İçeriğe Yönlendir

Bu Araç Pert mi Sizce?

Eyüp Çetin

Recommended Posts

Eyüp Çetin
Yücel Meta yazdı:

Büyük geçmiş olsun. Hava yastığı açmış pert.

Teşekkürler 👍🏻

Ersin Gökdemir yazdı:

Araç perte çıkmış veya çıkmamış, önemi yok. Bir şekilde çare bulunur.

Mühim olan içindekilerin öyle bir kazadan sağ salim çıkmaları, basite alınacak bir kaza değil çünkü. Verilmiş sadakaları varmış.

Büyük geçmiş olsun, Allah anne babaya ve sizlere sağlıklı uzun ömürler versin. 

Teşekkürler 👍🏻 Kesinlikle basite alınacak bir kaza değil. Çok şükür burunları bile kanamadan arabadan çıktılar. 🙏🏻

Mehmet Ozyurek yazdı:

Eyüp hocam geçmiş olsun.
Ucuz atlatmışsınız

Aracınızın sağlam hali kaç lira ederdi. ?

Sağolasın Mehmet abi. Çok şükür ucuz atlattık. Aracın sağlam hali sanırım 52-53 bin falan. Ancak emin değilim. Öyle yüzeysel baktım ama piyasadaki fiyatlar baya değişken. 1.4 Referencee modeli idi. Hatasız boyasız bir araçtı. Piyasayı daha iyi takip eden arkadaşlar daha iyi bilir. Yarın biraz daha kapsamlı inceleyeceğim bakalım.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Piyasası 60 bile olsa karşı tarafın trafik sigortası bu aracı ödemeye yeter. Çünkü;
Bu araç perte çıktığında bu hali ile satışa çıkarılır ve satılır. Bu bedel size ödenir.

Araç 60 bin olsa,
Bu hali 25 bine satılsa
Sigortanın ödemesi gereken rakam 60-25=35 olur ki, trafik sigortası limiti 39 bin liradır ve yeterli gelir.

Muhtemelen araç 55 bin falan hesaplanır,
55-39=16
Aracın bu hali 16 bin ve üstüne satılırsa sorun yaşanmaz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Hüseyin Maviş yazdı:

Çok geçmiş olsun Eyüp bey.

Teşekkürler hocam. 👍🏻

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

Çok geçmiş olsun hocam çok üzüldüm. Annenizde ve babanızda bir şey olmamasına da çok sevindim. En az zararla atlatmanızı temenni ederim.

Bu kazada emniyet kemerleri bağlıydı değil mi anne ve babada?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

Çok geçmiş olsun Eyüp bey, Anne babaya hiç birşey olmaması çok sevindirici. Allah beterinden saklasın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Sert

Hocam çok büyük geçmiş olsun.

Önemli olan anne baba. Onlara da çok şükür bir şey olmamış.

Araç bir şekilde gelir yerine.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Fatih Evcin yazdı:

Çok geçmiş olsun hocam çok üzüldüm. Annenizde ve babanızda bir şey olmamasına da çok sevindim. En az zararla atlatmanızı temenni ederim.

Bu kazada emniyet kemerleri bağlıydı değil mi anne ve babada?

Çok teşekkür ederim. Evet kemerleri bağlı, hızları da 70-80'miş en fazla. Zaten babam kurallara uyar hızlı da gidemez. İstese de gidemez zaten. Çok şükür bir şey olmadı. 

Sinan Akgöl yazdı:

Çok geçmiş olsun Eyüp bey, Anne babaya hiç birşey olmaması çok sevindirici. Allah beterinden saklasın.

Mutlu Kanter yazdı:

Geçmiş olsun.Allah beterinden korusun 

Aydın Sert yazdı:

Hocam çok büyük geçmiş olsun.

Önemli olan anne baba. Onlara da çok şükür bir şey olmamış.

Araç bir şekilde gelir yerine.

