İçeriğe Yönlendir

Orta Seviye F/P Android Telefon Önerisi

Doğan Arşiray

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi

Gm9 pro canlı bir bakın kurcalayin. Olmazsa olmazlarinizin ne kadarını karşılıyor bakın. Android için saf android olması benim için tercih sebebiydi.sarjin dayanımı önemli idi o da var. Mümkün olduğunca kasa ekran uyumu mesela önemli idi o da var. Gm4 den eksiğini hissettigim çift hatlı olmaması idi aldığımda. Birde NFC çok şart olmasa da banka uygulamalarında eksikliğini hissettiğim bir konu. Hafıza doldu uyarısı almamak önemli idi onu da sağladı. Kamerası da yeterli 

Elimden düşünce maaşın hepsi gitti diye üzülecek bir fiyatı da yok. Benin icin fiyat performans bu şuan :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Çağlar Bayur yazdı:

konu telefon, foto ajans stüdyosu değil

Prdn. Ezmek istemedim 

• Beğen 1
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

HTC’nin eski popülerliği kalmadı sanki Servet abi. Yada İOS’a geçtikten sonra ben takip edemedim. Eskiden tvde reklamları olurdu artık hiç görmüyorum 

Yorum bağlantısı
Osman Ünal

Yaklaşık 1 yıldır bende GM9 Pro kullanıyorum, eksiklik hissetmedim bir inceleyin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
Sani Gerşon yazdı:

Amoled'lerde hayalet ekran sorunu varmış diyorlar. Ayrıca IPS'te de çok net görüntüsü var aletin.

Note 8 Pro içinde çok ısınıyor diyorlardı ama alakası yok, canavar gibi çalışıyor alet. Açıkçası amoled ekranlı ilk telefonum, ama hayalet ekran diye bir hata çevremdeki hiç bir amoled ekranlı telefonda görmedim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Alptuğ Özcan yazdı:

HTC’nin eski popülerliği kalmadı sanki Servet abi. Yada İOS’a geçtikten sonra ben takip edemedim. Eskiden tvde reklamları olurdu artık hiç görmüyorum 

Google satın aldı telefon birimini. U12+ son htc marka cihaz. El değiştirmiş olması fazlaca iyi cihazın değerini ciddi düşürdü. Son kullanıcı için fırsat. 6500tl olan makina şimdi 2500 civarı. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

Google’in almış olması iyi olmuş bence. Saf android deneyimi mi sunuyor peki. 

Servet Aydın yazdı:

Google satın aldı telefon birimini. U12+ son htc marka cihaz. El değiştirmiş olması fazlaca iyi cihazın değerini ciddi düşürdü. Son kullanıcı için fırsat. 6500tl olan makina şimdi 2500 civarı. 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Servet Aydın yazdı:

Aynı. M7 nasıl stabil ise u12 de öyle idi. Şu ışık hikayesi hariç 

bu arada m7 güncelleme almıyor artık fakat hala hatasız çalışmakta, harbiden bu hTC nin yaptığı en güzel seri bunlarmış azizim... biraz pili eskidi değişeyim kullanmaya devam :)

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

fiyat aralığında değil malesef.

bugün gm 9 pro ya baktım gayet güzel bir telefon. xiaomi A2 ve A3 e de baktım. onlarda güzel .ancak A3 ün ekran çözünürlüğü yetersiz. yani 1500 tl ye GM 9 un ekranını görünce A2 hikaye gibi kaldı. A2 nin IPS ekranı çok başarılı ancak pili ufak malesef.

GM9 un fiyatı 1500 tl den aşağı ne zaman düşer sizce? A3 yada GM9 un fiyatı düştüğünde alınabilir telefon olacaklardır. O paraya o özellikler hiç bir cihazda yok zaten.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Mehmet Göktürk yazdı:

ben huawei derim her daim

çinlide sıralama şöyle huvey-şayomi-meizu...

