İçeriğe Yönlendir

Ön Panjur Seçimi İçin Tavsiye

Vasfi Gişten

Panjur tercihi  

47 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Vasfi Gişten
(düzenlendi)

Ön panjurun alt ayakları kırılmış tampon hafif sarkık duruyor değiştirmişken makyajlı panjur alayım dedim ama arkadaşlarım genelde makyajsız olanı beğendiler kararsız kaldım sizin tercihiniz ne olurdu ? 

r0nj2m.jpg

tarihinde Selçuk Bakış tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Şimdi FB7 ilanlarına bakıyordum, makyajsız kasa model yılı olup makyajlı panjuru olan araçlar hep soru işareti olarak bende kaldı. Makyajlı daha güzel görünüyor ama makyajsızsa makyajsız kalmalı derim. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Vasfi Gişten yazdı:

Anket sonuçlarını göremiyorum sebebini bilen var mı ? @Mehmet Ozyurek

1-6

2-9

:)

Anket sisteminde bir sorun var. yeni versiyonla düzelecek muhtemelen. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Bence de üstteki, krom ayrıntıları olmasa alttaki daha spor duracak ve alttaki derdim büyük ihtimalle. Önceki kasada vardır mugen panjur diye geçerdi.

Son durum;

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Krom çok fazla olması da aracın duruşunu bozuyor. Ama nedense ikisini de beğnmedim :D

Yorum bağlantısı
Vasfi Gişten
(düzenlendi)

Arkadaşlar hatasız çıkma makyajlı panjur bulmak imkansız gibi bulduklarımada akılalmaz fiyatlar istiyorlar. Çakma olanı bile 400tl. Orijinali makyajsızda 300-400 arası fiyat istiyorlar. İzmir’de birinde kaplanmışını buldum ve logo yoktu o yüzden çok uyguna verdi bende aldım. Şimdi kaplanmış halini mi kullansam yoksa folyoyu sökmeye mi uğraşsam folyoyu sökebilir miyim onuda bilmiyorum altından ne çıkacak orasıda soru işareti. Eski panjurdan çıkardığım nikelaj var ama onu çıkarmak çok zor panjur gövde kısmından tırnak kırdım yanı kısacası nikelajlı hali için biraz uğraştıracak sizce hangi hali güzel ? 

NLPb1O.jpg

Yd05N6.jpg

tarihinde Vasfi Gişten tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Vasfi Gişten

Biraz bu şekilde kullanıp hevesimi almaya karar verdim ve folyolu şekilde montajı yaptım asıl sıkıntım olan tampon sarkıklığı düzeldi buna sevindim çünkü gösterdiğim bir kaportacı ben bunlardan çok yaptım sorun panjurda degil boşuna panjur alma düzelmez yarım günlük işi var demişti ve 400 TL istemişti :) Ama ben led ampulleri takarken sorunun panjurda olduğunu anlamıştım. 

Son hali bu şekilde;

p51m7L.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...