İçeriğe Yönlendir

i20 - Partikul Konverter

Sami Ulusman

Recommended Posts

Sami Ulusman

2012 model hyundai IX20 CRDI arabanin partikul konverter degisse iyi olur dedi eksozcu,bilgi ve tecrubelerinizi paylasirmisiniz...

Yorum bağlantısı
Yusuf Berke
Sami Ulusman yazdı:

2012 model hyundai IX20 CRDI arabanin partikul konverter degisse iyi olur dedi eksozcu,bilgi ve tecrubelerinizi paylasirmisiniz...

Partikül ayrı, konvertör ayrı, ne sıkıntısı var aracın? DPF (dizel partikül filtresi) ve katalitik konvertör de pahalı parçalar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Coşkun Basan

Neden tıkanma olmuş onun tespiti yapılsa daha iyi olur [emoji4]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Akdeniz

hyundai grubunda partikül filitresi yağa mazot karıştırabiliyor acilen kontrol edin böyle bir durum varsa iptali en mantıklısı temizleme çözüm olmuyor 1-2 ay da yine aynı 

Yorum bağlantısı
Sami Ulusman

Normal sartlarda tikanirmi ilkonce onu bilmek isterim,sikayetin nedir dedi ,belirgin bir sikayetim yok dedim.arac 127000 km de .bu tip kucuk yerlerde (fethiye) en buyuk sorun gercekten bu isten anlayan usta bulmak Evren arkadas ne guzel soyluyor,degistir demesi kolay. en ucuzu 1100 tl.Hani bazi sorunlari onceden bilmek gerekir ya o  acidan soyledim

Yorum bağlantısı
Aytaç Akyel

Fethiyedeyseniz egzoz cu durmuş var sanayide ne gerekiyorsa yapar en uygun şekilde şehir dışından gelen çok kişi var

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...