İçeriğe Yönlendir

99 Hyundai Yedek Parça Kaç Yıl Daha Piyasada Bulunabilir?

Kürşat Gönüllü

Recommended Posts

Kürşat Gönüllü

Bir yakınım bir akrabasından temiz az km li accent alacak. Arkadaş işi alışveriş olacak. Bir kaç yıl, özellikle yağmurlu günlerde ''ayağımızı yerden kessin'' diye düşünüyor, ama Bu araçların yapımı 2012 de durduğunu öğrenmiş. Uzun yıllar parça gerekmemiş arıza yapmamış olsa da bundon sonra mutlaka yedek parça arızalarının olabileceğini düşünerek ilerde piyasada parça bulmakta zorluk çeker miyim diye tereddütte. Ben de buradan sizlere yazıp yardımlarınızı beklemeyi düşündüm. Araç 1.3 accent yumurta kasa denilen den. İlerde parça konusunda sizce de nedir durumu bu araçların! Selamlar kazasız yollar.

Yorum bağlantısı
Kürşat Gönüllü
(düzenlendi)
Çağlar Bayur yazdı:

rakamları fazlası ile yüksekti bir ara şu an nsaıl?

Aracın fiatı mı! Çağlar bey. Eğer oysa çok ucuz fiata akraba işi yapacaklar. ama parça fiyatlarıysa ben bilemiyorum.

tarihinde Kürşat Gönüllü tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Koray Demir

Uzak doğu menşeili araçlarda Çin’in varlığı karşısında -ucuz ve kolay üretilebilen yan sanayinin yaygınlığından ötürü- uzun bir süre daha yedek parça sıkıntısı yaşanmaz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kürşat Gönüllü
Çağlar Bayur yazdı:

evet aracın rakamı genel piyasası model yılna göre?

Bahsettiğim araç durumuna göre 18- 23.000 arasında değişiyormuş.

Arkadaşıma verilecek olan, evin ikinci aracı ve aslında satılığa çıkarılmış değil. Yakın akraba aileye yardım olsun diye, yazdığım fiatların epey altında verilecek.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sedat Demircan

bi 97 model mondeonun parçalarını buluyorsam gerisini var sen düşün:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adem Güler

Düşünülecek bir durum değil bencede memlekette epeyce var o  motor talep oldukça  arz hep olacaktır 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kürşat Gönüllü
(düzenlendi)

İlgi ve alakanız iiçin herkese çok teşekkür ediyorum.

Ankara ve İstanbul'da 1999 Hyundai accent  yağ eksiltme ve uzunyol bakımı için servis mi önerirsiniz yoksa güvenilir tanıdık usta tavsiyesi olan  arkadaşlar var mı ! gene yardım ve önerilerinize ihtiyacımız var. Selam ve saygılar.

tarihinde Kürşat Gönüllü tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...