İçeriğe Yönlendir

Opel Corsa 1.3 EGR Temizliği

Mustafa Ünveren

Recommended Posts

Mustafa Ünveren

Opel corsa 1.3 dizel hdr ışığı yanıyor,temizlik konusunda kim yardımcı olur arkadaslar.

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Mustafa Ünveren yazdı:

Opel corsa 1.3 dizel hdr ışığı yanıyor,temizlik konusunda kim yardımcı olur arkadaslar.

Hdr isigi dediginiz nedir? 

Yorum bağlantısı
Mustafa Ünveren

Pompa  şeklinde sarı devamlı yanan ışık.bilgisayara bağlantım.eksos çıkış arızası dediler.ışığı söndürdüler.şimdilik depoya enjektör temizleyici attım.yeni her değişimi pahalı olduğu için,kurum temizliği yapılabiliyormus

Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Motor arıza lambasından bahsediyorsunuz sanırım? Oksijen sensörü mü dediler yoksaki katalizör mü dediler? Arıza lambası yandıysa ve bağlantı yapıldıysa arıza kodu nedir? Bunlar önemli.

Yorum bağlantısı
Mustafa Ünveren

Motorun üzerinde bir parçaymış,ve sökülüp kurum temizliği yapılıyormuş,çokta ayrıntı bilmiyorum arkadaş lar,öğrenmek istediğim izmirde bu işi yapıcak iyi bir usta( hdr temizligi) biliyormusunuz,

İlginiz için tessekkür ederim iyi aksamlar

Yorum bağlantısı
Arif Aykın
Mustafa Ünveren yazdı:

Motorun üzerinde bir parçaymış,ve sökülüp kurum temizliği yapılıyormuş,çokta ayrıntı bilmiyorum arkadaş lar,öğrenmek istediğim izmirde bu işi yapıcak iyi bir usta( hdr temizligi) biliyormusunuz,

Senin bu dediğin dizel partikül filtresi (dpf) olmasın? İzmir konusunda bilgim yok ama illaki birisi yardımcı olur bu konuda.

Yorum bağlantısı
Ersin Gökdemir
Mustafa Ünveren yazdı:

HDR ; (high dynamic range) farklı değerlerde pozlandırılmış vede standart olan 3 kare fotoğrafın üst üste birleştirilmesi.

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Bahsettiginiz egr valfi. 😊 

Mustafa Ünveren yazdı:

burda da benzer bir video

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Ünveren

Bahsettiğim arıza egr miş arkadaşlar yanlış anlamışım.kusura bakmayın.Alpay kardeşim videosunu gönderdi.mevzuyu anladım,İzmirde kime gideyim ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aytaç Akyel

Ege güven opel servis ben bir kere gittim gayet ilgili arkadaşlar İnternet ten telefon ve konum bilgisini bulabilirsiniz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...