İçeriğe Yönlendir

Seat Ibiza ve Citroen C4 Arasında Kaldım

Celal Maraşlıoğlu

Recommended Posts

Celal Maraşlıoğlu

Seat ibiza 1.4 style donanım ve citroen c 4 vti attraction arasında kaldım ikiside 2012 model kmler yakın hasar kaydı yok iki araçta tüplü fiyatlar aynı tavsiyeniz nedir

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

Merhaba,

bildiğim kadarıyla biri b sınıfı diğeri c sınıfı.
Detaylı bir araştırma sonrası ben C4 alırdım.

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Eski kasa Seat İbizanın arka koltuklara oturabilmek için 1.70 in üstünde olmamak lazım. Diz mesafesi zaten çok kötü. Ben C4 derim.

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

Sınıf farkı var ancak donanım olarak sanki Seat daha iyi c4 arka camlar manuel klima manuel. Seat otoklima 4 cam oto. alüminyum jant. vti motorların lpg perfomansını da biraz araştırmak lazım. 

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Kullanım ihtiyacınıza göre belirleyin bence. Arka koltuklarda yolcu olacaksa bence c4 ağırlıklı olarak tek veya iki kişi kullanılacaksa kesinlikle Ibiza alırdım ben.

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Sinan Akgöl yazdı:

vti motorların lpg perfomansını da biraz araştırmak lazım. 

aynen bende bundan bahsediyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gencay Bengli
Celal Maraşlıoğlu yazdı:

Seat ibiza 1.4 style donanım ve citroen c 4 vti attraction arasında kaldım ikiside 2012 model kmler yakın hasar kaydı yok iki araçta tüplü fiyatlar aynı tavsiyeniz nedir

Yaklaşık 1.5 senedir c4 kullanıyorum. 2009 model fiestadan bu araca geçiş yaptım. Sormak istediğiniz birşey olursa yardımcı olmaya çalışırım.

Fiyat-Performans olarak sizi üzmeyecek bir araçtır.

Vites geçişlerine ve de süspansiyon sistemine biraz kafanız takılabilir. Onu da kullandıkça alışıyorsunuz.

Donanım olarak comfort plus ya da exclusive önerebilirim.

Yakıt olarak Uzun yolda 4 litre civarına kadar düşebilirsiniz. İstanbulda şehir için hergun sabah akşam 50 km mesafem var sıkışık trafik 5.5-6 litre civarında yakıyorum.Aracım 2012 c4 otomatik.

İç malzemesi ve görseli memnun edici. Bende exclusive donanım mevcut. 

Motor ivmelenmesi performansı bana yeterli geldi. 1.6 112 beygir gücü var. 

Bagaj hacmi 400 litre

Keşke olsaydı dediğim koltuk ısıtma- navigasyonlu ekran- cam tavan 

Yorum bağlantısı
Celal Maraşlıoğlu

C4 içime sindi ama çekişi düşündürüyor atmosferik motor ve 1.4 kullanacak kişi babam ne kadar memnun olur izleyip göreceğiz 😊 hepinize teşekkür ederim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Gencay Bengli yazdı:

Koltuk ısıtma ve navigasyon kolay da cam tavan zor gibi :) 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Gencay Bengli yazdı:

Yaklaşık 1.5 senedir c4 kullanıyorum. 2009 model fiestadan bu araca geçiş yaptım. Sormak istediğiniz birşey olursa yardımcı olmaya çalışırım.

Fiyat-Performans olarak sizi üzmeyecek bir araçtır.

Vites geçişlerine ve de süspansiyon sistemine biraz kafanız takılabilir. Onu da kullandıkça alışıyorsunuz.

Donanım olarak comfort plus ya da exclusive önerebilirim.

Yakıt olarak Uzun yolda 4 litre civarına kadar düşebilirsiniz. İstanbulda şehir için hergun sabah akşam 50 km mesafem var sıkışık trafik 5.5-6 litre civarında yakıyorum.Aracım 2012 c4 otomatik.

İç malzemesi ve görseli memnun edici. Bende exclusive donanım mevcut. 

Motor ivmelenmesi performansı bana yeterli geldi. 1.6 112 beygir gücü var. 

Bagaj hacmi 400 litre

Gülmeyin Twingo , civic , clio 4  ve clio 2 gibi bir çok araca cam tavan takan arkadaşlarım var :) düşünürseniz bi görüştüreyim sizi :) 

Yorum bağlantısı
Gencay Bengli
Fatih Evcin yazdı:

Gülmeyin Twingo , civic , clio 4  ve clio 2 gibi bir çok araca cam tavan takan arkadaşlarım var :) düşünürseniz bi görüştüreyim sizi :) 

Fatih Bey estagfirullah bu gözler üstü açık 98 model Şahinde gördü. Herşey mümkündür olabilir. Zira ben orjinallikten yanayım . Teşekkür ederim. :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın

C4 üst segment gibi dursa da tüpe uyum , 2.el durumu gibi kıstasları yan yan koyduğumuzda ibiza da düşünülebilir. C4 kullanım olarak ve genişlik olarak daha iyi..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...