Yorum bağlantısı
Ali Gök
(düzenlendi)

allah göstermesin de olurda ıphone 6  cihazım gün gelir bozulursa giderim sıfır en ucuz ıphone alarak yola devam ederim

aldığımda en ucuz ıphone buydu 3 senedir 1 defa kapatıp açmamışımdır dondu diye. aldığım ilk günküm performansı ne ise hala aynı

300 tl batarya değiştirdim 3 4 ay önce sıfır gibi oldu nazar değmesin inşallah

not: bundan önce 3 sende 4 telefon değiştim android. 2 tane vesteli duvara vura vura kırdım  

lg yi yere çarptım.  samsungda kendi bozuldu 

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Dogan Arsiray yazdı:

GM9 un fiyatı 1500 tl den aşağı ne zaman düşer sizce?

İhtimal vermiyorum. Konkordato da ilan ettiler, o iş zor biraz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Ali Cihangiroğlu yazdı:

1+ ve kardeşi oppo ile vivo da iyidir. Hatta vivo meizu'dan daha iyidir. 

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Ali Cihangiroğlu yazdı:

huawei alayımda arada bir modeli yok. ya çok kötü ya çok iyi şu anda. tip telefonar kocaman ayrıca. hep 6.2 inç.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Amoled ekranda hayalet ekran var tezine takılmayın, benim mi 5 IPS ekranlı bende de var 2 senedir, 1 sene sonra başladı.

Note 8 Pro yu bilmiyorum ama note 8 de sensör sıkıntıları başlamış araştırın derim almadan önce.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Amoled ekranda hayalet ekran var tezine takılmayın, benim mi 5 IPS ekranlı bende de var 2 senedir, 1 sene sonra başladı.

Note 8 Pro yu bilmiyorum ama note 8 de sensör sıkıntıları başlamış araştırın derim almadan önce.

Note 8 için sensör sorunu ben de okudum.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Dogan Arsiray yazdı:

huawei alayımda arada bir modeli yok. ya çok kötü ya çok iyi şu anda. tip telefonar kocaman ayrıca. hep 6.2 inç.

üstte yazmıştımya zaten, huveyde şuan dediğin gibi 2 sınıf var, ya en iyileriki piyasadakilerinde en iyisi bunlar, acaip pahalı, yada 2. grup olanlar, bunlar fena değiller ama eskidiler artık, huveyde f/p cihaz yok gibi yani...  baksana en üst seviyede en uygun kalan sadece mate 10 pro var ki aslında cillop alet ama hala 4000-4200 tl bandında, yani xaomiye bakacaksın demektir :)

bu arada hayalet ekran olayına bencede takılma, mesela benim telefonda sıkıntı yok, zaten ekranda sabit tuş yok, yani geri dön ana menü tuşu falan bunlar kapalı, barnak hareketi ile kontrol yapıyorum, zaten bunların ekranlarıda biraz değişik oled, banamısın demez kolay kolay... neredeyse herşeyde karanlık modda şuan, biliyorsun oled varsa karanlık mod güzel oluyor, siyah renk harbi siyah çünki o kısımlar kapalı zaten çalışmıyor...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli

LG G5 var şuan, Mi 9T siparişim gelecek. Mi9T tavsiye ederim f/p olarak. Neden LG G5 den bahsettim, hem LG, hem IPS ekran ama hayalet görüntü bunda da oluyor. IPS çok elektirk harcıyor, ama görüntüsü güzel. Ama aşırı kontrast olunca görüntünün izi geçici olarak kalıyor ekranda.

Not: Bir daha LG telefon almayı düşünmüyorum :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Gök yazdı:

3 senedir 1 defa kapatıp açmamışımdır dondu diye.

3 senedir hiç güncelleme almadı mı?

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Çağlar Bayur yazdı:

3 senedir hiç güncelleme almadı mı?

ben telefon kitlendi dondu vs diye hiç kapatmamışımdır

kendi güncelleme vs yapıyor tabiki  onu kastetmedim 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...