İçeriğe Yönlendir

W203 Selektör Sorunu

Fatih Akbaş

Recommended Posts

• 2 hafta sonra...
Fatih Akbaş

beyin geldi en kısa zamanda takacağım inşallah.Kapı beyinlerinide aldım otobüs gümrüğe takıldı [emoji17] haber bekliyorum. @Furkan Avcı abi siz klima yönlendirme motorunu değiştirmiş siniz benim iki motorda hata gözüküyor.Nette dişli takımı satılıyor ondan alacağım birde uçlardaki parçalardan sipariş edeyim diyorum ama L-R sini nasıl bileceğim sökmeden açmışken yapıp kapatayım diyorum

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
Fatih Akbaş yazdı:

beyin geldi en kısa zamanda takacağım inşallah.Kapı beyinlerinide aldım otobüs gümrüğe takıldı emoji17.png haber bekliyorum. @Furkan Avcı abi siz klima yönlendirme motorunu değiştirmiş siniz benim iki motorda hata gözüküyor.Nette dişli takımı satılıyor ondan alacağım birde uçlardaki parçalardan sipariş edeyim diyorum ama L-R sini nasıl bileceğim sökmeden açmışken yapıp kapatayım diyorum

Dişli tamir kiti uygundu fiyatı alın dursun bence. Bu arada hangi motorlara arıza veriyor, görebildiniz mi kodlarını?

Yorum bağlantısı
Fatih Akbaş
Dişli tamir kiti uygundu fiyatı alın dursun bence. Bu arada hangi motorlara arıza veriyor, görebildiniz mi kodlarını?
Abi m2/15 ve M2/21 hata veriyor.
Yorum bağlantısı
Fatih Akbaş
Kod bu abi129d45b5ea85d54217848a5a0f0fc0a4.jpg
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
Fatih Akbaş yazdı:
Furkan Avcı yazdı:

Abi m2/15 ve M2/21 hata veriyor.

dişli tamir kiti aynı ikisi içinde ama, kollar ayak bölmesi için farklı üst havalandırma (M2/21 kol değil farklı bir dişli var) için farklı. Yani dişliler bozuk değilse kollar olurda. değilse almak lazım

Yorum bağlantısı
Fatih Akbaş

Anlamadım abi valla. m2/21 de kol yok dişli var doğrumu bu dişliler sağlamsa tamir dişli kiti ikisindede işe yarar doğrumu anlamışım peki M2/15 in kolunu L mi alacam R mi

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
Fatih Akbaş yazdı:

Anlamadım abi valla. m2/21 de kol yok dişli var doğrumu bu dişliler sağlamsa tamir dişli kiti ikisindede işe yarar doğrumu anlamışım peki M2/15 in kolunu L mi alacam R mi

m2/15 için alacağın kollar tek satılmıyor zaten, çift gelecek. Arabanın sürücü tarafı L yolcu tarafı R

M2/21 de kol yok şunun gibi bir şey var ;)

Yorum bağlantısı
Fatih Akbaş
m2/15 için alacağın kollar tek satılmıyor zaten, çift gelecek. Arabanın sürücü tarafı L yolcu tarafı R
M2/21 de kol yok şunun gibi bir şey var [emoji6]

Tmm abi sağolasın
Yorum bağlantısı
Fatih Akbaş

Gürcistan'dan beyin geldi taktık çok şükür bi sıkıntı yok @Mehmet Yıldız 1 abiye özellikle ve servet abiye özellikle teşekkür ederim.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Ne konu be... Maşallah. Gözünüz aydın.

Yorum bağlantısı
Fatih Akbaş
Ne konu be... Maşallah. Gözünüz aydın.
[emoji2] değilmi eskiden bu formu bilseydim protonda o kadar öpülmezdim sanayide
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Gürcistan'dan beyin geldi taktık çok şükür bi sıkıntı yok @Mehmet Yıldız 1 abiye özellikle ve servet abiye özellikle teşekkür ederim.

Geçmiş olsun :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Akbaş

Geçmiş olsun default_smile.png
Sağolasın emmi.
Sukur sonunda default_smile.png Gecmis olsun.
Sağolasın abi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Akbaş
Bidaa bozma [emoji3]  
İnşallah bida bozulmaz abi [emoji2]
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...