İçeriğe Yönlendir

Dosya Üzerinde Soru İşareti

ibrahim Olkun

Recommended Posts

ibrahim Olkun

Merhaba Apple Mac Pro bilgisayarın güncelleme esnasında Dosya üzerinde Soru işareti geldi bir türlü düzeltemedik bilgisi olan yada başına gelen varsa bilgisine ihtiyacım var  teşekkürler

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Nasıl olmuş bilmiyorum ama işletim sisteminiz başlamıyor.

Cmd + R ye basılı tutarak açın bilgisayarı, çıkan kurtarma ekranında alabiliyorsanız yedeklerinizi alıp MacOS X'i baştan kurabilirsiniz. 

Yorum bağlantısı
ibrahim Olkun

Merhaba Selim bey yaptık tınlamıyor kurtarma bölümüne geçmiyor . Hardisk yarısına win kuruluydu internetdeki tüm yorumlara yapıyoruz ama kapatıp açılırken biraz bekliyor ve sonrasında dosya üzeri soru işaretli dosya çıkıyor

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
ibrahim Olkun yazdı:

Merhaba Selim bey yaptık tınlamıyor kurtarma bölümüne geçmiyor . Hardisk yarısına win kuruluydu internetdeki tüm yorumlara yapıyoruz ama kapatıp açılırken biraz bekliyor ve sonrasında dosya üzeri soru işaretli dosya çıkıyor

Görmeden bir şey söylemek güç, yarısına windows kurarken kurtarma bölümüne zarar vermiş olabilirsiniz.

Ama bildiğim kadarıyla mac her zaman cmd r ile kurtarma bölümüne girmesi lazım. 

Yorum bağlantısı
ibrahim Olkun

Evet öyleymiş Selim ben benim Oğlanın bir kaç kere güncelleme yapmış sorun olmamış bu en son güncellemede bu dosya üstünde soru işareti olarak karşısına çıkmış.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...