İçeriğe Yönlendir

Düldülü Değiştirme Vakti Geldi.

Murat Kırçal

Recommended Posts

Murat Kırçal
(düzenlendi)

Severek kullandığım 2005 model 90 ps delüx aracımı değiştirme vakti geldi. Aracımın her şeyinden memnunum ama eski kullandığım araçlarıma pek benzemiyor.  300000 km de  bir gün olsun yolda bırakmadı.  Yine alacağım aracı hem iş hem ailem için kullanacağım inşallah. Connect 1.8 tdci 90 ps trend paket 2010 model tek sürgü kapı 160000 km de orjinal değişen ve boya yok 36000 tl istiyor arkadaş. Ama trend pakette biraz kısıtlamalar var galiba tam çözemedim.Kimisi trend paket boş  araç diyor. Acaba bu fiyat eder mi?  Benim 2005 modele 29000 tl veriyorlar. Motor %92 sonuç çıkıyor. Tek parça değişen (sağ çamurluk benim hatam yüzünden değişti.)  boya çamurluk ta  ve el büyüklüğünde arka bagajda var. Sonuçta 15 yıllık araç. Yardımlarınız için teşekkürler. 

tarihinde Murat Kırçal tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

5 yaş var 7.000 tl fark var bence sizin aracınız daha iyi gibi. Yaşına ve kilometresine göre ederi daha fazla .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Karahan

Aracınız da sorun yoksa severek kullanıyorsanız bence dursun. Sıkıntısız araba en güzel arabadır bence bir de bildiğiniz araç hepsinden iyidir. Alacağınız araba sürprize açık olur. Haa ne zaman değiştirmek gerekir derseniz biraz daha fazla para koyup almak lazım. Yani iki araç arasında bariz konfor farkı yıl farkı  olmalı bence 

Yorum bağlantısı
Murat Kırçal
(düzenlendi)
Mehmet Ozyurek yazdı:

2005 delüx satıp, 2010 trend almazdım ben.

2010 delüx bakıyorum abi.

Fatih Evcin yazdı:

5 yaş var 7.000 tl fark var bence sizin aracınız daha iyi gibi. Yaşına ve kilometresine göre ederi daha fazla .

Abi araç piyasası coşmuş , :biggrin: 29000 tl ye aracı vereceğim üzerine 10000 tl koyup aracı alacağım..

tarihinde Murat Kırçal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Murat Kırçal yazdı:

2010 delüx bakıyorum abi.

Abi araç piyasası coşmuş , :biggrin: 29000 tl ye aracı vereceğim üzerine 10000 tl koyup aracı alacağım..

maalesef öyle oldu. Eden de etmeyen de yazıyor. O 50 yazmış benim arabam daha temiz bende 60 yazayım mantığındayız :) 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...