İçeriğe Yönlendir

İnternetten Çıkma Lastik

Ahmet Çalışkan

Recommended Posts

Ahmet Çalışkan

Merhaba,

İnternetten kredi kartıyla çıkma lastik alabileceğim bir site var mı?

Dört mevsim lastik almak istiyorum ama çıkmacılarda kart geçmiyor.

Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal

Bence düşünmeyin,

1) Riskli bir durum, belki balans tutmayacak belki denildiği gibi gelmeyecek

2) Kargo çok tutar, montajı da var işin

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Ahmet Caliskan yazdı:

Merhaba,

sahibinden'de GET'li ilanlara bakabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
M. Asım Kahraman

Art Lastik (Artvin Ticaret) adında bir firma dışında bu işi garanti vererek yapana rastlamadım. 2. El lastik kategorisinde diş derinliği ve üretim yılı bilgisine bakarak seçim yapabiliyorsunuz, balans kontrolü yaparak ve duruma göre 6 ay ile 1yıl arasında garanti vererek hem de fatura keserek satış yapıyorlar. En son 3 taksit imkanı da sunuyorlardı. 

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Ben bir kere elden lastik aldım, bir kere de sattım.

Sattıklarım sıfır gibiydi, aldıklarım da sıfır gibiydi, düzgün de insanlar denk geldi.

Bence düşünülebilir, ama esnafa güvenmiyorum. Şahıstan daha iyi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

Sarı siteye neredeyse sıfır gibi olan kışlık lastikleri koydum ve biri gelip elden aldı. Adam güzel lastikleri ucuza aldığı için memnun kalmıştı. Bir keresinde ise bir esnaftan çıkma bir lastik almak zorunda kaldım ve fahiş fiyatla sattı. Yani şahıstan bulabilirseniz çok daha iyi olur.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Bahadır Taşpolat

çıkma lastikten kaç ayrı örnekte dolandırıldık resmen, ben olsam en ucuzunu alırım yine çıkma almam, tabi satıcı arkadaşım tanıdık vs değilse yani.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ben de Citroen için çıkma kışlık Sawa aldım.  Bence iyi fiyata aldım, çok da güzel lastik. 

Temiz satıcıdan, temiz lastik alınırsa sorun olmaz. 

Sahibinden.coma ilan açılırsa oradan taksitli alabilirsiniz.  

Yorum bağlantısı
Coşkun Basan

Kredi kartı kullanılacak ise firma dan olacak alışveriş lastikler montaj edilip balans yapılıp alınacak sorun olup olmadığı belli olur zaten üretim tarihi kesik tel kırma kopma gibi durumlar iyi kontrol edilmeli gözle görüp almak daha mantıklı gelir her zaman kargo ile alım olacak ise get ile almak gerekir ve hemen lastikçi de kontrol ettirmeli .
Bende geçen kış sonu 1 takım yazlık lastik aldım 150 lira verdim fiyatına göre çok memnun kaldım

Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Sinan Akgöl yazdı:

Çıkma için diş derinliği kaç mm olmalı ortalama?

Bence 5 mm olmalı ortalama ve mecbur kalınırsa en fazla 3 mm kalana kadar kullanılmalı. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Muhammed Orak

1 aydır ben de arıyorum çıkma lastik, mesajım yeterli olmadigindan başlık açamadim, varsa kimsede 195/60/15 yada 65/15 arıyorum.

Yorum bağlantısı
Coşkun Basan
1 aydır ben de arıyorum çıkma lastik, mesajım yeterli olmadigindan başlık açamadim, varsa kimsede 195/60/15 yada 65/15 arıyorum.
Kışlık mı arıyorsunuz
Yorum bağlantısı
Muhammed Orak
Coşkun Basan yazdı:
Muhammed Orak yazdı:

Kışlık mı arıyorsunuz

Evet kışlık arıyorum. 

Yorum bağlantısı
ibrahim Olkun
(düzenlendi)

Merhaba Ben Art lastikte aldım çok güzel kargo üçreti yok Kadir bey le konuştum  çok ilgililer düşünebilirsiniz ben tek lastik aldım lastiğim yarılmıştı. Art da bulabildim model  marka ve dot tarihli

tarihinde ibrahim Olkun tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Hem aldim hem sattim. 2015 Ocakta 4814 tarihli 1000 liralik Petlas kisliklari 1 hafta kullanilmis 650 liraya aldim ve 3 sezon kullanip 4. sezonunda 2018 Aralikta 450 liraya sattim. Yerine 1 kis kullanilmis 3617 tarihli Lassa Snoways Era3 leri 1050 liraya GET ve kargo dahil aldim.

Sifir arabamla gelen 2014 tarihli Bridgestone lastikleri 2017 Ekimde 40 bin km yaptiktan sonra 200 e sattim, yerine kampanya denk geldigi icin sifir Nokianlari 1060 liraya kargo dahil aldim.

Eski aracimda 500 e sifir aldigim lastikleri 2.5 sene sonra 150 liraya sattim, ebat buyuttugum icin 2 yillik buyuk ebat cikma lastikleri 400 liraya aldim.

Lastigin birini yardim ve 150 liraya ayni tarihli cikma buldum aldim.

Emminin Kaskayiye burnunun dibinde ilan buldum attim o da aldi.

Baya alisveris yapmisim valla [emoji23] Onumuzdeki sezonda yazliklari kullanip satiliga cikaracagim. 2. el yazlik bulursam iyi olacak. Benim mantigim elden cikarirken 1 lastik parasi bedavaya geliyorsa kardayim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Coşkun Basan
Evet kışlık arıyorum. 
195/65r15 yazlık var o sebeple sordum . Bu ebatın 2.eli çok yakın çevrenizde bulabilirsiniz satış sitelerinde bolca ilana de denk geliyorum
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Ahmet Caliskan yazdı:

Merhaba,

Albea lastigi sıfır ne kadar ki sıfır al mumkunse yada görerek , eşden dostan varsa bakın 

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

Aracındaki lastik ebatı en ucuz lastiklerden.

Metro grosmarkette baya indirim vardı. 2. el lastik yerine sıfır önlere al bir takım bir kaç ay sonra arkalara alırsın 1 takım mis gibi.

Yorum bağlantısı
Selim Kaya
Erkan Işık yazdı:

Albea lastigi sıfır ne kadar ki sıfır al mumkunse yada görerek , eşden dostan varsa bakın 

Albea için ara ölçü var diye hatırlıyorum bir yakınımdan. Epey aramıştı orijinal ölçüdeki lastiği. 175/70/14r sanırım.

Yorum bağlantısı
Murat Öngür
Ahmet Caliskan yazdı:

Merhaba,

artvin ticaret var siteside var ist da , bildiğim belirli mm nin üzerinde 1 yılda garanti veriyorlar

Recep Selim Kaya yazdı:

burasıda artvin ticaret  :)  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...