İçeriğe Yönlendir

2015 Focus 1.6 Ti-VCT Titanium a LPG Önerisi???

Özkan Yenigün

Recommended Posts

Özkan Yenigün
(düzenlendi)

2015 Focus 1.6 Ti-VCT Titanium a LPG önerisi??? Bu konuda deneyimi olan arkadaşlarımızın önerilerini alabilir miyim ? Ayrıca Adana da LPG dönüşüm merkezi önerisi alabilir miyim???

tarihinde Özkan Yenigün tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adem Güler

Aynı model aynı motor trend x donanım manuel aracım oldu Lpg  Brc sequent 32  montajı yapılmıştı arkadaşımdı ondan aldım. Sorunsuz ve gayet ekonomik ti , çalışması  stabil di.  1.5 sene evvelde accent era sahibi oldum otomatik 1.6cc   ona atiker grand  taktırdım ve hâlen kullanıyorum. Montajında başında bekledim enjektörleri tek tek montajlanabildigi için ve obd bağlantısı için  bu kiti secmistim enjektörleri olabildiğince manifold a yakın montajlattim. Çalışması stabil arıza lambası hiç yakmadı ondan da memnunum...

Yorum bağlantısı
Emrah Altun

Aynı motora BRC my11 kit taktırdım 100bin km sorunsuz kullanıp sattım. BRC my11 tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Emrah Altun yazdı:

Aynı motora BRC my11 kit taktırdım 100bin km sorunsuz kullanıp sattım. BRC my11 tavsiye ederim.

My 11 kalmadı artık. Sequent 32, Platinium ve Comfort kitler mevcut.

Yorum bağlantısı
Emrah Altun
Metin Akbal yazdı:

Montajı yapalı neredeyse 5 sene olmuştu. Demek ki yeni kitler gelmiş.

Yorum bağlantısı
Koray Demir
Metin Akbal yazdı:

Sequent32=Platinum oldu. Artık bu isimle lanse ediliyor. Alba32 var taksiciler için en ucuz ürün Comfort ise orta seviye.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...