İçeriğe Yönlendir

Piranha Beat Box Arızası?

Erdem Bozkurt

Recommended Posts

Erdem Bozkurt

herkese merhaba,tesadüfen aldığım ve güzel ses veren bu cihazı kızım okulda düşürmüş ve sesi cızıltılı çıkıyor eski bas ve netliği yok sökebileceğim bir vida veya bir yer bulamadım sizce nasıl sökülür bu alet? intenette araştırdım bende başka düşürüp bozan yok sanırım :) 

EtDdFs.jpg

EtGEWc.jpg

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

bunun orijinali nakamichi markadır. bende var. sesi süperdir. nakamichi varken, ben de bu yukarıdakinden almıştım zamanında. bunların alayı bozuk. geri iade ettim.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Koç

Muhtemel hoparlörün ordan yapıştırma, saç kurutma makinesi ile felan kenarlar ısıtılıp kredi kartı gibi sert plastiklerle kanırtılır.

Yorum bağlantısı
Metin Mankal

Biraz zorlayınca çıkıyor..Efsane alet..Artık yok ne yazıkki..

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt
Dogan Arsiray yazdı:

bunun orijinali nakamichi markadır. bende var. sesi süperdir. nakamichi varken, ben de bu yukarıdakinden almıştım zamanında. bunların alayı bozuk. geri iade ettim.

ben epey oldu bunu alalı hiç sıkıntısı yoktu taaaki kızımın eline geçinceye kadar,noldu? diye sordum düşürmüş birkaç kez sesi falan değişti baslar gitti,usb giriş yeri kaymış,sallayınca içinden tıkırtılar geliyor ama ona rağmen çalışıyor :) açabilrsem bi bakacağım neler olmuş içerde...

Hüseyin Koç yazdı:

Muhtemel hoparlörün ordan yapıştırma, saç kurutma makinesi ile felan kenarlar ısıtılıp kredi kartı gibi sert plastiklerle kanırtılır.

ya üst ya alt bakalım nerden açılacak ters yerden açmak istemiyorum sanırım dediğniz gibi üstten olmalı....

Metin Mankal yazdı:

Biraz zorlayınca çıkıyor..Efsane alet..Artık yok ne yazıkki..

çok güzel aletler bunun yerine mesela bluetoothlu olanlar daha güzel...

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Erdem Bozkurt

kızımdan fırsat bulup sökebildim niyahet,saç kurutmayla ısıtmak elzem,üstteki ızgarayı birazcık kozmetiğini bozsamda çıkarttım sonra tekrar ısıttıkran sonra üstteki metel kısmı çıkarttım hoporlörde  bu metela normalde yapıştırmayla tutturulmuş ama bendeki kızım sanırım düşürünce koptu,hoporleri yapıştırınca alet kendine geldi hoporlörün altında bası arttıran diyafram var arada boşluk olmayınca ses kaliteside bozuluyor,hallettik çok süşür :) aletin heryeri yapıştırma.tekrar sökmek için tek sıkıntı kozmetiği bozulabilir...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...