İçeriğe Yönlendir

C-Max I - Far Ampülü ve Değişimi

Ozan Cengiz

Recommended Posts

Ozan Cengiz

Arkadaşlar kısa farlar için osram H4 55w ampül siparişi verdim.Gelince kendim değiştirmeyi düşünüyorum.Uzunlarıda değiştirmeyi planlıyorum ama H4 mü H7 mi tam emin değilim sizce uzunlara hangi tip ampülü kullanmalıyım?

Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal

Aracınızın kitapçığında hangi tip olduğu kaç watt kullanıldığı yazar. Ona uygun olanı alıp kullanırsınız

Yorum bağlantısı
Celalettin Süğürtin
Arkadaşlar kısa farlar için osram H4 55w ampül siparişi verdim.Gelince kendim değiştirmeyi düşünüyorum.Uzunlarıda değiştirmeyi planlıyorum ama H4 mü H7 mi tam emin değilim sizce uzunlara hangi tip ampülü kullanmalıyım?

Kısalar h7 uzunlar h1.

Ben uzunlara beyaz ışık veren narva takmıştım. 4300 k xenon ampülden ayıramıyorlardı. Geçenlerde philips extrem vision aldım uzun ve kısalara. Hiç memnun kalmadım. Sarı ışık veriyor.

Yorum bağlantısı
Ozan Cengiz
Ü.Emre Kartal yazdı:

Aracınızın kitapçığında hangi tip olduğu kaç watt kullanıldığı yazar. Ona uygun olanı alıp kullanırsınız

Kitapcığı İnceledim kısalar H7 55w Uzunlar H1 55w halojen diyor bizim sipariş boşa gitti desenize.

Yorum bağlantısı
Celalettin Süğürtin
Kitapcığı İnceledim kısalar H7 55w Uzunlar H1 55w halojen diyor bizim sipariş boşa gitti desenize.
Sipariş iptali ya da satıcıda varsa istediginiz modelle değişim.
Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal
Ozan Cengiz yazdı:

Vakit kaybetmeden ürün elinize gelmediyse uygun ürünü isteyin, ürünü aldıysanız iade/değişim yolunu değerlendirin.

Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Yanlışım yoksa H4 tek ampulde uzun ve kısa oluyor. Uzun ve kısalarınız ayrıysa H4 olmaz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ozan Cengiz
Recep Selim Kaya yazdı:

Yanlışım yoksa H4 tek ampulde uzun ve kısa oluyor. Uzun ve kısalarınız ayrıysa H4 olmaz. 

Uzun ve kısalar ayrı ampül ozaman h4 ler uymayacak.Sipariş yolda geliyor satıcıyla iletişime geçip değişim isteyeceğiz yada ampül satan bir dükkanla bunları takas edeceğiz.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...