İçeriğe Yönlendir

İki Aracı Birleştirmişler

Bülent Tarakçı

Recommended Posts

Bülent Tarakçı

Ben bunlar sadece Rusya da olur zannediyordum. Memlekette "Ahlâk kalmamış!"

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Gerçekten mükemmel işçilik ile birleştirme yapabilen varsa helal olsun denir. Varmı öyle usta yok

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

6-7 ay önce sanayide kazalı araç vardı. Aynı renk kazalı bir araç daha buldular ve kesip ekleyerek topladılar aracı. Tavan ve 1-2 parçada yeni gelen kazalı araçtan alınmaydı boyamadılar ufak tefek çizik ve güneşten solma vardı. Aracı satarken büyük ihtimal ciddi kazası yok yada tavan ve bagaj kapağı hariç boyalı diye sattılar. Çünkü aracı o kadar güzel toplayan komple boyar aracı tamamen ter temiz olsun der.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Bülent Tarakçı yazdı:

Ben bunlar sadece Rusya da olur zannediyordum. Memlekette "Ahlâk kalmamış!"

Ahlakı başka yerde arayınca böyle sonuçlar olabiliyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Ben bunu kullanıcıya söylenmesi şartıyla ahlaksızlık olarak görmüyorum. Alan adam ne aldığını bildiği takdirde bir problem yok. Yeter ki işçilik düzgün olsun.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı

bir ara internette bi kaportacı ağır kazalı arabaları öyle güzel topluyordu ki.  tavan dahil çıkma parça ile değişim yapıp öyle güzel yerlerinden kaynattım ki kimse farkedemedi 3 parça boya var diye satıldı diye ustalığını övüyordu :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Yerli otomobil üretimi için bu usta büyük katkı sağlayabilir...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Gökhan Albayrak yazdı:

Ben bunu kullanıcıya söylenmesi şartıyla ahlaksızlık olarak görmüyorum. Alan adam ne aldığını bildiği takdirde bir problem yok. Yeter ki işçilik düzgün olsun.

Sadece bunun gibi durumları değil ufak bir kazası bile olsa kimse kimseye söylemiyor. O yüzden ikinci elde güven kalmadı. Videodan anladığım kadarıyla ekspertizlere de güvenilmeyecek. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Eyüp Çetin yazdı:

Sadece bunun gibi durumları değil ufak bir kazası bile olsa kimse kimseye söylemiyor. O yüzden ikinci elde güven kalmadı. Videodan anladığım kadarıyla ekspertizlere de güvenilmeyecek. 

Boya kazıma işi cıkdı experlerde tornavıde ile boyasını kazıyıp bakıyorlar artık

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Sefa Çelik yazdı:

Tarcanların videoları çok güzel, çoğunu izledim, izledikce hâlâ şaşırıyorum. Kaza, boya, tramer olmayan, cillop gibi görünen bir bmw ekspertizde yanık çıktı. Aracı söktükçe sağdan soldan kül döküldü. Şaşırmamak elde değil. 

içten güneş yanığı vardır diye satarlar. izledim onu da. müdavimiyim kanalın.

Yorum bağlantısı
Azad Mirzade

Bir ben tarcanların ekspertiz videolarını izliyorum sanıyordum. Yalnız olmadığıma sevindim.

Son zamanlarda çok tehdit alıyor mafya filan da işin içine girdi, memlekette düzgün iş yapanlar cezasız kalmıyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...