İçeriğe Yönlendir

2001 Fiesta Arka Amortisör

Vedat Kildiric

Recommended Posts

Vedat Kildiric

Selamın aleyküm sorum olacak arabamın  arkası tek parmağınla  arkayı yaylandıra  biliyorum  normalmi  bu diyer araclarda bu yok mesala fiyat palio da bu yok sert ben arabanın arkasından tek elimle yaylandırıyorum  yaylanma çok  acaba arka amasör lermi  bıtık 

Yorum bağlantısı
Vedat Kildiric
Sani Gerşon yazdı:

Evet, amortisörler hayata veda edeli bayağı olmuş.

Teşekürler sani  bey birde şöyle bir sorun var otamatik su musluğunu  yenisini aldim taktım  torpidodan  içerisinde ses gelme olayı vardı benim gene aynısını yaptı yeni aldığım muslukta  sonta elektirik olcerle baktım eskisine  sağlam  şunu fark ettim soğuk sıcak ortasında bıraktığımda  düğmeyi  sesi ozaman musluktan geliyor  ama soğuk yada  sıcakta durunca  ses kesiliyor   elektiriksel bütün giriş çıkışlara  baktım sorun yok  ama benim anlamadığım nokta  orta konumdayken  musluk neden devamlı ac kapa yapar  sanki parcacılardakı parçalar  orjinal deyilmiş gibime  geliyor  sebep ise  orta kısımda olan konum kapalı konum olmuyormu  hadi diyelim olmasın ozaman 0123 fan ayarının  0 konumda  elektirik kesmesi anlamına geliyor  çünkü  akim olcerle baktığımda  123 elektirik açık konum ama 0 kapalı  şunu söylim  bu Araba beni elektrikçi  yaptı  vallahi   bir sorum var  söylemeye korkuyorum  arka amosrlerı  varmıdır varsa nekadardı  acaba  saygılar

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Musluk değişirken hava yaptırıyor olabilirler mi?

Şuradan çalışma prensibine bakın mutlaka:

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Burada arka amortisör konusu taze taze konuşuluyor. Tavsiye ve fiyatlar mevcut 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
(düzenlendi)

Şöyleyse ölmüş demektir :)

tarihinde Ahmet İhsan Akşen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...