İçeriğe Yönlendir

Yeni Mekan

Servet Aydın

Recommended Posts

Servet Aydın

Keyfi mangal el değiştirdi, etin içine menemen karıştı, finalde kaç gündür mekan kapalı. Sanırım tamamen kapandı.

Neyse, adliye yanında oto yıkama mekanı olan arkadaşım var. İşinde iyidir. Muhabbet döndü yemeğe geldi. E dedi benim mekan var. Gebze Center karşısı Anibal et mangal.

Dedim biliyorum ama test etmedim.

Bu akşam deneme sürüşü amann deneme menüsü aldım. 2 küfre, 4 mantar, küver ve kuzu külbastı. Yanında manda yoğurdu.

Çok zor şartlar altında test sonucu geçer notu aldı. Mekan nezih. Kapıda otopark sorunu yok. E5 yan yolda.

Rakam olarak 65 tl ödedim. Bir iki kare ile final yapalım.

fd459d4f57423b7fbe3548aff1f2d755.jpgcbd93a292bc7ad86401f3840e3ce6e6c.jpgd33867407d7a40645c0a8b4f39c9fef5.jpg

• Beğen 19
Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Bu zor görevi üstlendiğin için seni tebrik eder, daha nice bu tarz zor görevlerin altından başarı ile çıkacağından hiç kuşkum yoktur. Allah yardımcın olsun. :)

• Beğen 3
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Hakan Gürsu yazdı:

Bu zor görevi üstlendiğin için seni tebrik eder, daha nice bu tarz zor görevlerin altından başarı ile çıkacağından hiç kuşkum yoktur. Allah yardımcın olsun. :)

Ağızda 4 tane taze dolgu ile ne çileler çektim külbastıyı gömerken. Anlayamazsınız 

Vasfi Gişten yazdı:

Afiyet olsun 😋

Eyvallah 

• Beğen 1
  • Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Afiyet olsun abi yeni  mekan hayırlısı olsun guzel mekana benziyor ancak masalar ufak mı mangal kucuk gibi büyük masası varmı kalabalık gittigimizde beraber otura bilecegimiz şöyle 7-8 kisi. bu masalar sanki 4 kişilik gibi geldi kalabalık gittigimizde bize yetecek mi dedin mi geldik mi 20 kişi geliriz deseydin.

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Bu testi beğenmedim, bol kalabalık bir test ortamı daha eğlenceli olup doğru sonuç verecektir. Ha, ben yine gelemeyeceğim ama olsun 😅

Afiyet olsun Abicim

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Otoclubtr den Servet gönderdi desek bı test te biz yapsak ,ha bu arada hesabın var mı biz ödeme yapıyor muyuz.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Henüz kısmet olmadı böyle mekanlarda beraber olabilmek. İnşallah burada düzenlenen toplantılara katılmak nasip olur. 🙂

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Beni otogarın üst tarafında kamyon garajının içinde bir cağ kebapçısına götürdüler. Gündüz işi ama çok tavsiye ederim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

insanlık nağmına kendini içine attığın bu zorlu deneme gözümü yaşarttı

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

Afiyet olsun abi yeni  mekan hayırlısı olsun guzel mekana benziyor ancak masalar ufak mı mangal kucuk gibi büyük masası varmı kalabalık gittigimizde beraber otura bilecegimiz şöyle 7-8 kisi. bu masalar sanki 4 kişilik gibi geldi kalabalık gittigimizde bize yetecek mi dedin mi geldik mi 20 kişi geliriz deseydin.

15 kişilik iki masa var arkada. 

Adnan Çakır yazdı:

Otoclubtr den Servet gönderdi desek bı test te biz yapsak ,ha bu arada hesabın var mı biz ödeme yapıyor muyuz.

Bol sıfırlı kredi kartı olanları kabul ediyorlar 

Mehmet Göktürk yazdı:

Beni otogarın üst tarafında kamyon garajının içinde bir cağ kebapçısına götürdüler. Gündüz işi ama çok tavsiye ederim.

