İçeriğe Yönlendir

Ford Connect 2008 110 hp Baskı Balata

Selamı Yıldırım

Recommended Posts

Selamı Yıldırım

Arkadaşlar abiler, ford connect 110 ps 2008 modelin baski balata hangi kilometre aralıklarda değişmesi  lazim. Bitince değişir tabiki ama benim aracim cok üsten kavriyor ve epey sertleşti,  kacirma vs yok en son 95 bin km önce değişmiştim.. sizler istanbul trafiğinde kaç km araliklarda değişiyorsunuz..?

Yorum bağlantısı
Ferit Erken

İstanbul'da yaşıyorum ama süre olarak kullanmaya bağlı, benim 2011 110ps 1.6 tdci focus 148 binlerde daha sıkıntı yapmadı ve orjinal.

Yorum bağlantısı
Selamı Yıldırım

Bende bugün değiştim ,servisten geliyorum..debriyaj yumuşacık oldu..usta daha gider diye uyarmıştı ama değişmek istedim.. cikan balata yaridan biraz fazla azalmis dedi.. demekki 60 70 bin daha yapardı..en son 95 bin km önce değişmiştim..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Cevabı biliyorsunuz aslında.. Bu işin kilometresi yok. 

Kaçırıyorsa, yada sorunlu çalışıyorsa değiştirilir.. 

Anladığım kadarıyla sizinki de değişimlik olmuş. 

Selamı Yıldırım yazdı:

Bende bugün değiştim ,servisten geliyorum..debriyaj yumuşacık oldu..usta daha gider diye uyarmıştı ama değişmek istedim.. cikan balata yaridan biraz fazla azalmis dedi.. demekki 60 70 bin daha yapardı..en son 95 bin km önce değişmiştim..

Ben yazana kadar değişmişiz bile :)

Güle güle kullanın. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Cerci

bu ne hiz ben boyle durumda  bir yil kararsiz kalip degistirsemmi acaba demekle geciyor

Yorum bağlantısı
Selamı Yıldırım

Aslında yolda debriyaj kacirmaya baslamadan önce değişmemek lazim.. acele ettim bende farkindayim..

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Mustafa Cerci yazdı:

bu ne hiz ben boyle durumda  bir yil kararsiz kalip degistirsemmi acaba demekle geciyor

3 sene olmuş benim niyetlenip değiştirmem arasında geçen süre :) 180 binde değişti focus 2, balata falan kalmamıştı tabi benim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selamı Yıldırım

Volanti taslatmasaniz iyi olur.. şuan 1800 2000.devir arasi bir uğultu var cok kotu bir ses, ne usta kendinde suç buluyor nede baskiyi satan..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...