İçeriğe Yönlendir

Yıldım mı?

Muhittin Kaplan

Recommended Posts

Muhittin Kaplan

Son bir aydır bir gerginlik, kavga etme hali var bende. Aklınıza gelebilecek herşey hakkında tartışma yaratabiliyorum. Servisin kış şartlarından lojmana girmemesini dilekçe konusu yapmaktan, birinin önemsiz birşey söylemesi sonucu wapp gurubundan çıkmaya kadar geniş bir yelpazede bu durum mevcut.

Bunun farkındayım ve evdekileri bu durumdan haberdar edince tehdit algıladıklarına bile kızmışlığım vardır. Ihlamur iyi gelirmi, Şeker hastalığı başlamış olabilir mi ?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Borcun var mı? Finansal olarak ne alemdesin? İş yerinde görev yeri değişikliği filan? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan
(düzenlendi)

Yok. İş yerimden memnunum. Para ile alakalı problemde ufak tefekleri saymazsak yok.

tarihinde Muhittin Kaplan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen
Muhittin Kaplan yazdı:

Son bir aydır bir gerginlik, kavga etme hali var bende. Aklınıza gelebilecek herşey hakkında tartışma yaratabiliyorum. Servisin kış şartlarından lojmana girmemesini dilekçe konusu yapmaktan, birinin önemsiz birşey söylemesi sonucu wapp gurubundan çıkmaya kadar geniş bir yelpazede bu durum mevcut.

Bunun farkındayım ve evdekileri bu durumdan haberdar edince tehdit algıladıklarına bile kızmışlığım vardır. Ihlamur iyi gelirmi, Şeker hastalığı başlamış olabilir mi ?

İlk aklıma gelen şeker hastalığı oldu nedense. Karnınız açken agresifleşiyırsanız olabilir tabiki. Melisa adaçayı iyi gelebilir ya da akşamları 1 kaşık passiflora alın uyku bozukluğu varsa ona da iyi gelir. Yeni başladığınız ilaç varsa yan etkisi de olabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan
(düzenlendi)

Yeni başladığım ilaç yok.

Uykusuzluk, kendimi bildim bileli uyku düzenim yoktur. 3 de yatıp 5 kalktığım günler olur. Bazen 2 gün uyumam, bazen Gündüzü geceye bağlarım.

Çay tiryakisiyim. kahve kesin günde 3 kupa (filtre) vardır. Çok yiyen biri değilim ama masabaşı, kod yazdığımdan devamlı ekranla akrabayımdır. Birazda mesleğin stresi var tabi. 25 yıl olmuş düşündümde , çok.

passifFlora yı yeni duydum. Deneyeyim.

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Derli toplu yaşayan, kuralcılığı seven bir yapınız varsa gayet normal.

Bugün vergi dairesine beni yanlış yönlendiren bir memur yüzünden usulsüzlük cezası ödedim.

Sinirlenince niye sinirleniyorsun diyorlar. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Yeni başladığım ilaç yok.
Uykusuzluk, kendimi bildim bileli uyku düzenim yoktur. 3 de yatıp 5 kalktığım günler olur. Bazen 2 gün uyumam, bazen Gündüzü geceye bağlarım.
Çay tiryakisiyim. kahve kesin günde 3 kupa (filtre) vardır. Çok yiyen biri değilim ama masabaşı, kod yazdığımdan devamlı ekranla akrabayımdır. Birazda mesleğin stresi var tabi. 25 yıl olmuş düşündümde , çok.
passifFlora yı yeni duydum. Deneyeyim.

Teknolojiden uzak sessiz sakin doğa ile Başbaşa bi 3 gün
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Metin Mankal

Hipotiroit olabilir diyorum..Aynı durumdaydım..TSH değerim 4.5 olması gerekirken 98 çıkmıştı..Ailem  dağılacaktı neredeyse..

• Beğen 5
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Muhittin Kaplan yazdı:

Çay tiryakisiyim. kahve kesin günde 3 kupa (filtre) vardır.

Sağlam düşürmek lazım bunları.

Pasiflora candır ama hemen etki beklemeyin. Vücutta birikme yapması gerekiyor. Ben 1 hafta minimum kullanıyorum etkisini görmek için. Sonra 1 hafta daha devam ediyorum ki düzeni oturtturayım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan
Çağlar Bayur yazdı:

uranüs yüzünden hep, tüm dünyada etkileri yoğun

retro muydu o ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Alptekin
Metin Mankal yazdı:

Hipotiroit olabilir diyorum..Aynı durumdaydım..TSH değerim 4.5 olması gerekirken 98 çıkmıştı..Ailem  dağılacaktı neredeyse..

Kesinlikle, nedeni bu olabilir. Doktora görünmekte fayda var...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Vatsap grubundan sinirlenip çıktıktan sonra sizi yine mecburen gruba dahil etmeleri... Bunu yapmayan bizden değildir.... :) vatsap bunun için kurulmuştur
  • Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan
(düzenlendi)
Tahir Ak yazdı:

Vatsap grubundan sinirlenip çıktıktan sonra sizi yine mecburen gruba dahil etmeleri... Bunu yapmayan bizden değildir.... :) vatsap bunun için kurulmuştur

Yahu oldu aslında, ama ben "Biraz dinleneyim" dedim. Sağolsunlar onlarda farkında.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağatay Kılınç

Anason ya da papatya çayının iyi geleceğini düşünüyorum 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Maden

Fazla gelen su faturaları, okul servis durumları, en önemlisi de meslekte geçen  25 YIL stres yaratmış olabilir sizde. Ben böyle durumlarda genelde insanlar ne dertlerle uğraşıyor diye düşünüp halime şükrediyorum. Hastalıktan şüphe ediyorsanız doktorlar daha iyisini bilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kemal Mert

Birinden sağlam dayak yerseniz pamuk gibi olursunuz [emoji3][emoji3]
Şaka bi yana ara sıra banada böyle oluyor. Fırsatım varsa maça gidiyorum avazim çıkana kadar bağırıp çağırıyorum. Eğer maç falan yoksa bi migros yapıyorum para harcamak iyi geliyor aldıkça mutlu oluyor rahatliyorum.

• Beğen 2
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Çağlar Bayur yazdı:

uranüs yüzünden hep, tüm dünyada etkileri yoğun

Boğa burcunu 2020'de ne bekliyor?

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Misafir
Nihat Palolu yazdı:

Derli toplu yaşayan, kuralcılığı seven bir yapınız varsa gayet normal.

Bugün vergi dairesine beni yanlış yönlendiren bir memur yüzünden usulsüzlük cezası ödedim.

Sinirlenince niye sinirleniyorsun diyorlar. 

Tespit gibi tespit, tebrikler

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Çağatay Kılınç yazdı:

Anason ya da papatya çayının iyi geleceğini düşünüyorum 

anasonla yapılan herşey iyi gelir :)

• Beğen 4
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Dogan Arsiray yazdı:

anasonla yapılan herşey iyi gelir :)

Kesin bilgi mi yayalım mı? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

anlık olarak kesin. sonrasını bilmeyeceğim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp

200 gram antirikot bir kalem kuzu pirzola 40 cc büyülü su benim recetem haftada bir iki doz

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Selim Bilgin yazdı:

Boğa burcunu 2020'de ne bekliyor?

kırmızı dan uzak dur :mangal:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...