İçeriğe Yönlendir

Audi A4 B7 2.0 TDI Hakkındaki Görüşleriniz

Osman Yüksel

Recommended Posts

Sinan Akgöl

Değmez.

Sol far eski sağ far yeni.

Döşemeler temiz ama orjinal değil.

Sol çamurluk kaput tampon ayarsız, sol far tırnaklar kırık.

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Araba yorgun.

Koltuklar kaplanmış.

Direksiyonda kılıf var

Ön soldan kazalı.

Bence yaklaşmamak lazım.

Yorum bağlantısı
Osman Yüksel
(düzenlendi)
Selim Bilgin yazdı:

Araba yorgun.

Koltuklar kaplanmış.

Direksiyonda kılıf var

Ön soldan kazalı.

Bence yaklaşmamak lazım.

Furkan Bakırel yazdı:

Km çok fazla.

Bahadır Taşpolat yazdı:

fotoğraftan eli yüzü toplanmış al satçı işi gibi geldi bana

Sinan Akgöl yazdı:

Değmez.

Sol far eski sağ far yeni.

Döşemeler temiz ama orjinal değil.

Sol çamurluk kaput tampon ayarsız, sol far tırnaklar kırık.

Okay Kaygusuz yazdı:

nacizane, sol önden kazalı gibi geldi bana icide cok itici duruyor.

Ayhan Asil yazdı:

Biraz km. yüksek gibi geldi. 

Cevaplar için çok teşekkür ederim, valla 70bin tl civarı bütçem var, 30 yaşındayım, bekarım, uzun zamandır araç araştırıyorum, varsa tavsiyenizi alırım; 

Performansı biraz yüksek olsun istiyorum, sedan veya hatchback fark etmez, bu zamana kadar incelediğim araçlar;

2008-2009 passat 2.0 tdi (170 hp)

b7 kasa audi a4 2.0 tdi

subaru forester 2.0 xt (trabzonda yaşadığım için bu tarz araçlar da ilgim dahilinde)

mitsubishi outlander 2.0 mt turbo 

Ford mondeo 2.0 tdci (163 hp)

tarihinde Osman Yüksel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İhsan Yıldırım

gezenadam.com.tr nin burda expertiz firması mevcut gelmeden oraya göstermenizi tavsiye ederim firma ile bir bağlantım yok :) sadece işlerini çok iyi yaptığını biliyorum araştırabilirsiniz sizde

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Osman Yüksel yazdı:

Cevaplar için çok teşekkür ederim, valla 70bin tl civarı bütçem var, 30 yaşındayım, bekarım, uzun zamandır araç araştırıyorum, varsa tavsiyenizi alırım; 

Performansı biraz yüksek olsun istiyorum, sedan veya hatchback fark etmez, bu zamana kadar incelediğim araçlar;

2008-2009 passat 2.0 tdi (170 hp)

b7 kasa audi a4 2.0 tdi

subaru forester 2.0 xt (trabzonda yaşadığım için bu tarz araçlar da ilgim dahilinde)

mitsubishi outlander 2.0 mt turbo 

Ford mondeo 2.0 tdci (163 hp)

Piyasada sorunsuz B7 Audi A4 veya B6 passat bulmak çok zor.

Mondeo daha kolay bulunabilir belki.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Yüksel
Mert Gulkokan yazdı:

Forumumuzdan Serhan bey var aracı satılık 2008 model mondeo düz vites 2.0 tdci 140 hp fazlası ile temiz bütçenizinde altındahttps://r.tapatalk.com/shareLink/topic?url=https%3A%2F%2Fwww%2Eotoclubturkiye%2Ecom%2Fforum%2Findex%2Ephp%3F%2Ftopic%2F298706-2008-Mondeo-TDCI-T%C4%B1tan%C4%B1um-144-HP-Manuel&share_tid=298706&share_fid=65199&share_type=t&link_source=app

Bu araç satılık
Serhan bey ile görüşün
Tüm geçmişi var fazlası ile temiz

Valla araç çok güzelmiş otomatiği olsa hiç düşünmezdim ama manuel olunca biraz kararsız kaldım... Aslında manuel-otomatik fark etmez benim için ama mondeolarda hep powershift şanzuman olanlara bakmıştım... manulleri nasıldır pek bir bilgim yok, Biraz düşünmem gerekecek.. 

Yorum bağlantısı
Yusuf Berke

7 ileri Multitronic bu sanırım, CVT'nin Audi'leştirilmiş hali, 7 ilerilerin sorunlu olduğunu okumuştum.

İçime sinmedi araç açıkçası, sol önden kazalı ve düzgün toplanmamış. Kilometre yüksek, bu yaşta geçmişi de kesin bilinmeyen dizel risk geliyor bana.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Sefa Çelik yazdı:

30 yaşında bekarsın? O fiyata kesinlikle scirocco. Hayat hızlı akıyor, bazı şeyler içinde kamasın. Keşke o yaşa geri dönebilsem. 

170 ps lik beetlle alırdım daha karizma

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Kombin güzelde araç cacık.

70 bin liraya 2010 üstü bir araç bakardım. Astra J 1.4T araştırın. Hatta 1.6T Insignia düşünülebilir.

Yorum bağlantısı
Sedat Demircan
Sani Gerşon yazdı:

Sol önden kazalı ve kötü toplanmış. İyi toplansa sıkıntı yok da...

abi sizlere hayretle bakıyorum ya ansıl anlayabiliyonuz sol önden kazalı diye? resme elli kere baktım ve farın rengi hariç hiçbişey anlayamadım

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Sedat Demircan yazdı:

abi sizlere hayretle bakıyorum ya ansıl anlayabiliyonuz sol önden kazalı diye? resme elli kere baktım ve farın rengi hariç hiçbişey anlayamadım

Günde 500 ilan bakınca o skill otomatik yükleniyor. :D 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Söylediğiniz araçlar emekli amca - aile babası araçları  yada ne bilim bana hitap etmiyormuş gibi geliyor şahsen bana:)  hayat hızlı akıyor ve scricco fikrine bende katılıyorum..

hatta cooper s R53 diyorum.. ısrarla hemde.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Sefa Çelik yazdı:

30 yaşında bekarsın? O fiyata kesinlikle scirocco. Hayat hızlı akıyor, bazı şeyler içinde kalmasın. Keşke o yaşa geri dönebilsem. 

uzun boy varsa , binerken aracın omuz kısmına kafa atıyor insan. tühaf bir ergonomisi var o aracın.

Sedat Demircan yazdı:

yediğimiz kazıklardan sonra bir tür aydınlanma geliyor diyelim. kulak arkası emojisi aradım bulamadım. :)

Çağlar Bayur yazdı:

170 ps lik beetlle alırdım daha karizma

o paraya yok ki?

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

bence senede 20 bin km den fazlası yüksek km dir. 15 bin km günlük kullanılan araba demektir. 10 bin km ve altı ya sahtekarlık var demektir yada gözü kapalı al demektir.

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

passat b5,5 kasaların oynanmamış 1,8t bakardım oynanmamıs olanlar biraz pahalı normale göre onlardan birini arasından yakardım. veya dizel focus gider

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Senede 20 bin km yapan kişinin aracı 15 yaşına gelince 300.000 de oluyor. Ayrıca senede 20 bin yapmayacaksa neden 2.0 TDI motora fazla para ödesin. Aynı arabanın 1.6 sı'da vardı. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...