İçeriğe Yönlendir

2012 C Max Teypten Gelen Uğultu

ismail mercan

Recommended Posts

ismail mercan

herkese günaydın , arabam 2012 c max sony teyp var ve radyo harıcınde bütün multı medyadan uğultu ve motor sesı gelıyor bu ses cok can sıkıcı , arkadaşlar biyerde şase yapıyor dıyorlar ama benım arabamda anfi yada benzerı birşey yanı sonradan takılan bırşey yok bu pronlemle karşılaşan varmı acaba ?     videosuda

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Eski teyplerde olurdu. Meksefe mi ne takılırdı :)
Tabi buna o olmaz
Şarj dinamosu parazit yapıyor olabilir.

Yorum bağlantısı
Alpay Köse

Slm konu biraz farklı ama eski focusumu galeriden  aldığımda teyp kodu istemişti.galerici yirmi küsur kere denemiş.2 hakkım kalmış birini kullandım 2 ci hakkı yolda Afyon'da bir serviste denediler.teyp bloke oldu.bana teybi bırakın yaptırıp gönderelim dediler.sorduğumda İzmir'de yapıldığını öğrendim ama adresini veremediler sonrasında ben yapılan yeri buldum teybi yaptırdım burası önemli; yapan firma Ford yetkili servislerinin teyp  işlerini de yapıyormuş servisler buraya gönderip yaptırıyorlar mış hatta afyondaki serviste oraya gönderiyormuş.profilinizde İzmir yazıyor sizde oraya götürüp baktirabilirsiniz diye yazıyorum.

Yorum bağlantısı
ismail mercan
Mehmet Ozyurek yazdı:

Eski teyplerde olurdu. Meksefe mi ne takılırdı :)
Tabi buna o olmaz
Şarj dinamosu parazit yapıyor olabilir.

ABI RADYODA SIKINTI YOK AMA BAŞKA ŞEYLE BAĞLANDIĞIM ZAMAN BU SES CIKIYO TELEFON YADA USB AUX HEPSINDE YAPIYOR , BIRKAC KIİŞİ TEYİPCİYE GİT DEDI AMA BAM GÜM ÖNÜME GELEN BİYEREDE GİTMEK ISTEMIYORUM :(

Alpay Köse yazdı:

Slm konu biraz farklı ama eski focusumu galeriden  aldığımda teyp kodu istemişti.galerici yirmi küsur kere denemiş.2 hakkım kalmış birini kullandım 2 ci hakkı yolda Afyon'da bir serviste denediler.teyp bloke oldu.bana teybi bırakın yaptırıp gönderelim dediler.sorduğumda İzmir'de yapıldığını öğrendim ama adresini veremediler sonrasında ben yapılan yeri buldum teybi yaptırdım burası önemli; yapan firma Ford yetkili servislerinin teyp  işlerini de yapıyormuş servisler buraya gönderip yaptırıyorlar mış hatta afyondaki serviste oraya gönderiyormuş.profilinizde İzmir yazıyor sizde oraya götürüp baktirabilirsiniz diye yazıyorum.

AYNEN AYNEN BENDE İZMİRDEYIM ADRESI ADI Bİ BİLGİSİ VARMIDIR ACABA  ?

Yorum bağlantısı
Alpay Köse

Slm. has al elektronik point Bornova sokağında idi.halen aynı yerde diye biliyorum.4174 sokak no 113 /A  Google'dan aratırsan bulabilirsiniz telefonları değişmediyse 467-47-20 / 538-429-22-17

Yorum bağlantısı
ismail mercan
Alpay Köse yazdı:

Slm. has al elektronik point Bornova sokağında idi.halen aynı yerde diye biliyorum.4174 sokak no 113 /A  Google'dan aratırsan bulabilirsiniz telefonları değişmediyse 467-47-20 / 538-429-22-17

tamam tamam şimdi anladım yerı bu sokağı biliyorum en kısa zamanda gıdıcem buraya cok cok teeşkkür ederim çözüm bulunca yazıcam buraya :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
ismail mercan
Alpay Köse yazdı:

alpay abı uzun araştırmalarım sonucu butun kapı senın tarıf ettığın yere cıktı abı :D aradım konuştum bugune randevu aldım ,  bugun arabayı saba bıraktım az önce aldım ve anfi ve bulututda sorun varmış onlar gıderıldi, şuanda sorun kalmadı , ustalar işnin ehli ama bıraz daha güler yüzlü olsalar keşke :) herşey ıcın teşekkur ederım...

Yorum bağlantısı
Alpay Köse

Önemli değil kardeşim.işin  görülmüş.benimde hatırladığım pazarlığı sevmedikleri idi.Ama işçilikleri güzel.güle güle kullan.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
ismail mercan
Alpay Köse yazdı:

Önemli değil kardeşim.işin  görülmüş.benimde hatırladığım pazarlığı sevmedikleri idi.Ama işçilikleri güzel.güle güle kullan.

AYNEN PAZARLIĞI HIC SEVMIYOLAR BİRAZ YUKSEK GELDİ AMA SORUN DEĞİL Bİ ŞEKİLDE BU HALLOLACAKTI , 50 100 EKSIK FAZLA SORUN GİTTİ YA ÖNEMLI OLAN O :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...