İçeriğe Yönlendir

Küçük Enişte LPG'li Artık!

Eyüp Çetin

Recommended Posts

Eyüp Çetin

Fiorino artık fabrika çıkışlı LPG'li

Benzin 6.86 TL, dizel 6.52 TL. Ticari araç için tercih edilen Fiat Fiorino'nun, fabrika çıkışlı LPG'li modeli üretildi.

o0hhLl.jpg

Akaryakıt fiyatlarının her geçen gün yükselmesinden dolayı ticari araç sahipleri, bu gider kaleminde zorluk yaşıyor.

Üretici firmalar da daha ucuz olan LPG seçeneğini, fabrika çıkışında müşterilerine sunuyor. Bunun son örneği Fiat Fiorino oldu.

FABRİKA ÇIKIŞLI LGP'Lİ MODEL

Fiat Professional'dan yapılan açıklamaya göre, Tofaş fabrikasında üretilen Fiorino’nun 1.4 litre hacimli benzinli modeline LPG seçeneği eklendi. Sınıfının ilk ve tek fabrika çıkışlı LPG’li modeli olan versiyonun adı Fiorino Eko oldu.

Kaynak: ensonhaber.com

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tahir Ak

Acaba motorda değişiklik var mıdır. Hanıma araba öğretmek için arabayı satıp bundan alsak 2.el falan nasıl olur ki? Sürüşü jeep gibi görmesi kolay olur parçası Ucuz olur

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bu mudur budur güzel model

satış rakamına bakınca, egea alıp lpg takınca , lpgli kmayonetten ucuza mal oluyor ama

Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal

Fiyat farkıda önemli, Civic te de aynı iş var mesela ama fiyat farkı çok(8-9000 lira gibi şuanda sanırım) Dışarıda 3-4000 liraya yapılabilecek bir işi iki katına yapınca çokta anlamı yok gibi. Garanti olayını irdelemek lazım, eğer birebir aynı garantiyi veriyorsa çok az bir farkla kabul edilir.

Bu mesajı yazarken baktım; 3-4000 lira gibi fark var sanıyorum. Bu durumda bence alır yürür :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Bizim showrooma gelsin, içinden geçerim bunun ben. 

Yalnız şunu belirteyim. Egea 1.4 fire motoru 95 beygir euro 6d 

Fiorino 1,4 benzinli motoruda 1.4 fire 95 beygir euro 6d 

Lakin bu lpg modelin motor 1.4  fire 77 beygir eski motor. 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Öğrendiğim kadarı ile BRC takılıyor. Çorum Özençler Otogaz ın reklamında gördüm.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ü.Emre Kartal yazdı:

Fiyat farkıda önemli, Civic te de aynı iş var mesela ama fiyat farkı çok(8-9000 lira gibi şuanda sanırım) Dışarıda 3-4000 liraya yapılabilecek bir işi iki katına yapınca çokta anlamı yok gibi. Garanti olayını irdelemek lazım, eğer birebir aynı garantiyi veriyorsa çok az bir farkla kabul edilir.

Bu mesajı yazarken baktım; 3-4000 lira gibi fark var sanıyorum. Bu durumda bence alır yürür :)

Hem garanti olayı hem de civic motor aksamında 70 parça değişiyor. 

fiat’ın motoru da hyundai gibi lpg’ye en uyumlu olanlardan. Supap problemi yaşamıyorlar genelde

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...