İçeriğe Yönlendir

Dacia Lodgy Laurate 1,5 Göstergeler

Erol Okcu

Recommended Posts

Erol Okcu

Arkadaşlar aracım  göstergeleri kısmında vites yukarı aşağı göstergesi nasıl aktif hale getirilir ?

servise götürdüm yapıldı dediler kontrol ettim yine olmamış yada durumu yanlış anlattım . 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Ekranın self test menüsü var. Nasıl giriliyor bilmiyorum. Test yapılarak ekranda led var mı yok mu bakılacak. Benim kangoda da açtırdım vaktinde. Led yok diye kaldı 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Dogan Arsiray yazdı:

2015 dokker de var.

Dokker ayrı bi sınıf. Klima koymayıp hillholder koyabiliyorlar işte böyle :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erol Okcu
Sani Gerşon yazdı:

Kaç model araç? 15 ve aşağısında yoktu sanırım yükseltme ışığı.

araç 2013  dolu  model olan  araç gösterge ekranında imgeler var ancak aktifleşmiyor

Yorum bağlantısı
Erol Okcu
Sani Gerşon yazdı:

Ddt4all ile incelenmesi gerekir ancak beyin desteklemiyor diye hatirliyorum.

servise götürdüm yaptık dediler ama başka şey yaptılar heralde hareket halinde iken boşa almayın aracınızı ondan olur dedi anlamadım ne demek istediğini elektronik olarak hiçbir sorununuz yok sıfırladık herşeyi dedi .🙄

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Onlar anlamamis talebinizi. Uzun sureli bosa atmalarda esp isigi yanar. Onlar sadece hata kodu silmisler sanirim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

o programla gösterge tip olarak aynıysa Sandero nun yazılımı yükleyin istediğiniz olabilir.... hepsi aynı gibi zaten :)  olmaz ise kendi şeyini yüklerisniz eski haline gelir...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erol Okcu
Ali Cihangiroğlu yazdı:

o programla gösterge tip olarak aynıysa Sandero nun yazılımı yükleyin istediğiniz olabilir.... hepsi aynı gibi zaten :)  olmaz ise kendi şeyini yüklerisniz eski haline gelir...

Bir de öyle deneyelim dediğiniz gibi bakalım ne olacak :D 

Sani Gerşon yazdı:

Onlar anlamamis talebinizi. Uzun sureli bosa atmalarda esp isigi yanar. Onlar sadece hata kodu silmisler sanirim.

evet anlamadılar sanırım . Yada bizim gösterge süs olarak yapıldı büyük ihtimal öyle geliyor bana :D

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Erol Okcu

fabrika çıkışlı 2013 model de  multimedya ekranlı sistemde videolar oynatılabilir mi nasıl yapılır bilgisi olan varmı ?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Cihazın kırılması lazım. Bir usb belleğe yüklenen bi yazılımla yapılabiliyor ama ben bilmiyorum maalesef :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erol Okcu
Sani Gerşon yazdı:

Cihazın kırılması lazım. Bir usb belleğe yüklenen bi yazılımla yapılabiliyor ama ben bilmiyorum maalesef :(

Bende araştırmalarım sonucu dediğiniz şekilde bilgiler edindim ama net bir cevap bulamadım yada nereden yaptırabilirim yazılım  nereden bulabilirim uygulama nasıl yaparım şeklinde bilgi edinemedim.

Yorum bağlantısı
Erol Okcu
Sani Gerşon yazdı:

sahibinden'de 30-40tl ye bu işi yapanlar olmalıydı.

İlk defa duydum ne diye arayacağız sahibinden de ?

Yorum bağlantısı
Erol Okcu

facebook üzerinden bir kişi ile görüştüm yapabileceğini söyledi deneyeceğiz bir kaç gün sonra 75.tl ücret karşılığında yapıyormuş başka ilgilenen olursa bağlantı kurdururum .

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Ruslar bu ddt4all programını hazırlayıp bedava dağıtmışlar ki herkes faydalansın, bizde para istiyorlar. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Mahmut Yıldız yazdı:

Ruslar bu ddt4all programını hazırlayıp bedava dağıtmışlar ki herkes faydalansın, bizde para istiyorlar. 

Teyp için ddt4all değil ama. Onun yazılımı ayrı.

ddt4all için youtube'ta bugra kanalına bakının. Çok güzel anlatıyor.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Sani Gerşon yazdı:

Teyp için ddt4all değil ama. Onun yazılımı ayrı.

ddt4all için youtube'ta bugra kanalına bakının. Çok güzel anlatıyor.

Biliyorum onu, çok güzel ve detaylı anlatıyor.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Erol Okcu yazdı:

facebook üzerinden bir kişi ile görüştüm yapabileceğini söyledi deneyeceğiz bir kaç gün sonra 75.tl ücret karşılığında yapıyormuş başka ilgilenen olursa bağlantı kurdururum .

Duster grubunda hep şu kişiye yaptırıyorlar, herkes tavsiye ediyor.

"Ekran sürümü güncelleme 2019 Navigasyon güncelleme Ve video oynatıcı için 0 543 940 63 32 Numaradan bize ulaşabilirsiniz. Tüm turkiyeye yapıyoruz"

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...