İçeriğe Yönlendir

Araç Alış Satış, Yardım Eder misiniz?

Metin Mankal

Recommended Posts

Hüseyin Maviş
Mehmet Ozyurek yazdı:

Kıyma buna.. 

Hepimiz (Öğretmenlerden söz ediyorum) de aynıyız, kaşıntı tutmasın yeter ki... 😀

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı

Öğretmen arkadaşımda da 1.3 Astra. 1.6 dan sonra 1.3 gitmiyor gibi gelecektir. 90-100 dedimi bağırıyor. 1.6 Hdi yi çok ararsın Metin. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Bir tane bile olumlu yorum çıkmamış. Aklın yolu bir. Ben de aynı şekilde düşünüyorum. Aradaki farkı vermeye değmez. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ersin Gökdemir

Bence elindekinin kıymetini bilmek lazım. Birde karar vermek için insanın kendi arabasına satıcı değil de, alıcı gözüyle bakmasında fayda görüyorum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Metin hocam satmasına satarsın sorun yok. Fakat senin araca az fiyat verilmiş, 2012 Astra için çok diyorlar. Değmez. Araban da gayet güzel görünüyor. 
Astra fiyatlarindan haberin var mi? 2015 1.6 icin 84 bin liradan kapora alindigini gordum de :)
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Bence de; hele hele şu piyasa ortamında, aracınızı satmayın derim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Hocam ben de aynı düşünüyorum. 10-15 bin maksimum o şartlarda verilecek para. Astranın sizi üzeceğini sanmam zira sizin araçla yakın araçlar ancak bir şey katar mı derseniz işte onda süpheliyim. Bütçe uysa Astra J alabilseniz işte o zaman cok keyifli olur siz de farktan keyif alırsınız. O yüzden ben olsam aracımı o paraya verip diğerini almazdım. Aracınızı bence 60 civarına verin daha düşüğe vermeyin. Piyasa acayip. Kimse burnundan kıl aldırmıyor. Yakın zamanda araç değiştirdim insanlar 500 TL bile inmiyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Metin Akbal yazdı:

Astra fiyatlarindan haberin var mi? 2015 1.6 icin 84 bin liradan kapora alindigini gordum de :)

Uzun zamandır takip etmiyorum açıkçası. 2015 1.6 için 84 bin de çok ama. 😊

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Eyüp Çetin yazdı:

Uzun zamandır takip etmiyorum açıkçası. 2015 1.6 için 84 bin de çok ama. 😊

Araba yok ki bayiler de getirmiyor, Abdurrahman Çelebi oldu piyasa :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...