İçeriğe Yönlendir

2011 Toyota Yaris Terra Sporty

Fikri Keleş

Recommended Posts

Fikri Keleş

Arabayi teslim aldim.Alırkende %90 soğudumbu arabadan dedim.Adam da emin ol o %10 luk kısım fikrini değiştirecek dedi.tereddutlerim vardı.Aracın ciğeri  acılmış.deli gibi devir çeviriyor,hizlanması vs gayet yerinde,şuanki fikrim olumlu.1 hafta dene yine de begenmezsen getir al paranı dedi.Bu bana yetti.Bu devirde kimse sattığı arabayi geri alma,yada arızalı parcayi degistirmeye gitmez ki,cok pahalı bir parça.

Allah herkese hayırlı sürüşler nasip etsin Bu da yokuş yukarı 0 dan 100 e video

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Fikri Keleş
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Geçmiş olsun bununla

Teşekkürler 

Yorum bağlantısı
Fikri Keleş
Çağlar Bayur yazdı:

v6 gibi sesini sevdim

Güzel makina da,bastan korkuttu meret

Ali Cihangiroğlu yazdı:

:) geçmiş olsun...

Eyvallah abi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Geçmiş olsun. 

tıkanma nedenleri:

1- yanlış yağ ucuz yağ

2- fazla yağ

3- 98 oktanlaştırılmış benzin

4- yakıt katkısı

Yorum bağlantısı
Fikri Keleş
Arif Aykın yazdı:

Geçmiş olsun inşallah bir daha problem çıkartmaz

Hüseyin Maviş yazdı:

Sizin adınıza sevindim, güle güle kullanın.

Mustafa Arıkan yazdı:

Hayırlı olsun.

Teşekkür ederim :)

Mehmet Göktürk yazdı:

Geçmiş olsun. 

tıkanma nedenleri:

1- yanlış yağ ucuz yağ

2- fazla yağ

3- 98 oktanlaştırılmış benzin

4- yakıt katkısı

Kadın kullanıcı imiş evvelki kullanıcı,düşük devirde sürekli kullanım da bence etkisel.Daha evvel 2 farklı aracımda gaz yemiyordu zamanla acılmıştı.Bu direkt koah olmuş.

Yorum bağlantısı
Celal Maraşlıoğlu
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Fiesta verelim 😛

Mustafa bey kaç model 

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

2004

Celal Maraşlıoğlu yazdı:

Mustafa bey kaç model 

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Fikri Keleş
(düzenlendi)

Arabada start stop var,boşa alıp debriyajdan ayaği cekince devereye giriyor.El frenini cekip aractan inip bakkala girip geri geldiginde tekrar bas debriyaja devam guzel bir özellik.Tabii arabada cocuklar beklerken,yoksa anahtar üstünde araba bırakıp,bakkaldan çıkıp araba pesinde kosmak hoş olmazdı.😀

tarihinde Fikri Keleş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fikri Keleş
Mert Gulkokan yazdı:

Vw buna izin vermiyor
Kemeri çıkardığın anda aracı manuel olara çalıştırın diyor

vw de neymiş toyota yanında😂

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Fikri Keleş

Koltugun altina dokulen bozuk paralari toplarken gördüm.krikonun ne isi var şoför koltugunun altinda.Japonlarin kafasi garip.

jqdrkW.jpg

Bu iyi ama 😃

P7j2L8.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Koltugun altina dokulen bozuk paralari toplarken gördüm.krikonun ne isi var şoför koltugunun altinda.Japonlarin kafasi garip.

jqdrkW.jpg

Bu iyi ama [emoji2]

P7j2L8.jpg

O krikonun üstüne yağ değiştirirken 2 kere 1550kg lik araba kaydırdım, milim oynamadı bozulmadı! . Orijinal Toyota kriko suna benziyor zalım bir şeydir arabayı satarım onu satmam

Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Ama o bardak bizim yollarda öyle durmaz. Aman diyim bir yerinizi yakmayın. 😊

Yorum bağlantısı
Fikri Keleş
Tahir Ak yazdı:

O krikonun üstüne yağ değiştirirken 2 kere 1550kg lik araba kaydırdım, milim oynamadı bozulmadı! . Orijinal Toyota kriko suna benziyor zalım bir şeydir arabayı satarım onu satmam

Orda olduğunu gormesem hayatta aklima gelmezdi,demekki satarken alsam yeni sahibinin de gelmez 😄

Eyüp Çetin yazdı:

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Ama o bardak bizim yollarda öyle durmaz. Aman diyim bir yerinizi yakmayın. 😊

😀

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Fikri Keleş
(düzenlendi)

Arabayı 125 binde iken almıştım,bakım yapılmış etiketi vardı.Dün uzun yol yaptık,geri dönüşte yağ lambası yandı,baktım arabada gram yağ kalmamış.Yağ yakma,beyaz duman,akıtma vs yok.Nasıl olur?Eğer yağ yaktıysa 2500 km de bütün yağ biter mi?Araç 128 binde şuanda.

tarihinde Fikri Keleş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Alindigi gunden itibaren hic yag kontrolu yapilmadiysa, bakim yapilmamis demektir. 3bin km de 5lt yagi bosaltiyorsa her yer camur olmaliydi zira.

Yorum bağlantısı
Fikri Keleş
Sani Gerşon yazdı:

Alindigi gunden itibaren hic yag kontrolu yapilmadiysa, bakim yapilmamis demektir. 3bin km de 5lt yagi bosaltiyorsa her yer camur olmaliydi zira.

Arada bakmıştım normaldi,hic kacak belirtisi yok,alttan tapa açılmış olabilir mi onu bilmiyorum koruyucu var lift lazım.1 litre yag koydum yolda eve getirsin diye.

Yorum bağlantısı
Fikri Keleş
Sani Gerşon yazdı:

Ilk is derhal ustaya. Sakaya gelmez.

Konuştum şimdi ustayla,evde yağ vardı ekleyecem.sonrasina bakacağım bugun kapali dukkan şimdi 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...