Teşekkürler arkadaşlar 👍🏻

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

çook gecmiş olsun abi ailende ailenizin saglık durumu sevindirici herkesi

araba pertin perti bence kolcak bile yerinden cıkmıs ona takıldım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
Eyüp Çetin yazdı:

Arkadaşlar babam bugün bir kaza yapmış. Ana yoldan normal hızda giderken karşıdan gelen bir araç tali yola girmek isterken ona vurmamak için direksiyonu kırmış. Ağaca vurunca hava yastıkları açılmış ve ön taraf mahvolmuş. Görüntüye göre araç perte ayrılır mı sizce?

Geçmiş olsun kimseye bişey olmamıştır umarım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Öncelikle çok gelmiş olsun. Aileden kimseye bir şey olmaması çok sevindirici. 

Aracı pert yaparlar ancak yine de iyi fiyata alıcı bulur ve sigorta şişirmesi diye ilana çıkar. Eğer sakıncası yoksa ve forum kurallarına da aykırı değilse şasi no verilirse belki alacak adam google'a yazarsa burayı görür. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Eyüp Çetin yazdı:

Çok teşekkür ederim. Evet kemerleri bağlı, hızları da 70-80'miş en fazla. Zaten babam kurallara uyar hızlı da gidemez. İstese de gidemez zaten. Çok şükür bir şey olmadı. 

Emniyet kemerinin önemini bir kere daha anlıyoruz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Ersen Tapan yazdı:

Geçmiş olsun ucuz atlatılmış. 

Okay Kaygusuz yazdı:

çook gecmiş olsun abi ailende ailenizin saglık durumu sevindirici herkesi

araba pertin perti bence kolcak bile yerinden cıkmıs ona takıldım

Mahmut Yıldız yazdı:

Öncelikle çok gelmiş olsun. Aileden kimseye bir şey olmaması çok sevindirici. 

Aracı pert yaparlar ancak yine de iyi fiyata alıcı bulur ve sigorta şişirmesi diye ilana çıkar. Eğer sakıncası yoksa ve forum kurallarına da aykırı değilse şasi no verilirse belki alacak adam google'a yazarsa burayı görür. 

Selçuk Keleş yazdı:

Geçmiş olsun kimseye bişey olmamıştır umarım

Teşekkürler arkadaşlar. Kimsede bir şey yok çok şükür. 🙏🏻

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Geçmiş olsun Allah korumuş.

Öğrenmek için soruyorum; sanırım karşı araca hiç dokunmamış sizin araç doğrudan ağaca vurmuş. Bu durumda karşı tarafın sigortası sorunsuz şekilde karşılıyor mu? Kamera gibi bir görüntü ile ispat gerekiyor mu?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Mustafa Arıkan yazdı:

Geçmiş olsun Allah korumuş.

Öğrenmek için soruyorum; sanırım karşı araca hiç dokunmamış sizin araç doğrudan ağaca vurmuş. Bu durumda karşı tarafın sigortası sorunsuz şekilde karşılıyor mu? Kamera gibi bir görüntü ile ispat gerekiyor mu?

Teşekkürler. Açıkçası ben de bilmiyorum. Tek bildiğim karşı taraf tutanakta suçunu kabul edip altına imzasını atmış. Bu bence en önemli kanıt.

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
Eyüp Çetin yazdı:

Teşekkürler. Açıkçası ben de bilmiyorum. Tek bildiğim karşı taraf tutanakta suçunu kabul edip altına imzasını atmış. Bu bence en önemli kanıt.

Tutanak varsa sorun yok 👍

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Metin Mankal yazdı:

Geçmiş olsun Eyüp,,

Sağolasın Metin hocam.

Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Kürşat Gönüllü yazdı:

Çok geçmiş olsun , cana gelecek mala gelsin..

Aynen abi. Teşekkürler 👍🏻

Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Mustafa Arıkan yazdı:

Tutanak varsa sorun yok 👍

gajvW4.jpg

%100 karşı tarafa verilmiş kusur. Tutanakta karşı tarafın suçu kabul etmesinden dolayı sanırım.

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

Arkadaşlar bir şey danışmak istiyorum. Tutanak sonucu %100 karşı tarafa suç verilince tutanağı imzalayarak hatasını kabul eden şoför şimdi okumadan imzaladığı gerekçesiyle itiraz edecekmiş sonuca. Sizce itirazına olumlu dönüş yapılır mı? Bu konuda bilgili olan arkadaşlar cevap verebilir mi rica etsem?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...