İçeriğe Yönlendir

Tesla Cybertruck

Ali Darbaz

Recommended Posts

Ali Darbaz

Merhaba 

Teslanın yeni arabası hakkında ne düşünüyorsunuz. Ben bunun gerçek mi hayal ürünü mü olduğunu anlayamadım [emoji20] Öyle veya böyle adam dün canlı yayında gösterimini yaptı. 

https://www.tesla.com/cybertruck

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

Şimdiden Amerika'da bisikletçiler ve yaya güvenlik uzmanları bu kadar keskin hatların trafik için tehlikeli olduğunu söylemişler.

Ve sözde tasarımcılar DMC Delorean'dan ilham almışlar. 

Yorum bağlantısı
Tahir Ak

De loriandan ilham alırken araya bizim kaportacı Hüseyin abi girip bir şey mi sordu acaba?

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Facebook sayfamızda gördüm çok kötü olmuş tasarımı. Sanırım Türkiye de bir kişi bile almaz bunu ama sınır tanımayan ya ancılar alacaklardır🙂

Yorum bağlantısı
Kürşad Özpamuk

Order now butonuna tıklayıp fiyatları görmenizi tavsiye ederim birim bazında komik rakamlar. Türkiye de olsa kaç para olur sizce. 

Yorum bağlantısı
Selim Kaya
Sinan Akgöl yazdı:

Ve sözde tasarımcılar DMC Delorean'dan ilham almışlar. 

Resmen DeLorean’ı karalamışlar. 

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Evde artan demir, malzeme ve mukav va aa  ile yapilan Ödevlere benzemis[emoji16]

Adini bile koyamamislar. Kamyon demisler degil.. Araba desen hic degil..

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı
(düzenlendi)

Bilim kurgu filmlerinden çıkma gibi duruyor. Tipine gelirsek. Renault Velsatis ve eski Koleos dan daha güzel gibi düşündüm.

tarihinde Bülent Tarakçı tarafından düzenlendi
Eksik kelime düzeltme. "Eski" yazmayı unutmuşum.
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Futuristik dizayn yapacağım diye 5 yaşındaki çocuğun çizdiği resmi gerçeğe dönüştürmek :kafa:

Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

Cetvelle sınırları çizilmiş Ortadoğu ülkeleri gibi. Batı yapınca böyle oluyor. 😊

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Bir arastirma icin Ormanda geziye cikan Fizikçi, matematikçi, jeolog ve antropologdan oluşan bir grup yağmur yaginca hemen yakındaki kulubeye sığınmışlar. kukubede kimseler yokmus,  Bunlar ev sahibini beklerken, Sobayi farketmisler Soba yerden 1-2 metre yukarda, altında bulunan taşların üzerindeymiş. Sobanın niçin böyle kurulmuş oldugunu tartismaya baslamislar...
Fizikçi; 
ev sahibi sobayı yükselterek konveksiyon yoluyla odanın daha kısa sürede ısınmasını sağlamak istemiş.
Jeolog; 
Burası deprem bolgesi olabilir herhangi bir deprem anında sobanın taşların üzerine yıkılmasını sağlayarak, yangın olasılığını azaltmayı amaçlamıştir.
Matematikçi; Sobayı odanın geometrik merkezine kurmuş, böylece de odanın düzgün bir şekilde ısınmasını sağlamış.
Anropolog; Adam ilkel topluluklarda görülen ateşe tapmanın biçimi nedeniyke , ateşe saygı olsun diye sobayı yukarıya kurmuş.
Bu sırada ev sahibi gelmiş. Durumu anlatmislar ama sobanin taslarin uzerinde olmasini birturlu anlamlandiramadiklarini ve hangisinin dusuncesine yakin fikirle yapildigini sormuslar...

Adam Gayet sakin ve emin sekilde demiş ki:
Boru yetmedi 😁

• Beğen 2
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...