İçeriğe Yönlendir

OIIIIIIIO

Sani Gerşon

Recommended Posts

Emre Şimşek
Sani Gerşon yazdı:

Bayi Toplantısı filminden. Mutlaka izleyin :D

Telif yemiş 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Emre Şimşek yazdı:

Telif yemiş 

Yok yahu, oynatıyorum hala?

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Sani Gerşon yazdı:

Yok yahu, oynatıyorum hala?

Telif yemiş , izleyemedik. 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Bayi Toplantısı filminden. Mutlaka izleyin [emoji3]

Dün izledim filmi
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Sani Gerşon
Dogan Arsiray yazdı:

3d print i bir görseydik...

Cem Işık yazdı:

3d printer ile ne basıldı biz de görelim?

uKctlK.jpg

TK508Q.jpg

Kablo çıkışlarına kadar cuk oturdu. Tekrar teşekkür ederim @Dogan Arsiray

Normalde burası dep derin bir göz. Bu arkadaş ikinci bir kat oluşturarak, raf gibi kullanmaya olanak sağlıyor.

• Beğen 18
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

ne demek. asıl ben filaman alıp gönderdiğin ve pandeminin başında başkalarına maske üretmemde kaynak olduğun için teşekkür ederim.  kutunun içine mikrofiber bez kesip koyarsan ses yapmaz içindekiler.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Sani Gerşon

Osman usta sağolsun, geçen hafta ön balataları değiştirdi, bir de arka sis farı ile çamurluk sinyallerinin montajı yapıldı.

500L'si olan arkadaşlar da bu sis farlarından alabiliyorlar. Tesisata sıfır müdahele, ancak tampon sökülmesi gerekiyor. Çamurluk sinyallerinde ise küçük bir dremelle işlem yapılması gerekti sinyallerde. Tırnakları geniş tutmuşlar.

Gündüz gözü çekildi resimle video, gece de bir şeyler çekip paylaşacağım.

MKps10.jpg

Bir de dün yetkili serviste bakım yapıldı araca, EGR temizlenmesini de rica ettim, ücretsiz hallettiler sağolsunlar. 1 sene kafamız rahat inşallah.

• Beğen 12
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Osman usta sağolsun, geçen hafta ön balataları değiştirdi, bir de arka sis farı ile çamurluk sinyallerinin montajı yapıldı.
500L'si olan arkadaşlar da bu sis farlarından alabiliyorlar. Tesisata sıfır müdahele, ancak tampon sökülmesi gerekiyor. Çamurluk sinyallerinde ise küçük bir dremelle işlem yapılması gerekti sinyallerde. Tırnakları geniş tutmuşlar.

MKps10.jpg

Bir de dün yetkili serviste bakım yapıldı araca, EGR temizlenmesini de rica ettim, ücretsiz hallettiler sağolsunlar. 1 sene kafamız rahat inşallah.
Tam karşıdan görsek.
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Metin Akbal yazdı:
Sani Gerşon yazdı:

Tam karşıdan görsek.

Tekrar yanına gittiğimde daha detaylı çekeceğim. İnanılmaz beğendim ben. Geri vitesi de içinde :wub:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Sani Gerşon yazdı:

Tekrar yanına gittiğimde daha detaylı çekeceğim. İnanılmaz beğendim ben. Geri vitesi de içinde :wub:

Şimdi jeton düştü, iki taraf içinde var mı bu malzemeden?

Gerçi bende var ama 😅

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Selçuk Bakış yazdı:

Şimdi jeton düştü, iki taraf içinde var mı bu malzemeden?

Gerçi bende var ama 😅

Evet iki taraf için de var.

Bende sis farı çatlamış, elde vardı bunlar,balatalar değişirken halletti Osman usta sağolsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Sani Gerşon yazdı:

Evet iki taraf için de var.

Bende sis farı çatlamış, elde vardı bunlar,balatalar değişirken halletti Osman usta sağolsun.

İki taraf içinde varsa süper olur, tek sis tek geri vites ampulü sevmiyorum aslında.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Selçuk Bakış yazdı:

Link hele dursun burada 😅

İyi mal iyi para 😊

Ben aldığımda dolar 6.95'miş. Vay be :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Sani Gerşon yazdı:

Ben aldığımda dolar 6.95'miş. Vay be :)

500 tL ye tufan albatros karayel etkili 3 takım led alırdım , janjanlı

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...