Biliyorum. Nefis oranın kebabı. Dana eti katmıyor 

Çağlar Bayur yazdı:

insanlık nağmına kendini içine attığın bu zorlu deneme gözümü yaşarttı

Gözlerini başka birşey alıp yaşarmış olmasın 

Yorum bağlantısı
Bahadır Taşpolat
Servet Aydın yazdı:

Ağızda 4 tane taze dolgu ile ne çileler çektim külbastıyı gömerken. Anlayamazsınız 

abi geçmiş olsun 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Oğuz Yılmaz
(düzenlendi)
Mehmet Göktürk yazdı:

Edoo efsanedir her aybasi gideriz, cunku bir tek aybasi cebimizde nakitimiz oluyor ve orada kk gecmiyor :)

@Servet Aydın abi Yusufogullari ile aran nasil begenmiyor musun? 

bir de Tarihi adana kebapcisi var Mutlukent meydanda. Arkadasim sayilir ikrami bol adanasi lezzetlidir. Ya biz oglearalari seninle kesfe ciksak ya 😂

tarihinde Oğuz Yılmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Yusufoğulları malzemesi şahane ama rakam standart dışı yüksek. 

Meydandaki hangisi 

Yorum bağlantısı
Oğuz Yılmaz

Sok’un ust kati. eskiden cigerci buluttu. Sehri Adana’da calisan bir arkadas devraldi isletmesini. Gitmediysen deneyelim.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Açıldığında adliyeye de yakın diye gittik 15 kişi civarı. Esnaflığı bilmiyorlar. Çaya para aldılar ha bir de küver diye saçma bir şey ödedik. Tabak çatal parasıymış. En son tabağı montun işine koyuyordum madem parasını ödedim götüreyim eve diye. Sonra maliyeden arkadaşlara söyledik naptılar bilmiyorum el değiştirdi diye duyduk.

Konusu geçmiş; Şehri Adana dahil GEBZE de Adana yapmayı bilen yok. Boşa müthiş filan demeyin [emoji3]

Yorum bağlantısı
Halil Gümüş

Konusu geçmiş; Şehri Adana dahil GEBZE de Adana yapmayı bilen yok. Boşa müthiş filan demeyin [emoji3]

İsminde Adana geçip de Adana yapmayı bilen yer yok gerçekten. Burda da Büyük Adana diye bir yer vardı, artık yok[emoji3]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuz Yılmaz

Ben yedigim seyin lezzetine bakiyorum ya Sehri Adana, Tarihi Adana ikisi de lezzetli. Ben marmara bolgesinde en iyilerime koyarim ikisini de.  Ha adanadir diye iddia etmiyorum cunku Adana’da yemedim. 

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Mert Yeldan yazdı:

Açıldığında adliyeye de yakın diye gittik 15 kişi civarı. Esnaflığı bilmiyorlar. Çaya para aldılar ha bir de küver diye saçma bir şey ödedik. Tabak çatal parasıymış. En son tabağı montun işine koyuyordum madem parasını ödedim götüreyim eve diye. Sonra maliyeden arkadaşlara söyledik naptılar bilmiyorum el değiştirdi diye duyduk.

Konusu geçmiş; Şehri Adana dahil GEBZE de Adana yapmayı bilen yok. Boşa müthiş filan demeyin emoji3.png

adana dışında Adana yapan yer sayısı çok az. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Ben yedigim seyin lezzetine bakiyorum ya Sehri Adana, Tarihi Adana ikisi de lezzetli. Ben marmara bolgesinde en iyilerime koyarim ikisini de.  Ha adanadir diye iddia etmiyorum cunku Adana’da yemedim. 

Adana yemiyorsun işte duruma öyle bak. Adana değil onlar.
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Simitçi bulmalıyız
Ziraat Bankası şubelerinin bi köşesine açarlar yakında
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Simit konusunda çok şanslıyım, samsunda yaşamanın güzelliklerinden biri, her saat başı taze fırından yeni çıkmış, mis gibi samsun simidi. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...