İçeriğe Yönlendir

Helikopterden Atılan Mercedes AMG G63 ve Son Hali!!!

Eyüp Çetin

Recommended Posts

Eyüp Çetin

Helikopterden Atılan Mercedes AMG G63 ve Son Hali!!!

YouTube’da son dönemde karşımıza çıkan en inanılmaz videolardan birisine Rus vlogger Igor Moroz imza atmış durumda. Çünkü Moroz, yayımladığı yukarıda izleyebileceğiniz son videosunda 2 yıl önce yaklaşık 270 bin dolara aldığı ve birçok sorun yaşadığı için memnun olmadığı Mercedes-AMG G63 aracını kiraladığı bir helikopterden atıyor ve parçalıyor. Rusya’da çekilen ve bir Rus helikopteri ile karlı zemine oldukça yüksekten atılan araç, videonun sonuna doğru görebileceğiniz üzere neredeyse “dümdüz” hale geliyor. Video içerisinde “Bu benim G63’üm, ne istersem onu yaparım” diyen Igor Moroz, internet dünyasına konuşacak bir malzeme daha vermiş gibi görünüyor.

Kaynak: log.com

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

Videoyu izledimde mart 2018de 200.000 dolara almış problem yaşamış kapıda vs garanti satış sonrası kimse yardımcı olmadı vs diyor beğenmiyorsanız kapatın videoyu benim arabam istediğimi yaparım gibisinden sonrası davay davay zaten. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Sinan Akgöl yazdı:

Videoyu izledimde mart 2018de 200.000 dolara almış problem yaşamış kapıda vs garanti satış sonrası kimse yardımcı olmadı vs diyor beğenmiyorsanız kapatın videoyu benim arabam istediğimi yaparım gibisinden sonrası davay davay zaten. 

Gösterilen araç ile atılan araç farklı imiş fake video 1990 model mercedes g63 atmsılar motorunu vs almıslar içinden rus sitelerinde açıklayıcı bilgi var :))

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Youtuber olmak bunu gerektirir. Daha absürtlerini de göreceğiz. 

• Beğen 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
Erkan Işık yazdı:

Gösterilen araç ile atılan araç farklı imiş fake video 1990 model mercedes g63 atmsılar motorunu vs almıslar içinden rus sitelerinde açıklayıcı bilgi var :))

Nasılsa hepsinin tipi aynı :D

• Beğen 2
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
(düzenlendi)
Erkan Işık yazdı:

Bu da Rus Kolpaçino. Rus sitelerinde yazanda bence fake ilk g63 2002 senesinde gelmiş 1990 g300 atmişlardir biraz daha izlesek kesin videoda montaj dicez 😁

tarihinde Sinan Akgöl tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Metin Akbal yazdı:

Vodkanında sınırı var, bu vodkaya başka bişeyler karıştırmış.

Bunu herhangi bi işlenmiş sıvı yapamaz bence :D Doğal takılmış olmalı :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Sani Gerşon yazdı:

Bunu herhangi bi işlenmiş sıvı yapamaz bence :D Doğal takılmış olmalı :D

Amonyak diyon yani :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Ayhan Asil yazdı:

Mal

becende. bıktım usandım bu pis youtube zenginlerinden. sat gitsin o halde. artist... gösteriş budalası. ciddiyim bunları yazarken. biri telefonu keser, diğeri oyuncağı ezer.o barbie bebek kaç para biliyonmu?? :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Bu adamlar izlenme reklam ücretleri ile bence bu arabanın parasını kazanır. Bunlar hep votka ve davay davay...

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Mais Jannataliyev yazdı:

Araştırabilirim sizin için detayları))

Bekliyorum ben 😂 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...