İçeriğe Yönlendir

Erken Rezervasyon Ne Zaman Başlıyor?

Ali Darbaz

Recommended Posts

Evren Erakçora

İçmeler çok güzel, gidilir. Marmaris koymalarını gezmek lazım, 3,5 km ileride turunç falan var, harika koylar.

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Evren Erakçora yazdı:

İçmeler çok güzel, gidilir. Marmaris koymalarını gezmek lazım, 3,5 km ileride turunç falan var, harika koylar.

marmaris cok mükemmel bir yer

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Birkaç senedir erken rezervasyon yaptım ve fiyatları hep takip ettim . Erken rezervasyonda fiyat pek de ucuz olmuyor. Artık tatile 2 ay kala alıyorum, daha hesaplı oluyor. Ama son 1 ay kala fiyatlar taleple doğru orantılı artıyor veya aynı kalıyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Okay Kaygusuz yazdı:

marmaris cok mükemmel bir yer

Hediyelik eşyalar ve esnafı da bana uygun gelmişti.

Marmaris'e giderseniz mutlaka bir tekne turu yapın ama.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Fatih Evcin yazdı:

Hediyelik eşyalar ve esnafı da bana uygun gelmişti.

Marmaris'e giderseniz mutlaka bir tekne turu yapın ama.

en iyisi mantıklısı tüm koyları gezdiriyorlar binmedim ama tavsiyede bulunan cok oldu birdahaki gidişimde mutlaka

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Okay Kaygusuz yazdı:

en iyisi mantıklısı tüm koyları gezdiriyorlar binmedim ama tavsiyede bulunan cok oldu birdahaki gidişimde mutlaka

büyük bir sektör var o alanda :) mutlaka katılın.

uzun turlar var kısa turlar var, her şey dahil var , alkol hariç var :) 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Doğan Arşiray

geçen gün, geçen sene tam bu dönemde yağtığım tarihlerde bir rezervasyona bakayım dedim

geçen sene taksitli 4900 tl ödediğim 1 haftalık herşey dahil otel tam 12000 tl çıktı. neden nasıl diye irdelemedem kapattım sayfayı.

• Mutlu 1
  • Şaşkın 2
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
(düzenlendi)
Dogan Arsiray yazdı:

geçen gün, geçen sene tam bu dönemde yağtığım tarihlerde bir rezervasyona bakayım dedim

geçen sene taksitli 4900 tl ödediğim 1 haftalık herşey dahil otel tam 12000 tl çıktı. neden nasıl diye irdelemedem kapattım sayfayı.

Turizmde hedef yerli turist olmadığı için enflasyon+ kur farkı ne yazık ki tatil fiyatlarını uçurdu.bu yıl Hanımı ikna edersem airbnb den villa bakmayı düşünüyorum. 

tarihinde Erhan Doruk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

Evlendiğimden beri tatil yapmadım. Bu sene bi tatil yapalım dedik fiyatlara bakmaya korkar oldum. Nasıl nereye gidecez araştırıp duruyorum. Turizmcilerin hepsi batsa zerre acımam herhalde. Kendi insanını bu kadar kaziklama istegi nerden geliyor anlamış değilim. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp

Son 8 yıldır oğlumun doğduğu ilk yıl hariç her yaz gidiyorum antalya muğla 1 defa da izmir olmak üzere tatilimi 6 gün un 5 yıldızlı 6 günde o oda kahvaltı şeklinde yapiyorum ocak şubat ayında almış olurum
eşim ve oğlumla bu yıl geçen yıla oranla nerdeyse % 70 oranda fiyat artışı var çoğu otelde bazı oteller şimdilik % 40 ta onlarda zamanla artar.
* Mevcut durum bence biraz lüks oldu ama oğlum ve eşim devreye girdiği için yakında rezervasyonu oluştururum fiyatlar şubat sonundan sonra kesin yükselir şubatta kadar da bazı güzel oteller rezervasyon aldıkça fiyatları yukarı cekerler

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Alptuğ Özcan yazdı:

Evlendiğimden beri tatil yapmadım. Bu sene bi tatil yapalım dedik fiyatlara bakmaya korkar oldum. Nasıl nereye gidecez araştırıp duruyorum. Turizmcilerin hepsi batsa zerre acımam herhalde. Kendi insanını bu kadar kaziklama istegi nerden geliyor anlamış değilim. 

amaç tesisi doldurmak olduğu için son derece eşit bence davranışları :) bizi bozuyor tabi vaziyet.

Erhan Doruk yazdı:

Turizmde hedef yerli turist olmadığı için enflasyon+ kur farkı ne yazık ki tatil fiyatlarını uçurdu.bu yıl Hanımı ikna edersem airbnb den villa bakmayı düşünüyorum. 

geçen sene rezervasyonu ödediğim tarihte dolar kuru 5.29 muş. yani 5 bin den 12 bine çıkacak bir fark yok. tamamen duygusal yaklaşımları belli ki. beter olsunlar ilk krizde inşallah amin.

