İçeriğe Yönlendir

Araç Alış Satış, Yardım Eder misiniz?

Metin Mankal

Recommended Posts

Metin Mankal

Şimdi durum şöyle..Bir öğretmen arkadaş kardeşine araba bakıyor.Benim araca talip oldular.45 bin veriyor.Arabam 167.000 km 2011 308 hdi manuel..Tavanda vernik atması dışında hiçbir sorunu yok..5 yıldır bende ve artık kaşıntılar başladı..

Burada ki Hyundai serviste 2012  astra j 1.3 cdti hb  sport var. 74.000 diyor. Km 80.000..95 beygir 190 nm tork düşündürüyor biraz.Arabamı ararmıyım ...Sport paket dolu oluyor sanırım..Bayağı bir özellik var araçta..

Siz ne dersiniz....Biraz borçlanmam gerekecek..

Yorum bağlantısı
Erkan Işık

Sadece km düşürmüş olmus olacaksın 30 bın farka aldıgın aracala sattıgın arac farklı bır arac degılkı

• Beğen 3
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Adem Kazıl

1.3 95 hp astra performans olarak sizi mutlu etmez 308 hdı dan sonra

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Arif Aykın

C segment hatchback araçtan tekrar C segment hatchback araç İçin ve  Km düşük yıl olarak +1 ekleyeceksin bence gereksiz alım olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Mankal

Görüşleriniz benim için çok önemli.  Ayrıca nasıl bir piyasa olmuş anlamadım.İki gün önce 74 istedikleri astra olmuş 78..İki günde neyin farkı bu anlamadım..

1.3 dizel biraz performans yönünden sıkıntılı olacak sanırım..Çok teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Adem Kazıl
Metin Mankal yazdı:

Görüşleriniz benim için çok önemli.  Ayrıca nasıl bir piyasa olmuş anlamadım.İki gün önce 74 istedikleri astra olmuş 78..İki günde neyin farkı bu anlamadım..

1.3 dizel biraz performans yönünden sıkıntılı olacak sanırım..Çok teşekkürler..

uzamaz ise 0 km de hurda indirimi bitiyor yıl sonu, 0 km de zaten fiyatlar uçmuş durumda 2. ele talep yine artacağı için fiyatları arttırıyorlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Sport donanım en dolunun bir altı oluyor. Makyajlı kasa ise düşünülebilir, değilse yanaşmam.

1.3 dizel ekonomi anlamında kesinlikle eski aracı aratmaz. Performans noktasında ise 1.6 benzinli atmosferik gibidir ama kalkışı iyidir, rampası aşağı yukarı aynı. Bir yazılıma bakar :)

Ayrıca 1 yıl yeni model için 35 bin fark vermezdim. Şu an kendi aracımı satsam aynı aracımın 1-2 yaşında yeni bir araç için 30 bin fark vermem gerekiyor, binerim daha iyi.

Şu da var 2011, 167 bin km psikolojik sınırı aşmaya başlamış. Kafa karman çorman ise satmak en iyisi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihat Eyüboğlu

abi arabadan memnunsan, zaruriyetin de yoksa. hiç değmez.

1.3 cdti bizim maraşın rampalı yollarında seni üzer.

sahip olduğun araba şuan için piyasadaki en mantıklı araçlardan biri.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Metin Mankal yazdı:

Şimdi durum şöyle..Bir öğretmen arkadaş kardeşine araba bakıyor.Benim araca talip oldular.45 bin veriyor.Arabam 167.000 km 2011 308 hdi manuel..Tavanda vernik atması dışında hiçbir sorunu yok..5 yıldır bende ve artık kaşıntılar başladı..

Burada ki Hyundai serviste 2012  astra j 1.3 cdti hb  sport var. 74.000 diyor. Km 80.000..95 beygir 190 nm tork düşündürüyor biraz.Arabamı ararmıyım ...Sport paket dolu oluyor sanırım..Bayağı bir özellik var araçta..

Hocam sizin aracın fiyatı 45 düşük. o paraya 207 satıyorlar, biraz bakın piyasaya. 

Ayrıca çok fark yaşayacağınızı zannetmiyorum. Ben olsam 30.000 tl fark verip aynı segment araç almazdım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Sanırım 200 bin km'ye yaklaşmış olmak sizi aracı elden çıkarmaya itiyor ancak pek mantıklı bir hareket değil. Ama kaşıntı tutmuşsa yapın geçin. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

45 e 2011 fiesta bile alamassınız çok düşük değil mi? kazası taklası yok ise?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Mankal
Çağlar Bayur yazdı:

45 e 2011 fiesta bile alamassınız çok düşük değil mi? kazası taklası yok ise?

Haklısın Üstad..Epeydir fiyatlara hiç bakmamıştım.Az önce şöyle bir göz gezdirdim 50-60 bin arası değişiyor..Oto rapor com.. 54 bin değer biçti arabama..Hatta arabam kaça net 57 bin çıkardı...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
Metin Mankal yazdı:

Sizin aracın güncel fotoları var mı? :fiuw::spiteful::spiteful:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Her fani muhakkak bir gün pejo 308 alacak[emoji41].kesinlikle satmayın...evde muhakkak bir dizel 308 pejo olmalı.

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Kdv indirimi, teşvik vs. türü uygulamalardaki söylenti galerici esnafını anında etkiliyor. 131 olan aracım ötv indirimi bittiği gün 133 olmuştu. Aradaki fiyat farkı km ve model için çok fazla. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Metin Mankal yazdı:

Haklısın Üstad..Epeydir fiyatlara hiç bakmamıştım.Az önce şöyle bir göz gezdirdim 50-60 bin arası değişiyor..Oto rapor com.. 54 bin değer biçti arabama..Hatta arabam kaça net 57 bin çıkardı...

o değil de sizin arkadaş ta umarım piyasya hakim olmadan rakam telaffuz etmişti :mangal:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Mankal
Furkan Avcı yazdı:

Sizin aracın güncel fotoları var mı? :fiuw::spiteful::spiteful:

nb3vNR.jpg

kMy27r.jpg

Çağlar Bayur yazdı:

o değil de sizin arkadaş ta umarım piyasya hakim olmadan rakam telaffuz etmişti :mangal:

O konuda ben de şüpheliyim aslında..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

Metin hocam satmasına satarsın sorun yok. Fakat senin araca az fiyat verilmiş, 2012 Astra için çok diyorlar. Değmez. Araban da gayet güzel görünüyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Metin Mankal yazdı:

nb3vNR.jpg

kMy27r.jpg

O konuda ben de şüpheliyim aslında..

Kıyma buna.. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)

Bu devirde araba satılmazda alınmazda. 

Hazır eskimiş arabanında kaskosu bakımı ve mtv side düşük çıkıyor. 

Cepten paracıklar eksilmesin. Fiat motorlu astra almak içinde üste 20 bin vermezdim. 

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...