İçeriğe Yönlendir

Duman

Abdullah Aladı

Recommended Posts

Abdullah Aladı

Uzun arayış sürecinin ardından uygun az yakan bir araç buldum

Araç 2007 model Clio symbol authentique donanımlı. Pek fazla özelliği yok.

Ben aracın 4. Sahibi oldum alırken üzerinde olan ilk plakasını değiştirdim.

94500 km de değişen ve boyası yok ama üzerinde hafif çizikler ve dolu izleri mevcut. Lastik durumu iyi değil günlük 100 km yol yapacağım için ilk iş 4 tane kışlık lastik almak olacak. Daha sonrasında ufak tefek dokunuşlar yapacağım.

aefc9a38547d84df2550b85f3f08a626.jpg16b9d3fc1d2f21880501ba8924239e39.jpgcce3ce29c7765287e993375cadee7f05.jpgb25d17f9c4e7b49cd1b5b6941c0a0eb7.jpg

• Beğen 15
Yorum bağlantısı
Muharrem Karagülle
(düzenlendi)

Hayırlı olsun.Allah kaza bela göstermesin. Sakıncası yoksa kaça alındığını öğrenebilirmiyim.

tarihinde Muharrem Karagülle tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

hayırlı olsun günümzde az yakan arabaların listesinde.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Abdullah Aladı
Hayırlı olsun.Allah kaza bela göstermesin. Sakıncası yoksa kaça alındığını öğrenebilirmiyim.
Sağ olun cümlemize kaza bela göstermesin inşaallah. Sakıncası yok tabii ki 39 a aldım .
hayırlı olsun günümzde az yakan arabaların listesinde.
Teşekkürler aldığımda doldurmistum 90 lira LPG aldı. Şuana kadar 200 km yaptım bir ışık söndü.
Yorum bağlantısı
Abdullah Aladı
Maşallah. Hayırlı olsun.
Sağolun.
Yorum bağlantısı
Koray Demir

Hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler.

Çeyrek asır evvel ataları ekonomi odaklı üretildi aynı genleri taşıyor bu yüzden oldukça az yakar.

VHqqvQ.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Abdullah Aladı
Hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler.
Çeyrek asır evvel ataları ekonomi odaklı üretildi aynı genleri taşıyor bu yüzden oldukça az yakar.
VHqqvQ.jpg
Atalarının şekil değiştirmiş halı diyebiliriz amcamda vardı 93 kasa Broadway.
Benim ilk LPG'li aracım kendisi. Teşekkür ederim cümlemize inşaallah
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Abdullah Aladı
Demirci plaka[emoji7]

Aynen ilk plakası hiç değişmemişti. Artık Balıkesir plaka oldu 10adb
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
İnan Çınar
Aynen ilk plakası hiç değişmemişti. Artık Balıkesir plaka oldu 10adb
1998-2006 arası okul ve ardından iş amaçlı 8 yıl kaldım. Küçük bir ilçe, çok güzel dostlarım oldu. Halen görüştüklerim var. Özlemişim.
Bu arada aracınız hayırlı olsun. 1.4 8 v kumsal beji symbol eşimin aracıydı.Hem LPG hem benzinde yakıtı düşük bir araçtır.
Parçası kolay bulunur. Tek sevmediğim tarafı triger değişim periyodu 60 bin km.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Az yakan iyidir :)
Hayırlı olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
M. Asım Kahraman

Abdullah Hocam hayırlı olsun, kazasız belasız kullan inşallah. Ben de senin için bir getz kovalıyordum emekli ilk sahibinden... Adama bir türlü ulaşamadım vardır bunda da bir hayır diyelim. Güle güle kullanın, bu rengi pek severim..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bahadır Taşpolat

Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız inşallah

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Abdullah Aladı
İnan Çınar yazdı:

1998-2006 arası okul ve ardından iş amaçlı 8 yıl kaldım. Küçük bir ilçe, çok güzel dostlarım oldu. Halen görüştüklerim var. Özlemişim.
Bu arada aracınız hayırlı olsun. 1.4 8 v kumsal beji symbol eşimin aracıydı.Hem LPG hem benzinde yakıtı düşük bir araçtır.
Parçası kolay bulunur. Tek sevmediğim tarafı triger değişim periyodu 60 bin km.

İlk izlenimlerim yakıt gerçekten düşük. En kısa zamanda triger için kontrol ettireceğim.

Bakım için hangi yağı önerirsiniz?Demiriciyi bilirim küçük sakin bir ilçe çok güzeldi.

Mehmet Ozyurek yazdı:

Az yakan iyidir :)
Hayırlı olsun.

Teşekkür ederim Mehmet abi kesinlikle jettadan sonra hiç yakmıyor nerdeyse 3 te1 i kadar yakıyor.

M. Asım Kahraman yazdı:

Abdullah Hocam hayırlı olsun, kazasız belasız kullan inşallah. Ben de senin için bir getz kovalıyordum emekli ilk sahibinden... Adama bir türlü ulaşamadım vardır bunda da bir hayır diyelim. Güle güle kullanın, bu rengi pek severim..

Teşekkür ederim asım hocam 40-45 gün araba aradım 8-10 tane arabaya baktım hep turşular denk geldi.Kesinlikle vardır bunda da hayır. Müsait olduğun bir aksam çay içmeye çıkalım hocam pazar pazarı tarafına geliyor musun?

Önder Özcan yazdı:

Hayırlı olsun :)

Teşekkür ederim ☺️

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

:nazar: modeller içinde çok iyi seçim yolda kalmaz her yere girer.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Abdullah Aladı
Tamer Topaç yazdı:

Maşallah. Kazasız belasız kullanın

Teşekkürler.

Bahadır Taşpolat yazdı:

Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız inşallah

Teşekkür ederim.

Servet Aydın yazdı:

Abdullah hayırlı olsun. 

Çok teşekkür ederim Servet abi

Çağlar Bayur yazdı:

:nazar: modeller içinde çok iyi seçim yolda kalmaz her yere girer.

Keçi gibi altı değecek vs gibi korkular yok Çağlar abi. Az el değiştirmiş olması büyük artı bu yaşta araç için

Yorum bağlantısı
Zeki Yelboğa

Hayırlı olsun, Rabbim kazasız binmeyi nasip etsin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
M. Asım Kahraman
Abdullah Aladı yazdı:

Teşekkür ederim asım hocam 40-45 gün araba aradım 8-10 tane arabaya baktım hep turşular denk geldi.Kesinlikle vardır bunda da hayır. Müsait olduğun bir aksam çay içmeye çıkalım hocam pazar pazarı tarafına geliyor musun?

Numaran değişmediyse telefonun var bende, bir akşam için plan yapalım haberleşelim inşallah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Abdullah Aladı
Numaran değişmediyse telefonun var bende, bir akşam için plan yapalım haberleşelim inşallah.
Numaram aynı degismedi. Tamamdır haberlesip ayarlarız hocam.
Hayırlı olsun, Rabbim kazasız binmeyi nasip etsin.
Teşekkürler amin cümlemize inşallah
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...