İçeriğe Yönlendir

2011 Toyota Yaris Terra Sporty

Fikri Keleş

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Fikri kardeş daha 1 ay önce alaydınya benim überi :)  2. kez satılmış hemde 41 e, sen düşün artık....

bence git arabayı iade et, fazla düşünme başka araç nereden bulurum diye, pat diye çıkar karşına, bak ben sırf sıkıldığımdan düşüğe sattım gitti, çokmu param var sanki, yok, nasılsa çıkar birşeyler, sabırlı olmak lazım, peşin parayı at fona a dursun...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fikri Keleş
Çağlar Bayur yazdı:

focus alırdım 45 lik bütçem ile

cepte para da kalsın über olsun denirse fiesta mesela

45 lik focuslar piyasada ekmeğini yemiş. Misal sizdeki focusu 45 e satarmisiniz?

Ali Cihangiroğlu yazdı:

Fikri kardeş daha 1 ay önce alaydınya benim überi :)  2. kez satılmış hemde 41 e, sen düşün artık....

bence git arabayı iade et, fazla düşünme başka araç nereden bulurum diye, pat diye çıkar karşına, bak ben sırf sıkıldığımdan düşüğe sattım gitti, çokmu param var sanki, yok, nasılsa çıkar birşeyler, sabırlı olmak lazım, peşin parayı at fona a dursun...

Bendeki durum farkli hasta annem var her hafta yanina git..mem lazim  ve beykozda otobus imkani olmayan bir koyde oturuyor.Yani ekmek su gibi sart bana araba 

Mustafa Tüfekçi yazdı:

Fiesta verelim 😛

Takas yapalim 😀

Yarin arabayı tekrar gotureyim de bakalim nasil olacak.geri vermek konusunda tam ikna degilim harici sorunsuz,sadece kat ile çözülecek ise sıkıntı olmayacak.Sonucta 2.el ne alsak masrafı olacak

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Geçmiş olsun, tabii özel durumlar olunca diyecek birşey yok, hayırlısı olsun o zaman...

ı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Fikri Keleş yazdı:

45 lik focuslar piyasada ekmeğini yemiş. Misal sizdeki focusu 45 e satarmisiniz?

Bendeki durum farkli hasta annem var her hafta yanina git..mem lazim  ve beykozda otobus imkani olmayan bir koyde oturuyor.Yani ekmek su gibi sart bana araba 

Takas yapalim 😀

Yarin arabayı tekrar gotureyim de bakalim nasil olacak.geri vermek konusunda tam ikna degilim harici sorunsuz,sadece kat ile çözülecek ise sıkıntı olmayacak.Sonucta 2.el ne alsak masrafı olacak

Rengini beğendim LPG yok galiba. Kaç para

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Fikri Keleş yazdı:

Takas yapalim 😀

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Fikri Keleş
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Rengini beğendim LPG yok galiba. Kaç para

46 bine aldim lpg yok.

Aksam yeniden beni benden aldı.gun icinde kendimi ikna  etmistim arizayı gider bin işte diye.Yarın geri verirsem cok baska planlarım olacak.Hayirlisi Allah'tan..

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

İçimden bir ses fazla canın sıkılmadan bu işi çözeceksin diyor vallahi :)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Maviş
Çağlar Bayur yazdı:

Aracım kesinlikle masrafsızdır.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Fikri Keleş
Ali Cihangiroğlu yazdı:

İçimden bir ses fazla canın sıkılmadan bu işi çözeceksin diyor vallahi :)

Hayirlisi be abi.suan bas agrisindan yatak döşek yatıyorum.

Hüseyin Maviş yazdı:

Aracım kesinlikle masrafsızdır.

Muhakak öyledir ama ben son c max ile yeterince zorluk çektim.sorunsuz olsun diye çabaladıkça sonunun farkli halleriyle buluyorum kendimi.

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Forumda bu paraya focus varken yanlış tercih olmuş. Geçmiş olsun

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Verebilecek imkan varsa acil iade et abi. Toyota kolay arıza yapmaz yaptıysa çok baş ağrıtır benim bildiğim 

Yorum bağlantısı
Fikri Keleş
Tahir İlter yazdı:

Verebilecek imkan varsa acil iade et abi. Toyota kolay arıza yapmaz yaptıysa çok baş ağrıtır benim bildiğim 

Geri verilecek mi...nasip

bugün belli olacak

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

aracı usulca geri ver sonra beni ara noterde buluşalım  :kihkih:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fikri Keleş
Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

aracı usulca geri ver sonra beni ara noterde buluşalım  :kihkih:

😁

Yorum bağlantısı
Fikri Keleş

Firmaya geldim. İstersem hemen geri alacaklardı.Teklifleri arabayi yaptiralim katalizor degistirelim.Yine de sorun devam eder yada beğenmezseniz geri alalim dediler.Suan servise indi,tamir yapılsın.Bakalim sorun duzelecek mi?Duzelirse binerim duzelmezse veririm geri..

Şu  kahvemi iceyim bende.Kurumsal firma her zaman iyidir.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Fikri Keleş
Mehmet Pınar yazdı:

Kurumsal firma farkı, umarım çözülür sorun.

Adamlar direk katalizor degisimi icin aldilar servise,uymaz yada yine de geri alırız deyince bana mantikli geldi ki arabada baska  bir sikinti yok 

HayırlısıAllah'tan

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

İnşallah sorun geçer de keyifle binersin abi. Belli ki içine sinmiş, sevmişsin yarisi :)

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Fikri Keleş
Köksal Yılmaz yazdı:

İnşallah sorun geçer de keyifle binersin abi. Belli ki içine sinmiş, sevmişsin yarisi :)

Insallah.bakalim 

Yorum bağlantısı
Fikri Keleş
(düzenlendi)
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Noldu o iş

Yeni katalizör takıldı bugün,ama arıza lambası silip,test etmesi yetişmemiş.Yarın teslim alacam arabayı.Sonrasını Allah bilir.

Beğenmessek geri veri verecez

tarihinde Fikri Keleş tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Arıza silip test sürüşünde hemen lamba yanması beklemek de normal değil ki. Olmayan kat ile 100 km de bir yanıyor sönen lambam :)

Yorum bağlantısı
Fikri Keleş

lamba yakması değil de,çekiş sorunu vs düzelmiş mi kontrol diyelim.Lambayı zaten iyice zorlanıp sanki motor sıkışıp kalacak noktasında yakıyor.hemen olmaz yani.

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

Geçmiş olsun,

Önceki aracınızdaki sorunları da az buçuk biliyordum. Bir daha sorunlu araç denk gelmesi beni de üzdü. İnşallah en kısa zamanda tamir tadilatı gerçekleşir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Geçmiş olsun. Aynı kasanın 2001 i vardı hanımda.  1.0 terra . Her ne kadar çekişini beğenmesem de kullanması çok pratik bir araçtı . 1,5 yıl kullandık. Sadece marş dinamosunun kömürlerini değiştirdim. Çok zor ve dar biryerde usta 1 saate yakın uğraşmıştı. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...