İçeriğe Yönlendir

Cee'd - Arabanın Altından Çok Az Su Geliyor Su Soğuk

Murat Öngür

Recommended Posts

Murat Öngür

Merhabalar bikac gündür fark ettim arabanın altından su geliyor neden geliyor anlamadım ! Soğutma suyunda eksik yok eksilme yok yani silecek suyuda eksilmiyor , klimada açmadım normal havalandırmayı açıyorum sadece.

Neden gelir nereden gele bilir acaba ???

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

nasıl akıyor / ne zamanlar / yolda mı park edip bekleyince mi / akşam park edip sabah gelnce mi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Öngür
(düzenlendi)
Sani Gerşon yazdı:

Su olduğuna emin miyiz? Hidrolik falan olmasın?

yok % 100 su eminim ama sanki antifirizli değil bildiğimiz su 

Çağlar Bayur yazdı:

nasıl akıyor / ne zamanlar / yolda mı park edip bekleyince mi / akşam park edip sabah gelnce mi

arabayı park edince fark ettim abi çok az durduğu yerde yarım çay bardağı şeklinde geliyor 3 kere kontrol ettim soğutma suyunda da eksilme yok , yağ değil araç da silecek dışında soğutma suyu var başka da su yok , klimadan şüpheleniyorum ama uzun yola çıktım dönüşte fark ettim uzun yolda 30 dk kadar klima açmıştım ondan oldu desem kesilmesi lazm

acaba kaloriferi açtım sıcağı yani 27,5 28 derece gibi ondan olabilir mi ?

tarihinde Murat Öngür tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Klima açmışınız işte :) Borudaki su durunca bırakmış falandır kendini :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Murat Öngür yazdı:

uzun yolda 30 dk kadar klima açmıştım

ondandır yoğuşur ayrıca otomaik havalandırma açınca da kompresör açar kapar arada

Yorum bağlantısı
Murat Öngür
Çağlar Bayur yazdı:

ondandır yoğuşur ayrıca otomaik havalandırma açınca da kompresör açar kapar arada

Himm bi sıkıntı yoktur sence de dimi abi ? Birde cumartesi muayene var. 

Oldum olası muayene beni hep geriyor 😄 insan muayenesi de araba muayeneside geriyor beni

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Klima borusu ve tüpünü gözlemleyin yoğuşma izi var mı

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Klimayı açarak dükkana gelirim, 15 dk işlerimi halledip arabaya doğru yürürüm. Arabanın altı ıslak, damla damla klima hortumundan su akmış. Ülen yine mi altına kaçırdın der gülerim kendi kendime. Delimiyim neyim. 

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya

Bizim superb dende arka depo kısmından su akıyordu.Depo delindi heralde dedim.Hanıma sordum hiçbir yere sürtmediğini söyledi.En son nereye gittin dedim?Zeytin toplamaya bir arkadaşının tarlasına gitmiş,aracıda eğimli yere parketmiş.Orda farketmiş arkadan su damlatıyor.Ben hala su değilde benzin olduğunu düşünmekteydim.Kokluyorum benzin kokmuyor.Ertesi gün götürüp baktırdık egzosdan geliyormuş.Çok ilginç benim opelden bukadar su akmıyor.Egzosdan geliyor dediler ama depo ıslaktı.

Geçen haftada trafikde seyir halinde iken bir golfün egzosundan kısık çeşmeden akar gibi su aktığını farkettim.Daha önce lpg li araçların su buharı yüzünden egzosundan su aktığını düşünürken normal araçlardanda aynı suyun aktığını görmek garip geldi.

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat
Fatih Sarıkaya yazdı:

Bizim superb dende arka depo kısmından su akıyordu.Depo delindi heralde dedim.Hanıma sordum hiçbir yere sürtmediğini söyledi.En son nereye gittin dedim?Zeytin toplamaya bir arkadaşının tarlasına gitmiş,aracıda eğimli yere parketmiş.Orda farketmiş arkadan su damlatıyor.Ben hala su değilde benzin olduğunu düşünmekteydim.Kokluyorum benzin kokmuyor.Ertesi gün götürüp baktırdık egzosdan geliyormuş.Çok ilginç benim opelden bukadar su akmıyor.Egzosdan geliyor dediler ama depo ıslaktı.

Geçen haftada trafikde seyir halinde iken bir golfün egzosundan kısık çeşmeden akar gibi su aktığını farkettim.Daha önce lpg li araçların su buharı yüzünden egzosundan su aktığını düşünürken normal araçlardanda aynı suyun aktığını görmek garip geldi.

volkswagen tsi motorlarda çok denk geldim gaza oturduklarında arkadan baya işeme gibi su geliyor :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...