İçeriğe Yönlendir

Skoda Fabia 1.2 TSI Yakıt Tüketimi

Ali Darbaz

Recommended Posts

Ali Darbaz

Merhaba 

1,2 tsi fabia yakıt tüketimi, sahibinin düşük hızda kullanmasına rağmen tüketim bana çok geldi.. Ne güzel vitesi hep 7 ye takıyor. Ama adam uzun yolda 4,3 altına düşemediğini düşüyor. Lakin videoda epey ekonomik olmasına rağmen habire tüketim artıyor. 

0,9

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

o trafikte o rakamlar gayet normal gibi,ne zamandır gidiyor acaba o ortalama yakıta varıncaya kadar? dur kalkta ortalama yükselirken düzlükte düşüyor,daha az nasıl yakar sorusunun cevabı zor...sadece düz ve trafik olmayan yol bulursa istenilen rakamlara ulaşır sanırım :) ...

Yorum bağlantısı
Tevfik Işık
(düzenlendi)

Arac trafikte kaliyor ve bazı yerlerde üstelik rampada da basılıyor. Sonuç gayet normal bence.

tarihinde Tevfik Işık tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Metin Akbal yazdı:

TSI çok verimsiz bir motor belki ondandır. Bastığın kadar yakmaz :)

Dizelden daha verimli benzinli var mı?

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Bir yıl kadar kullandım 1.2 tsi dsg fabia, gerçekten az yakan ve sınıfına göre içi geniş, donanımı yüksek başarılı bir otomobil.

Performansı da bana göre süper değildi ama 100hp civarı otomobil kullanmaya alışkın olanları şaşırtacak derecede seriydi.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Sani Gerşon yazdı:

Dizelden daha verimli benzinli var mı?

Kinaye yaptım desem :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Mert Gulkokan yazdı:

Polo 90 hp varken ibiza ve fabia ya 110 luk koydular
110 luk o araba için fazla bile
0 100 9.9 sn olarak geçiyor
90 lık bile iyi dedirtirken 110 luk spor araç hissi yaratıyor

Tazı gibi. Ama o performansa göre yol tutuşu iyi değil, satmasam 16 jant lastik spor yay filan girecektim de, satınca kaldı.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Hasan Karabekiroglu

Anlık değer ortalaması videodaki ona pek güven olmaz, depo doldurulur, yol yapılır, üstü yeniden aynı yerden aynı şekil doldurulur sonuç ortaya çıkar.

Benim araçda bazen red line sevilerine çıktığım zaman araç göstergesi 22 lt filan diyor, ama pompa ölçümü 9-10 lt verir.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...