İçeriğe Yönlendir

Orta Seviye F/P Android Telefon Önerisi

Doğan Arşiray

Recommended Posts

Doğan Arşiray

baya etkili aslında o mercek demekki. pozlama telafisinden aydınlığı kısmak lazım. detaylar daha iyi çıkar.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Mercek bozulmasını yapay zekâ düzeltiyor galiba, yeni yazılım ile daha detaylı ayarlar gelecekmiş.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Doğan Arşiray
(düzenlendi)

ne olmus bu telefon fiyatlariba?! sadece kur artisi aciklayamaz herhalde. hadi deyinki ithal telefonda vergi var, yerlilerin fiyati neden artti?

tarihinde Dogan Arsiray tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Dogan Arsiray yazdı:

yerlilerin

Öyle cihazlarımız mı varmış?

İçindeki işletim sistemi pardus sanırım? Ya da kullanılan batarya mutlu akü galiba?

• Beğen 1
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

varmis ki ithal olanlar icin bir tur gozetim vergisi uygulaniyor. nasil yerli olunuyor onu ben bilmem. sonucta 200 dolar alti diye ithal edilen telefonlarin satis fiyati daha fazla artmis durumda. o zaman yerli telefonun belirgin sekilde ucuz olmasi gerekirdi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay

Yerlilik falan bahane.. Rağbet neye ise onun vergisini artırıyorlar. Vatandaş ucuza bir şey almasın. Telefonlar falan bir yana, Çin'den 5 liraya aldığım bir ürüne 15 lira vergi ödüyorum 😕 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Doğan Arşiray

bu telefonu oppo reno2z ile değiştirdim. oppo nun kamera sensörü daha iyi olmasına rağmen xiaomi nin jpeg çıktısı daha doğru. çünkü pek çok ayar mümkün. ancak oppo da bu nedense yok.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Dogan Arsiray yazdı:

ne olmus bu telefon fiyatlariba?! sadece kur artisi aciklayamaz herhalde. hadi deyinki ithal telefonda vergi var, yerlilerin fiyati neden artti?

bugün peynir aldım.. o da artmış :mangal:

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Murat Memnun yazdı:

Oppo Realme 6
128 GB dahili hafıza
8 GB RAM
6,5 inch IPS ekran
Android 10
Kamera: 64 MP + 8 MP + 2 MP + 2 MP
Fiyat: 2,810 TL 

Beyler bu telefon nasıl sizce?

Link: 
https://www.hepsiburada.com/oppo-realme-6-128-gb-8-gb-ram-realme-turkiye-garantili-p-HBV00000UPE0F

amoled mi? degilse 3100 tl ye reno 2z daha mantikli. bunun 6 pro modeli vardir o da iyi.

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Çağlar Bayur yazdı:

bugün peynir aldım.. o da artmış :mangal:

Venezuela'dan pahalı peynir ithal edileceğini duydularsa demek :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...