İçeriğe Yönlendir

Ford Ecosport 1.0 Ecoboost Style

Mehmet Sarıman

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
Selçuk Bakış yazdı:

Fiyatı bedavadan hallice, 4x4 için listede fiyat göremedim ama tam şehir içi aracı. Park derdi de olmaz. 100 bin altında kalan başka araç var mı bilmiyorum.

haberlerde şöyle demişler...

Fiat Panda Cross 4x4, 85 HP gücündeki turbo TwinAir motoru ile yakıt tasarrufu ve performansı birleştirmesinin yanında 105 bin 900 TL erişilebilir fiyatıyla Türkiye’nin en ulaşılabilir 4x4’ü olarak da öne çıkıyor.

şehir içi için güzel elbet ama şehir içi 4x4 de gereklimi ayrı konu ama olsun madem yapmılar :)

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Fiat Panda Cross 4x4, 85 HP gücündeki turbo TwinAir motoru ile yakıt tasarrufu ve performansı birleştirmesinin yanında 105 bin 900 TL erişilebilir fiyatıyla Türkiye’nin en ulaşılabilir 4x4’ü olarak da öne çıkıyor.

şehir içi için güzel elbet ama şehir içi 4x4 de gereklimi ayrı konu ama olsun madem yapmılar [emoji4]
Cross paketi iş görür bence, 4x4 şart değil ama fiyat farkı çok değil, düşünülebilir.
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Selçuk Bakış yazdı:
Ali Cihangiroğlu yazdı:

şehir içi için güzel elbet ama şehir içi 4x4 de gereklimi ayrı konu ama olsun madem yapmılar emoji4.png

Cross paketi iş görür bence, 4x4 şart değil ama fiyat farkı çok değil, düşünülebilir.

oto şanzıman olaymış.... birde 2 silindirli motormuş yıksa motorsikletmi deseydim...

ecosport 4x4 ve daha güçlü benzinli motorla gelse keşke, dingilterede bile yok galiba...

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
oto şanzıman olaymış.... birde 2 silindirli motormuş yıksa motorsikletmi deseydim...

ecosport 4x4 ve daha güçlü benzinli motorla gelse keşke, dingilterede bile yok galiba...

4x4 olan 2 silindir

cf8aef4e6359a9d01064631ba05727b4.jpg

Buda fiyat listesi

af5f0b0dba23a12aa85c2371df8a93d1.jpg

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

evet öyleymiş,yinede 2 silindir olanı tercih ederim, 2 ama güçlü, böyle olmasa zaten pekeçere olmazdı sanırım....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

aha arabayı buldum, hem 1.4 turbo benzin 140hp. hem tam oto şanzıman, hem 4x4 hem daha büyük, donanım dolu adaptif kruz falan herşey var ve  acaip şekilde açılan cam tavanı var, tavan camı dev gibi 2 parça ve ikiside üst üste binip geri gidiyor (8:30), nerdeyese tam açılıyor ve arada direk yok, perdeside elektrikli, 4x4 de güzel sanırım...

yeni kasa vitara

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Çağlar Bayur yazdı:

hayırlı olsun

ibanı yazayım parayı yollarsın artık :)

bunun 4x4 sistemi nasıl acep, iyimi bu alet, yoksa Kona gibimi, sanırım iyi Zuzuki iyi diye biliyorum, mesela Jimny örneği dururken, ne dersin?

Yorum bağlantısı
Tahir Ak
ibanı yazayım parayı yollarsın artık [emoji4]

bunun 4x4 sistemi nasıl acep, iyimi bu alet, yoksa Kona gibimi, sanırım iyi Zuzuki iyi diye biliyorum, mesela Jimny örneği dururken, ne dersin?
Tatlı su suvlarından iyi bkz diyagonal testler
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Tahir Ak yazdı:
Ali Cihangiroğlu yazdı:
ibanı yazayım parayı yollarsın artık emoji4.png

Tatlı su suvlarından iyi bkz diyagonal testler

banada zaten tatlı su suvu lazım, hard araziye girmeyeceğim, hafif kar çamur azıcık kaygan pıtır taşlı zemin falan, hard arazi olsa defender bakardım, Edremitte özel yapan yerde var hazır, adamlar canavara çeviriyor arabayı :)

şu tarz yani,  ama ihtiyaç yok, hanımda sürecek arabayı...

projectviper10-1000x562.jpg

jimnyede hastayım ama sadece bana yarar, tam kutu alet ama arazide tek rakibi G serisi Merso :D

ne modlar oluyor şu alete ...

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Evren Erakçora yazdı:

Sırf Kazdağlarını gezmeye bir arazi aracı lazım.

he vallahi, biraz amaçta o zaten, mevcut yollarda ara orman yollarında falan çok rahat gider bu alet, 4x2 duster la gittiğimi düşün, yani 4x4 tatlı su suvu bile olsa çok rahat edeceğim kesin, neyse bakınıyoruz işte, 6. aya kadar beklemeye devam, sonra alırım inşallah birşeyler, şimdi bakınma liste yapma fırsat bulursam test etme modundayım... bu arada 2. el alayım dersem daha ucuza güzel 2.0 dizel 4x4 tiguanlarda var, nasıldırlar bilmem ama fena değiller sanki...

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Mehmet Göktürk yazdı:

Ali 12 bin

süper, hemde tam oynamalık ama 2. araç olur, hobi aracı, şimdi alırsam hanıma anlatamam, hele bir araba alayım, sonra sıra onada gelecek inşallah :) kafada çok plan varda işte, herşey sırayla Allah ömür verirse...

alıcan şu hale getiricen dimi ama ah bee...

hpg_1971_lr_series_iia_bj_202.ashx?modif

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Ali Gök yazdı:

:kutlama:

pekçeker virüsü saldınız başıma, hep şu Servet in yüzünden...

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mehmet Sarıman

Araçla uzun yol yaptım biraz daha düştü yakıt yüksekliği kuga dan bile fazla o açıdan çok rahat ettim gerçekten  çok iyi bir görüş sunuyor genişlik açısından biraz araştırdım vitara, quashgai vb c suvlardan bile geniş vites çok kararlı ve konforlu ama yeni moda şu kararmış siyahımsı jantları sevmiyorum eski tip metal renk güzel bir jant takım alasım var fiyatları uçmadıysa.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...