İçeriğe Yönlendir

Fiesta V - Marş Motoru Boşa Dönüyor.

Alp Tankut

Recommended Posts

Alp Tankut

Herkese iyi forumlar. Bugun aracimda kontagi cevirdigimde mars motorunun bosa döndügunu farkettim yani mars motoru calisiyor ama pistonlari dondurmuyor sonraki denememde motor calisti tekrar tekrar motoru stop edip calistirdigimda bazen oluyor bazen olmuyor. Acaba dislilerde sıyırma mi oldu? Volan dislisi mi yoksa mars motorunun dislisi mi oldugunu nasil anlayabilirim?

Yorum bağlantısı
Ömer Sarıgül

Fırlatma bobini olur pinyon disliyi ileri volana atan o bobinin kontaklarında temassızlık oluyor muhtemelen.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Serkan Cank

Forumda okuduğum arızaların hepsini ya yaşadım yada yaşamak üzereyim. Ama yine de aracımı seviyorum. Marş motorunun boşa dönmesi de iki gün önce aracımda oldu. 

200 Tl yaptırdım. İş elektrikçi de çözüldü. 

Yorum bağlantısı
Alp Tankut
Forumda okuduğum arızaların hepsini ya yaşadım yada yaşamak üzereyim. Ama yine de aracımı seviyorum. Marş motorunun boşa dönmesi de iki gün önce aracımda oldu. 
200 Tl yaptırdım. İş elektrikçi de çözüldü. 

İnanir misiniz benimde oyle ama direniyorum [emoji1] sorun neymis onu söyledi mi?
Yorum bağlantısı
Serkan Cank

Elektrikçi aile dostumuz olduğundan pek sormadım açıkçası ama 100 lira parça 100 işçilik yazıyorum dedi. Kömürlerin sağlam dedi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...