İçeriğe Yönlendir

Orta Seviye F/P Android Telefon Önerisi

Doğan Arşiray

Recommended Posts

Tahir Ak
Kamera nasıl? Evie launcher basarılı.
Orta seviyenin kamerası
Open camera ile biraz adam oluyor.
Root yapılıp Google kamera ve miıu kuruluyormuş ben denemedim
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir Ak
Orta seviyenin kamerası
Open camera ile biraz adam oluyor.
Root yapılıp Google kamera ve miıu kuruluyormuş ben denemedim
Bir kaç foto ekleyeyim bunlar normal kamera ile çekilmiş rastgele fotolar. Bir Müslümana faydası olsun. Çözünürlük eklenirken düşüyor tabi IMG_20191117_115843.jpgIMG_20191116_141551.jpgIMG_20191116_145744.jpgIMG_20191029_153527.jpgIMG_20191020_125021.jpgIMG_20191027_154443.jpg
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Tarım
Dogan Arsiray yazdı:

yapay ışıkta bir foto varmı? en büyük sorun o çünkü.

Hiçbir telefon güneş ışıığı olmayan yerde güzel kare çıkartamaz. Noise ve green doldurur, ne kadar yazılımsal temizlemeye çalışsa da ortaya çöp bir kare çıkarır. 

Cücük kadar sensörü var işin sonunda. 

Yorum bağlantısı
Tahir Ak
yapay ışıkta bir foto varmı? en büyük sorun o çünkü.
Evde şimdi çektim Led ampul ile aydınlanıyor. Flaşssız open camera uygulama ile çekildi IMG_20191201_195137.jpg
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tuncay Çataloğlu

Bende xiaomi a2 lite ile redmi note 6 pro arasında kalmıştım. Note 6 pro nun özellikleri daha iyi. Miui arayüzü var. 2 adet aldım haziranda. Oğlumla ben kullanıyoruz.

Şarjı çok iyi. Bazen 3 gün gidiyor kullanıma bağlı olarak. Gayet memnunuz.  Fiyatı da bayağı düştü, 1100 tl ye falan alınıyor sanırım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir Ak
Bende xiaomi a2 lite ile redmi note 6 pro arasında kalmıştım. Note 6 pro nun özellikleri daha iyi. Miui arayüzü var. 2 adet aldım haziranda. Oğlumla ben kullanıyoruz.
Şarjı çok iyi. Bazen 3 gün gidiyor kullanıma bağlı olarak. Gayet memnunuz.  Fiyatı da bayağı düştü, 1100 tl ye falan alınıyor sanırım. 
Bende baktım ona da boyut yüzünden almadım. Ama ekran kasa oranı ve arayüz güzel. Boyut önemsiz ise note 6 pro şahane fp ürünü
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tuncay Çataloğlu

Aslında büyük değil, benim eski zenfone5 ile kasa olarak neredeyse aynı. Sadece ağırlığı fazla biraz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Tarım
Dogan Arsiray yazdı:

güle güle kullanın. yapay ışık fotosu isteriz.

Yüksek ISO lu görüntü mü ? Yoksa gece çekimi tarzı birşey mi? 

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Hakan Tarım yazdı:

@Dogan Arsiray bugün geldi Redmi Note 8 - 128 cihazım. IPS ekranın tadı daha bir başka vallaha. Tavsiye ederim bilgin olsun. 

bende alacam

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Hakan Tarım yazdı:

Yüksek ISO lu görüntü mü ? Yoksa gece çekimi tarzı birşey mi? 

normal ev ortamında bir foto mesela. benim huawei ışıkta süper ama ışık düşünce çamur gibi pikseller.

Yorum bağlantısı
Hakan Tarım

@Sani Gerşon yahoo üyeliğin var ise flickera üyelik aç iki saniye at full boyutta buraya linkle. Hiç bozmaz, ve iyi örnek olur.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Telefondan yüklediğim her şey bozulur. Bilgisayara bağlayıp çekmem lazım hafıza kartından direkt.

Yorum bağlantısı
Hakan Tarım
Sani Gerşon yazdı:

Telefondan yüklediğim her şey bozulur. Bilgisayara bağlayıp çekmem lazım hafıza kartından direkt.

flickr bozmaz, emin ol. 

Yorum bağlantısı
Hakan Tarım
Dogan Arsiray yazdı:

normal ev ortamında bir foto mesela. benim huawei ışıkta süper ama ışık düşünce çamur gibi pikseller.

Gece eve gidince hanımın hattını takıp ayarları yapayım telefonu aktif edeyim. O ara çekerim. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

foto varmı?

bu arada yaptığım araştırmalara göre :),  redmi note 7 oldukça iyi fiyat ve performans sunuyor. kamera gayet yeterli. kulaklıkta müzik dinlerken ki ses kalitesi nasıl? deneyimi olan varmı? mesela samsung un eski modellerinde bile ses kalitesi kulaklıkta iyiydi. huawei nin çok iyi değil vs. LG süper. gibi.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Aga hâlâ niye htc bakmıyorsun. Foto diyorsun üzerine bir tek p30 pro var, o da zoom ve yavaş çekim ile önde. 

Eşdeğeri 6000 tl şu an veya daha fazla 

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

Htc satılmıyor ki. Nerede var htc? Heryer xiaomi samsung huawei oppo...

Bu gun elimdeki telefoba google camera yukledim. Tek kamera ile bokeh yapıyor. İsin ilgnci orijinal yazılım derinlik algılayıcısını kapatınca da bokeh yapabiliyordu!! Ne is anlamadım.

V30+ a para vermeye razı olsam....

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Sahibinden sitesi dolu 

İkinci el varsa Ankara yakınlarda git incele bak, sonra sıfır alırsın 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Mert Gulkokan yazdı:

Yedek parçası var mı harçenin onu düşünmek lazım aslında
Xiaomi mi6 geçen sene bataryasını değiştirmek istediğimde her telefoncuda yoktu

Ekranı kırdım u12nin 600 tl. Aliexpress sağolsun. Sebil parçaları 

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
Dogan Arsiray yazdı:

Kamera nasıl? Evie launcher basarılı.

A2 lite'ın kamerası hiç iyi değil. Ara sıra foto çekip paylaşıyorsanız önermem. 

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

düm mediamarkt ta Oppo ax7 baktım. gayet güzel bir ekranı var. kaliteli bir ürüne benziyor. kamera nedeniyle A2 lite den vaz geçtim zaten. benim için çok önemli.

Realme 3 pro , meizu note 9, oppo ax7, xiaomi note 7 yada 8, general mobile 9 pro, uygun fiyatlı fp ürünleri gibi görünüyor şu anda. realme nin kamerası en yeni modeli ancak servis konusu sorunlu gibi. resmen piyasada olmayan bir telefon. meizu 64 gb bellekli ancak SD kart girişi yok. o da oradan kaybediyor.

daha azına xiaomi redmi 6 note pro, meizu x8 olabilir.

daha pahalı olacaksa, meizu 16xs, LG v30+ gibi birşeyler var. ama 2 senede eskieyecek bir alet için aradaki farkı vermek lazımmı emin değilim. eskimeyecek aletler ise zaten 4 bin tl ve üzerinde.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...