İçeriğe Yönlendir

Jant Modeli Hakkında

Ramazan Turan

Recommended Posts

Ramazan Turan

Resimdeki jantı almayı düşünüyorum. Satıcı VW grubu orjinal ürün olduğunu söylüyor ve ısrar ediyor. VW, Skoda, Seat gruplarında google resimlerde çok fazla arama yaptım ama benzer bir jant bulamadım. Fikri olan var mı? Şimdiden teşekkürler. Bir de son resimde kırmızı ile işaretlediğim yer gözüme çarptı, onarım görmüş gibi ama yine ısrar ederek herhangi bir hata yok diyor. 

7BjJda.jpg

Z5l6pz.jpg

gPQgpQ.jpg

Yorum bağlantısı
Ali Gürbüz

Isaretli yerlerde balans kurşunu nun izi kalmis. Bi sorun yok gibi duruyor.
Jantlar orjinalmi fikrim yok.

Yorum bağlantısı
Ersin Gökdemir

Orjinal jantlarda, hangi markaya ait olduğu jantın arka iç kısmında bir yerde yazar diye biliyorum.

Yorum bağlantısı
Onur Bulut

Jantlar orijinal degil. Orijinal'lerde şöyle amblem basılı 

dL9dnr.jpg

Bu janta orijinal diyen arkadaş o işaretli yere birşey yok diyorsa almazdım.Kaynak gibi duruyor.

Yorum bağlantısı
Ramazan Turan
Onur Bulut yazdı:

Jantlar orijinal degil. Orijinal'lerde şöyle amblem basılı 

Bu janta orijinal diyen arkadaş o işaretli yere birşey yok diyorsa almazdım.Kaynak gibi duruyor.

Ben detaylı resim istedim bunu attı, ben VW, Skoda veya Seat Amblemi görmeyi bekliyordum. 

Yorum bağlantısı
Onur Bulut
(düzenlendi)
Ramazan Turan yazdı:

Ben detaylı resim istedim bunu attı, ben VW, Skoda veya Seat Amblemi görmeyi bekliyordum. 

Satan arkadaş heralde orijinal diye aldı haberi yok. Oem jantların hepsinde damga vardır. Arkadaşın attıgına baktımda replica jant.Vw nin bu tarz orijinal jantı varmı ondanda emin degilim.

DOjb2z.jpg

mX0y6V.jpg

tarihinde Onur Bulut tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ramazan Turan

Jantı almaktan vazgeçtim. Orjinal durmuyor, hala ne olduğunu bile bulamadım 😂 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...