İçeriğe Yönlendir

0,9 Turbo Clio 4 Yakıt Tüketimi

Ali Darbaz

Recommended Posts

Ali Darbaz

Dizel arabalarda normal sayılan şeyler. Serüm poşetini bitirdikten sonra tekrar bir maliyet ölçmek lazım.. 

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya

Lpg'yi tek geçerim.Ne uğraşacağım mazot ile :) enjektörüydü turbosuydu !!! Doldur tankı 100 liralık lpg ile 500 kilometre git.Bundan bedavasımı var?Hiperin kralını yapıyorum,çokda mutluyum.Kurumu yok,çevreci yakıt.Ohhh doğayıda koruyorum.Cumhurbaşkanı seçilirsem dizeli yasaklıcam.Geleceği olmayan çevre düşmanı kurumlu motor.Zaten dizelden haz etmediğim için gittim tsi motor aldım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Koray Demir
Fatih Sarıkaya yazdı:

Lpg'yi tek geçerim.Ne uğraşacağım mazot ile :) enjektörüydü turbosuydu !!! Doldur tankı 100 liralık lpg ile 500 kilometre git.Bundan bedavasımı var? 

Lokasyon itibariyle lpg litre fiyatını kaçtan baz aldınız baya düşük tüketim çıktı böyle 😊

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Koray Demir yazdı:

Lokasyon itibariyle lpg litre fiyatını kaçtan baz aldınız baya düşük tüketim çıktı böyle 😊

Benim düldül 100 liralık lpg ile 550 km yapıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir
Ali Darbaz yazdı:

Benim düldül 100 liralık lpg ile 550 km yapıyor.

Litre bazında alalım fiyatlar değişken?

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Koray Demir yazdı:

Litre bazında alalım fiyatlar değişken?

3.5 lira şimdi alsam fiyatı. 

Bp de az evvel gördüm. 

Yorum bağlantısı
Koray Demir
Ali Darbaz yazdı:

3.5 lira şimdi alsam fiyatı. 

Bp de az evvel gördüm. 

Shell’de 3.20’den aldım daha bu Çarşamba yaşadığınız şehir çok yakıyor 😀

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
Koray Demir yazdı:

Değişiyor. Genelikle Aytemiz ve Türkpetrollerinden alıyorum. Tabelaya bakıyorum hangisi daha ucuz ise ondan alıyorum. Fiyatlar 3.2 den başlıyor max 3.3 da bitiyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...