İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Eder misiniz?

Tuncay Küçük

Recommended Posts

Talha Bilgi
Tuncay Küçük yazdı:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-panelvan-opel-vip-tasarimli-orjinal-km-de-hatasiz-garaj-arabasi-755186217/detay

Nissan Juke dizel aracım var takas olarak vereceğim vip araç merakım var fikirlerinize ihtiyacım var

Yakın zamanda bir arkadaşım 80.000 TL'ye mercedes viano kısa şase vip aldı, bayağı araştırdı o ve en mantıklısının mercedes olduğunu dile getirmişti. Açıkçası bizde kısa bir yol yaptık 100km civarında benimde hem çekişi hem körük konforu çok hoşuma gitti. Bununda km düşük fiyatta cazip ama bi gezip sizde karar verin konfor çekiş trim sesi gibi.

Yorum bağlantısı
Tufan Caliskan

Bu gibi aydınlatmaları görünce aklıma hep akü geliyor. Elektrik tesisatını kim yapmış araştırılmalı.

Yorum bağlantısı
Tolgahan Doğru

Araç yakışıklı duruyor. İlan aciklamasini okudum  satıcınin cümleleri güven veriyor. Tabi gidip görmek test etmek lazim

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bu tip araçlarda, kullanım piyasasında belirli model yılından eski ise müşteri istemez, tercih etmez, değeri çok düşer. Bunların piyasasını bilmem de, boşunu alıp zeminden itibaren yaptırırdım daha iyi ve daha ucuza çıkardı.

Görünmeyen yerlerde kullanılan malzeme de çok öenmli hem ağırlık hem de ömür bakımından.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Şöför bölmesi kapalı almazdım. açık olmalı ve şöför koltuu dönerli ile değiştirilmeli.  Bu da transporter a uyuyor. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Göktürk yazdı:

Şöför bölmesi kapalı almazdım. açık olmalı ve şöför koltuu dönerli ile değiştirilmeli.  Bu da transporter a uyuyor. 

V İ personlar  şoför ile irtibat sevmediğinden tutulan dizayn bu kapalı olan.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Arka tek kapı bu araç kamyonet olarak imal edilmiş. 15bin tl verip süspansiyon sistemi değişmedi ise vip yerine at arabasında yolculuğa hazır olmalı arkadaki yolcular. 

• Beğen 4
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Servet Aydın yazdı:

Arka tek kapı bu araç kamyonet olarak imal edilmiş. 15bin tl verip süspansiyon sistemi değişmedi ise vip yerine at arabasında yolculuğa hazır olmalı arkadaki yolcular. 

rıfkıyı tercih ederim makaslı ..

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Göktürk yazdı:

onun vip si 166 bin olur ama

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Mehmet Göktürk yazdı:

72 model transit minibüsümüzün ön makası kırıldı fi tarihinde. Kaç tane takıldı yok. Süspansiyon rezil. En son Almanya'dan geldi de araç kendine geldi o yıllar. Sene sanırım 91 idi. 

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Servet Aydın yazdı:

Bizim okul servisleri aynen öyle ,at arabası gibi gidiyoruz, deri kaplama, ahşap süsleme , çin işi tv , led aydınlatma, engelli asansörü, falan her şey var ama. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tuncay Küçük

Şehiriçi park yeri. kullanım zorluğu. yakıt fazlaligi modelin eski olması ve genelde şehir içi kullanacağım dan dolayı vazgeçtim.ilginiz için teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Mücahit Erdem

On sene boyunca baba yadigari 2001 kısa şase T4 kullandım. Üstüne kaç araba geldi geçti hem manevî yönü olduğundan hemde aracın güzelliğinden dolayı hala rüyalarıma girer.kullanim maliyetleri yüksek olmasaydı satmaz ömürlük binerdim.bakimli güzel bir T4 Caravelle bir ailenin her türlü ihtiyacını karşılar.yeri geldi 180 190la stabil yol aldım yeri geldi çamurda off road yaptım yeri geldi 50 cm karda zincirle on kişiyle Toroslarda yaylaya tırmandım. 2016 da 210000 kmdeyken gözlerim yaşlı bir şekilde ayrılmak zorunda kaldım

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Servet Aydın yazdı:

72 model transit minibüsümüzün ön makası kırıldı fi tarihinde. Kaç tane takıldı yok. Süspansiyon rezil. En son Almanya'dan geldi de araç kendine geldi o yıllar. Sene sanırım 91 idi. 

hulusi ağbinni arkadaşı çapkın kirkor usta vardı, tüy gibi yapardı makasları

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Çağlar Bayur yazdı:

rıfkıyı her gördüğünde bir makasa gözün kayıyor. sökeceğiz gibi duruyor böyle giderse :)

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Göktürk yazdı:

rıfkıyı her gördüğünde bir makasa gözün kayıyor. sökeceğiz gibi duruyor böyle giderse :)

o 1 yaprak eksilmeli

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Çağlar Bayur yazdı:

Şimdi mi söylenir 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Servet Aydın yazdı:

Şimdi mi söylenir 

sen o zamanlar portakaldın antalyada hulusi ağbimiz portif çatalı takarken

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...