İçeriğe Yönlendir

Orta Seviye F/P Android Telefon Önerisi

Doğan Arşiray

Recommended Posts

Ahmet İhsan Akşen

Türkiye'de lüzumsuz pahalı olmasa aradığınız telefon MI 9 SE, 128 alınırsa kart desteğinin olmaması dert edilmez. Yurt dışı cihazları 2000 e satıyorlar ama TR garantili 3000 istiyorlar... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

şaomi şaomi şaomi. bütçe her ne ise bir modeli mutlaka yakalanır. andro su da emui si de devamlı güncelleniyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Dogan Arsiray yazdı:

açıkçası, en kıymetli şey olan nakit parayı telefona gömmek yerine, daha elzem olacak şeyleri almayı tercih ederim. o nedenle maks 2500 tl demiştim. o bile fazla bence. özellikle şu xiaomi a3 e bir bakmam lazım. f/p oranı çok iyi.

haklısın, keş parayı hele bu devirde telefona gömmek gereksiz, aslında f/p cihaz alıp geçmek lazım, bende bundan sonra böyle yapacağım, gerçi aldığımı cihazı en az 5 sene ve sonrasında canı sıkmaya başlayana kadar kullnırım ama şu sıralar çok para verilmez, yılbaşından sonra fena olacak ortalık hazır durmak lazım....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Emre Demir yazdı:

Sizce 1 maaşın ne kadarına telefon alınması normaldir.

Hangi ülkede?

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Ali Cihangiroğlu yazdı:

haklısın, keş parayı hele bu devirde telefona gömmek gereksiz, aslında f/p cihaz alıp geçmek lazım, bende bundan sonra böyle yapacağım, gerçi aldığımı cihazı en az 5 sene ve sonrasında canı sıkmaya başlayana kadar kullnırım ama şu sıralar çok para verilmez, yılbaşından sonra fena olacak ortalık hazır durmak lazım....

Fp cihazı bulup almak mesele.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

GM modellerini önerebilir normal de 1000 liradan fazla vermem telefona gm9 pro kullanıyorum 1600 civarı fiyata almıştım galiba aynı rakamlara satılıyor. 3. GM modeli aldığım.

Yorum bağlantısı
Emre Demir
Fatih Evcin yazdı:

Hangi ülkede?

Yaşadığımız ülkede , parayı kazandığımız diyarda.

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Emre Demir yazdı:

Yaşadığımız ülkede , parayı kazandığımız diyarda.

Ama bizde sistem farklıdır. 12 taksitle alırız telefonu :) maaşın 2-3 katı :) 

Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz

redmi note 8 pro

1 aydır kullanıyorum yurtdışı 1750 liraya geldi 64 mb tı. 

kitlenme, donma yaşamadım. 

oyun konusunda süper.

eski telefonumda kullandığım bi kaç ağır uygulama vardı (huawei y7 2018) onun 1 dk da açtığını 5 sn de açıyor.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

Amoledmi ekranı?

Mustafa Tüfekçi yazdı:

GM modellerini önerebilir normal de 1000 liradan fazla vermem telefona gm9 pro kullanıyorum 1600 civarı fiyata almıştım galiba aynı rakamlara satılıyor. 3. GM modeli aldığım.

Gm almam. Kullananların ekran ve mikrofon sorunları oldu gecmiste.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Mustafa Tüfekçi
Dogan Arsiray yazdı:

Amoledmi ekranı?

Gm almam. Kullananların ekran ve mikrofon sorunları oldu gecmiste.

https://www.generalmobile.com/tr/urunler/GM9Pro amoled ekran ve kasa dış cam çok iyi orjinal slikon kılıfı ile defalarca düştü hiç hasar çatlak çizik olmadı. Gorillaglas mi bişi on ekran

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Dogan Arsiray yazdı:

Ozellikleri cok iyiymis fiyata gore. Ama ne bileyim guvenilirmi?

Ben gm4 gm6 sonrası gm9 aldım. Dediğim gibi 1000 TL üstüne çıktığım ilk telefon. Şarj süresi uzun 2 gunu buluyor. Kullanıma göre Ekran güzel. Kasma donma hiç yaşamadım. Hafıza dolmadı halen  sade menü saf android. Günceleme durumu iyiydi ama son ne durumda bilmiyom çok günceleme yapmam.  Konuşma ses net. 

Eksiği NFC desteği yok kızdığım. Parmak izi okuma var diye var sadede tuş kilidini açmak için çalışıyor galiba. 

Bir yili geçecek. 2 yıl ömrü var gözükümde  fazla çıkarsa ne ala. Gm4 halen araç torpidosunda yatıyor yedek diye kullanıyorum şarj zamansız biter vs diye :)

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

Nfc hic kullanmadıgım birsey. Kamerası cok iyi optimize edilmis belliki.

Amazon.com.tr 1500 tl ye satıyor. Amazonun iade politikası cok esnek, ne dersiniz? Xiaomi a3 parasına...

Ses kalitesi kulaklık ile nasıl acaba....

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Kulaklık la da kulaksızla da dobly özelliği var. Araca bağlayıp kullanıyorum orda bile ses değişiyor :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

GM'in en büyük olayı teknik servisi. 4 seneye yakın gm5plus kullandım. 3 kere pil değiştirdim, 1 kere ekran değiştirdim, hepsine 2 saatte telefonu geri aldım. Hala da yedek olarak tutuyorum telefonu.

Ancak maalesef yazılım destekleri yok. Normalde her ay vermesi gereken güvenlik güncellemelerini vermiyor. Söz verdiği büyük güncellemeleri de dağıtmadı geçen sene. Benim güvenimi kırdılar...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

Huawei yi aldıgımdan beri hic guncellemedim. Aramadımda nerede diye. Bence sorun degil. Gm9 pro android one programında sanırım?

Hepyeni diye bir paketi var, kac para bilmiyorum ama 2 sene icinde baska bir gm modelinde ilk odeme kadar geri alım yapıyorlarmıs.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

3 farklı Gm telefonum oldu, servisleri harika, 30 dak da her türlü işimi giderek hallettim , ama telefonarında tuzu biberi eksik gibi , evet budur diyemedim hiç, tekink açıklaması da yok.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Yerli payı vardı GM de biraz da ondan almıştım milliyetçi duygularla

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Çağlar Bayur yazdı:

3 farklı Gm telefonum oldu, servisleri harika, 30 dak da her türlü işimi giderek hallettim , ama telefonarında tuzu biberi eksik gibi , evet budur diyemedim hiç, tekink açıklaması da yok.

şimdi kullandığım huaweininde tuzu biberi eksik. orta seviyenin giriş telefonuydu alırken. ama bana gayet yetiyor.fotoğrafları pili vs iyiydi şimdiye kadar.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Servet Aydın yazdı:

U12+. İncele istersen 

konu telefon, foto ajans stüdyosu değil

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...