim önerimi unut gitsin , plajı kum değil çakıl ve yüksek bi hayli. Çocukla zor olur.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

2018 haziran ayında Labranda Mares 5 yıldızlı otelinde 1180 tl karşılığı tatil yaptığım 

2019 Haziran ayında ise Yel resort 4 yıldızlı hotelde 1850 tl karşılığı tatil yaptım. 

2019 Haziran Ayında Palomi Family Resort otelinde 3 gün için 500 tl ödedim. 

Labranda Mares şu an 2500 tl, aynı tarihlerde.  : https://www.etstur.com/Labranda-Mares-Marmaris

Palomi Family resort 1450 tl. 1-5 haziran arası https://www.etstur.com/Paloma-Family-Club-Bitez

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Çağlar Bayur yazdı:

1- 6ağustos 5000 den başlıyor

Ben hep ölü sezonda giderim. Haziran ilk haftası. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

Ben hep ölü sezonda giderim. Haziran ilk haftası. 

hizmet yemek içecek de o nisptte düşük oluyor ama

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Çağlar Bayur yazdı:

hizmet yemek içecek de o nisptte düşük oluyor ama

Abi inan kalite sorunu yaşamadım. Full ingiliz doluydu oteller, 1200 pounda almışlar tatil paketlerini. Kötü hizmet alacaklarını sanmam. 

Yorum bağlantısı
Emrah Uludağ

Bitiyor malesef, geçen yıl 3890'a yaptığım tatil bu yıl 5300 TL çıkıyor. Her yıl bütçe 1000 tl artıyor... 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

Abi inan kalite sorunu yaşamadım. Full ingiliz doluydu oteller, 1200 pounda almışlar tatil paketlerini. Kötü hizmet alacaklarını sanmam. 

ilk 3 günü düşüktenson 3 günü yüksek sezondan alıyorum , birim gün başına maliyet düşüyor son 3 gün de yemekler de güzelleşiyor

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
(düzenlendi)

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

İlk düşük fiyatlar bitti diye biliyorum. 

hiç düşük fiyat olmadı malesef ets tur sitesinde.

Erhan Doruk yazdı:

Arap Faktörü aslında. Tesisleri kolayca dolduruyorlar. Adamların para birimine göre oteller gayet uygun fiyatlı. İş TL ye gelince ezilen biz oluyoruz. 3 yıl önce rahatça gittiğim voyage sorguna 2 senedir yaklaşamıyorum bile. 

bir promosyon ile ultra pahalı bir otele bedava gitmiştik 5 gün. orada bir rus aile ile tanıştık aile 8 kişi filandı. komple villa kiralamışlar. haç gündür orada olduklarını sorduk 20 gün dediler. ne kadar daha kalacaksınız dedik 2 ay dediler :) marinada bağlı duran gemi sizinmi diye soramadım ayıp olur diye.

tarihinde Dogan Arsiray tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Benim her sezon çıkan rakam ile araba alınır canına yandığım. Kış tatili en güzel tatil 

• Beğen 5
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ramazan Eroğlu

Oteller kişi başı fiyat olduğu için çok pahalı oluyor ben her sene villa kiralıyorum o zaman daha uyguna geliyor. yemek vermiyorlar ama hergün istediğim yeri geziyorum hemde istediğim yerde yemek yiyorum. otellerde yeme içme saati olduğundan pek fazla dışarı çıkma şansımız olmuyor, bide villa ve dairelerde mutfak var bütün araç gereç var kendimiz alışveriş yapıp herşeyi pişirip yiyebiliyoruz hem ne yediğimizi biliyoruz sağlık açısından  onun için en iyi ve hesaplı olarak villa kiralamak yada günlük daire kiralamak. benden size tavsiye olarak her sene kiralama yaptığım acenta birebirvilla diye bir siteden araştırma yapabilirsiniz.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Servet Aydın yazdı:

Benim her sezon çıkan rakam ile araba alınır canına yandığım. Kış tatili en güzel tatil 

kizak alabilirsin gitmezsen de 🙂

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...