İçeriğe Yönlendir

Audi A4 B7 2.0 TDI Hakkındaki Görüşleriniz

Osman Yüksel

Recommended Posts

Arda Bülent Güzel

Dizel araba 25.000 km yapmıyorsa almaya değmez bence. Hele 2.0 motor dizel ve Üstü almaya hiç değmez. Benim kendimden örnek vermek gerekirse Yılda 25.000 km ile 30.000 km öldürmem.

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Birde insanlar neden bu kadar km takılırlar anlamış değilim. Bakımlısı olursa bence sıkıntı yok. Şimdi benim araç yılda 40.000 km yol yapmış 3 günde bir depoyu doldurmuş(mazot fişleri var ordan biliyorum.) mazot olarakta Shell v power mazot koymuş. Şehitler arası yol yapmış. Şehir içinde kullanılmamış araç. Şimdi benim araç 160.000 km de. Bu araç bende iken kısmetse 300.000 km görecek. Şehir içinde 70.000 km kullanılan sürekli dur kalk trafiğine giren araçmı alırsınız yoksa sürekli uzun yol yapan ciğeri açık 300.000 km araç mı alırsınız.

Yılda 12 bin km badında yol yapan ve son 65 bin km yi 1.2 tsi polo ile günlük 30 km iş ev arasında akıcı trafik çevre yolunda yapan birisi olarak dizele ihtiyaç duymadım
Çevre yolunda ortalamam 5.5 genel olarak

Mert seninki doğru seçim. Ben bir çok insan tanıyorum. Yılda 7.000-8000 km yapıp 2.0 dizel alıp şehir içi kullanıp partikül filtresini tıkayan.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...