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt
Dogan Arsiray yazdı:

bu fiyatın içinde otel hisse senedide var sanırım :) böyle artışmı olur?  12 bin tl 1 haftalık Allah kolaylık versin..

Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp
Tarihlere denk bayram geliyor olabilir mi abi yada o otel yurt dışı bir acente ile sezonluk kapatmıştır yerli turst gelmesin diye kastirmis olabilirler ingiliz konuklar yerli turst istemiyormuş falan diye duymuştum bir ara
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

özellikle bayram sonrasını seçtim bakarken, 12 bin tl de verecek değilim tabiki. o paraya 4 kişi yurtdışına gideriz dubai filan. kış tatili olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt
Dogan Arsiray yazdı:

özellikle bayram sonrasını seçtim bakarken, 12 bin tl de verecek değilim tabiki. o paraya 4 kişi yurtdışına gideriz dubai filan. kış tatili olur.

aklıma geldi bi bakiyiim dedim sizin fiyata istinaden 3 yıl önce gittiğim otele aynı zaman aralığında baktım 1200 tlye kaldığım otel 4200 tl olmuş :) ben sattığım ürünlere 3 senede bu kadar zam yapmadım ama çok uçuk....

Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
(düzenlendi)

Hazır konu hareketlenmisken tavsiye edebileceğiniz, denize sıfır plajı kum olan 4,mümkünse 5 yıldızlı bir otel var mi? Fiyat limiti koymuyorum çünkü sizin zamanınızda gittiğiniz otel fiyatı şimdi çok artmış olabilir. Tek tek otellere bakıp tavsiye yazmak icin zaman harcamanızı istemem. Daha önce gittiğiniz ve memnun kaldığınız tavsiyelere ihtiyacım var. 

Evleneli 5 yıl olacak henüz tatile Akdeniz’e Ege’ye gitmek nasip olmadı. Bu sene tüm şartları zorlayıp bi tatil yapmak istiyoruz nasip olursa

tarihinde Alptuğ Özcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Dogan Arsiray yazdı:

amaç tesisi doldurmak olduğu için son derece eşit bence davranışları :) bizi bozuyor tabi vaziyet.

geçen sene rezervasyonu ödediğim tarihte dolar kuru 5.29 muş. yani 5 bin den 12 bine çıkacak bir fark yok. tamamen duygusal yaklaşımları belli ki. beter olsunlar ilk krizde inşallah amin.

Arap Faktörü aslında. Tesisleri kolayca dolduruyorlar. Adamların para birimine göre oteller gayet uygun fiyatlı. İş TL ye gelince ezilen biz oluyoruz. 3 yıl önce rahatça gittiğim voyage sorguna 2 senedir yaklaşamıyorum bile. 

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Selçuk Bakış yazdı:

Geçen yaz burada idik, memnun kaldık.

https://www.alaiyeresorthotel.com/tr/

geceliği 900 tl ağustos da 

Alptuğ Özcan yazdı:

Hazır konu hareketlenmisken tavsiye edebileceğiniz, denize sıfır plajı kum olan 4,mümkünse 5 yıldızlı bir otel var mi? Fiyat limiti koymuyorum çünkü sizin zamanınızda gittiğiniz otel fiyatı şimdi çok artmış olabilir. Tek tek otellere bakıp tavsiye yazmak icin zaman harcamanızı istemem. Daha önce gittiğiniz ve memnun kaldığınız tavsiyelere ihtiyacım var. 

Evleneli 5 yıl olacak henüz tatile Akdeniz’e Ege’ye gitmek nasip olmadı. Bu sene tüm şartları zorlayıp bi tatil yapmak istiyoruz nasip olursa

eğer çocuk yoksa ve kum plaj çok önemli değilse MarmarisPark otel güzeldi gitmiştim 2 kere.

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
eğer çocuk yoksa ve kum plaj çok önemli değilse MarmarisPark otel güzeldi gitmiştim 2 kere.
Tatilsepeti vs üzerinden bakmak lazım, ayrıca oteli arayıp fiyat almak iyi olur. Bazen daha uygun yapabiliyorlar. Aracı olmadığı için.
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

fiyatlar böyle devam ederse yine fethiye baldızın evine gidecegiz yaa sevmiyorum ama maddiyat belimi böküyor :)

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Selçuk Bakış yazdı:
Fatih Evcin yazdı:

Tatilsepeti vs üzerinden bakmak lazım, ayrıca oteli arayıp fiyat almak iyi olur. Bazen daha uygun yapabiliyorlar. Aracı olmadığı için.

Yok abi ben gideceğimden değil meraktan baktım :) bize bu sene kamptan başka bir yol görünmez :)

Okay Kaygusuz yazdı:

fiyatlar böyle devam ederse yine fethiye baldızın evine gidecegiz yaa sevmiyorum ama maddiyat belimi böküyor :)

Kafan uyuyorsa en temizi hem aile hasreti giderirsin ben gezer dolaşırsın :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Fatih Evcin yazdı:

1 yasında çocuk var. Kum plaj önemli hale geliyor dolayısıyla 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...