İçeriğe Yönlendir

Benzinli Passat Ekonomik Kullanım Sonucu

Ali Darbaz

Recommended Posts

Ali Darbaz

Merhaba 

Bu Passat sahibi, gördüğüm en ekonomik araç kullanan insanlardan biri. Hypermiler gibi araba sürüyor. Sonuc ne kadar memnun edici, diğer passat sahipleri yorum yapsın. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Hocam zor iş değil bunlar, lastik havaları yüksek olsun, araç bakımlı olsun, vitesi erken değiştir, trafiği oku, yavaş git az yakar. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Muhip Yılmaz

Possot Donyonon On OyO Arobosu :D :D :D  50 liraya Edirne'den Ardahan'a gitmesi gerek :D .  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Ben çok memnundum 122 motordan. 125 daha da az yakıyor. Türk usulü kanırta kanırta kullanırsan yakar tabi. 

Bugün önde otobüs arkada otobüs var. 60 ile gidiş geliş yolda ilerliyoruz. öndeki otobüsten toz kalkıyor. üç araba boşluk bıraktım. arkadaki otobüs delirdi. ışıklar sollamaya çalışmalar felan. enteresan.

Turist gezdiriyor sözde...

• Beğen 6
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

3,8 litre ile otobandan saate 85 km hızla yolu bitirdi. Arabası 6 ileri manualdi. 

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Mehmet Göktürk yazdı:

Ben çok memnundum 122 motordan. 125 daha da az yakıyor. Türk usulü kanırta kanırta kullanırsan yakar tabi. 

Bugün önde otobüs arkada otobüs var. 60 ile gidiş geliş yolda ilerliyoruz. öndeki otobüsten toz kalkıyor. üç araba boşluk bıraktım. arkadaki otobüs delirdi. ışıklar sollamaya çalışmalar felan. enteresan.

beyin işi sonuçta pek çok şey gibi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Deniz Kom
Mehmet Göktürk yazdı:

Günlük E5 rutinim. Önümdeki arabayla bıraktığım mesafe ( Cuma günü yağan ağır yağmurda) 10 metreyi geçince kornalar, selektörler, araya girmeler çok oluyor. Anlamadıkları mevzu 1 araba öne geçince ellerine ne geçecek? Sonuçta gideceğin ortalama hız aynı... 

Trafikte sürücülerin tamamına zeka ve psikoteknik testler yıllık uygulanmalı ve zorunlu olmalı. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
(düzenlendi)
Ali Darbaz yazdı:

3,8 litre ile otobandan saate 85 km hızla yolu bitirdi. Arabası 6 ileri manualdi. 

Çok güzel değer de uzun yolda yapılmıyor bu. İnsanın uykusu geliyor bu kadar yavaş olunca. Bir de cc açıksa ve geceyse tam kaza yapmalık. Direkt gözüm kapanır :) 

tarihinde Tansu Kalafatoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Ali Darbaz yazdı:

Çok iyi değer 

Evren Erakçora yazdı:

50 civarı iq vardır. Ehliyet alamaması lazım normalde. 

Gr olarak dimi? Birim olacak çok olur 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Maden
Ali Darbaz yazdı:

Bu modellerde ACT özelliği varmıydır acaba. :)

Yok 125 liklerde. 140 150 ps lerde var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Çok güzel değer de uzun yolda yapılmıyor bu. İnsanın uykusu geliyor bu kadar yavaş olunca. Bir de cc açıksa ve geceyse tam kaza yapmalık. Direkt gözüm kapanır :) 

Sürücünün kendini bilmesi gerekir. Benimde uzun yolda uykum geliyor. Ama durup 30 dk kahve molası yapıp yola devam ederim. 

Servet Aydın yazdı:

Çok iyi değer 

Gr olarak dimi? Birim olacak çok olur 

Sen böyle sürsen kaç litre yakar Servet Abi. 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Ali Darbaz yazdı:

Ama durup 30 dk kahve molası yapıp yola devam ederim. 

Dursam uykum kaçar çıksam geri gelir. Ne çay ne kahve fayda ediyor.

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
Ali Darbaz yazdı:

Merhaba 

Bu Passat sahibi, gördüğüm en ekonomik araç kullanan insanlardan biri. Hypermiler gibi araba sürüyor. Sonuc ne kadar memnun edici, diğer passat sahipleri yorum yapsın. 

Az yakıt yaktım diye 30 dakika video çekip internete yüklemek :)

• Beğen 1
  • Şaşkın 2
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Selçuk Keleş yazdı:

Az yakıt yaktım diye 30 dakika video çekip internete yüklemek :)

Slime videosu yapmaktan iyi değilmi. Seyretmeside zevkli. 

• Beğen 3
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Coşkun Basan
Ekranda 3.8 lt fakat pompa da 4.3lt yakmış video nun açıklama kısmında öyle yazıyor
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Coşkun Basan yazdı:
Ali Darbaz yazdı:

Ekranda 3.8 lt fakat pompa da 4.3lt yakmış video nun açıklama kısmında öyle yazıyor

Doğruya 4.3 litre yakmıştı. 3.8 litre yazmışım. Dalgınlık işte

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

göstergede hata vardır belki. lastik çapının düzeltme ayarı gerekiyordur. tiguanda vcds ile düzelttim onu.

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Clio 'nun yakıtı ile bunu kıyasladığımızda Passat 'ın yakıtı dikkat çekici. Beğendim.

Yorum bağlantısı
Coşkun Basan

Neden ekranda genelde az yaktığı görülüyor .

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Gökhan Albayrak yazdı:

Clio 'nun yakıtı ile bunu kıyasladığımızda Passat 'ın yakıtı dikkat çekici. Beğendim.

Clioda 3 kişi vardı ve Balıkesir - İzmir dağ yollarında kullanıldığını düşünürsek yine passatan yanamı oy veririsiniz.

Clio sıfır km fiyatı 96000 tl . PAssat ise 265000 tl. 

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Ali Darbaz yazdı:

Clioda 3 kişi vardı ve Balıkesir - İzmir dağ yollarında kullanıldığını düşünürsek yine passatan yanamı oy veririsiniz.

Passat az yaksı diye alınmıyor.

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
Ali Darbaz yazdı:

Kesinlikle Passat derim. Clio 'nun yaktığı 4.5 lt bile gözüme "israf" geliyor. 80 ile gidiyor, 3 kişi (tahmini 250kg) ile normal yakıtı olmalı. 

Passat 'ın zaten en dip değeri bu olmalı, daha aşağısı normal değerler değil. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...